Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Shen napisał:

Mialem login Shen87, bo byl juz uzytkownik Shen te 11 lat temu. Perez mi zmienil tylko wyswietlana na taka bez cyferek. Teraz mam tez login Shen.

Widocznie tamten miał tylko taki login. Albo bawiles się alterami i wszystko zeszło jak Ci Perez połączył konta. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Perez napisał:

Ze skorkami mozna smialo dzialac. Wieczorem, jak siade do kompa, odpale osobny temat, ale ogolnie tutaj https://invisioncommunity.com/files/ mozna smialo szukac. Obok masy skorek jest tez mnostwo wtyczek i innych cudow. 

 

To co dał Butt wygrywa moim zdaniem, ale jak dasz osobny temat to ludzie zdecydują.

 

https://invisioncommunity.com/files/file/8064-shift-42-color-picker-theme/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

A dzienny limit REAKCJI jest jakiś?

 

2 godziny temu, Kyo napisał:

Jest taki sam jak był przed zmianą.

 

Trochę bzdura, można by to było już znieść, jak jest teraz tyle tego do rozdania - pomyślcie o tym.

 

Ogólnie zmiana spoko - widzę, że to ten sam silnik, co na PSN Profiles, na którym zacząłem się ostatnio udzielać, więc mniej więcej jestem już oswojony.

Muszę się mocniej rozejrzeć, ale myślę, że będzie OK. Wersji mobilnej mi nie brak, bo foruming i tak uprawiałem na laptopie :)

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Kyo napisał:

Odnośnie statusów jeszcze -> jak się wszystko przemieli (kilka-kilkanaście h) to potestujemy bo faktycznie jest możliwość aby status był widoczny w całości.

Czyli cale halo ze statusami odnosilo sie do tego, ze jak ktos wkleil tam inwokacje pana tadeusza to po prostu nie pokazaloby calej? To w sumie drobnostka, tak przynajmniej statusy beda zwiezle. Bardziej balem sie, ze aby odpowiedziec na status albo zobaczyc czy ktos odpowiedzial trzeba bylo sie gdzies dogrzebywac po profilach zamiast ze strony glownej. Takze tragedii nie ma.

I jeszcze poruszana kwestia ku.rwow i ch/ujow. Moze by juz wylaczyc cenzure na dobre, i tak kazdy ja obchodzil.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...