Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bluber napisał:

 

Drzewa nadal kiepskie, oj kiepskie, ale ogladam preview ACG i jest dobrze, będzie solidne Halo w singlu

 

 

 

  

 

No to chyba dobrze nie? Pół roku sezon trwa aktualny jakbyś mial to wbić w na przykład dwa razy krótszym czasie to potem kolejne miesiace bez niczego do wbicia spowoduje, że gry już nie odpalisz.

 

Miazga! ACG zrobił 100x lepszą robotę niż IGN. Jest hype :)

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajne to multi, jestem cienki jak dupa węża w strzelanki po sieci ale tu się nawet nie wpipi że dostaję co chwilę. Nawet jak ktoś mnie zaskoczy i robi że mnie mielonego to jest chwila żeby go zlokalizować i puścić choćby krótką serię w jego strony i już wkurw mija.

Całkiem sympatyczna, dość prosta i dynamiczna gra.

Chce się grać więcej i więcej, łapką w górę ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi szczegółowych statystyk po każdym meczu nt. KDA ratio (no ku,rwa w 2021?) oraz kogo zabijałem najczęściej i z czyich rąk najczęściej też poległem. Zwłaszcza po pięknym CTF które wygrałem ratując nas od wpierdolu 4v2 i robiąc 3 ostatnie punkty. :banderas:

 

BTW czy komuś z Was również nie zapisuje się service tag w spartan ID? Mam KVLT jak mam od zawsze w H5, ale gra w uporem maniaka tego nie pokazuje. :/ 

 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Brakuje mi szczegółowych statystyk po każdym meczu nt. KDA ratio (no ku,rwa w 2021?) oraz kogo zabijałem najczęściej i z czyich rąk najczęściej też poległem. Zwłaszcza po pięknym CTF które wygrałem ratując nas od wpierdolu 4v2 i robiąc 3 ostatnie punkty. :banderas:

 

BTW czy komuś z Was również nie zapisuje się service tag w spartan ID? Mam KVLT jak mam od zawsze w H5, ale gra w uporem maniaka tego nie pokazuje. :/ 

 

Teraz chyba taka moda. BF też nie. A na YT usuwają minusy, więc.... ;)

Tylko na stronie, która AXN podał można sprawdzać

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Brakuje mi szczegółowych statystyk po każdym meczu nt. KDA ratio (no ku,rwa w 2021?) oraz kogo zabijałem najczęściej i z czyich rąk najczęściej też poległem. Zwłaszcza po pięknym CTF które wygrałem ratując nas od wpierdolu 4v2 i robiąc 3 ostatnie punkty. :banderas:

 

BTW czy komuś z Was również nie zapisuje się service tag w spartan ID? Mam KVLT jak mam od zawsze w H5, ale gra w uporem maniaka tego nie pokazuje. :/ 

 

Tej przecież są normalnie w last match staty kd ratio itp, sa bardzo szczegolowe tylko zakladki trzeba przewijać prawym analogiem lewo prawo. Zbiera normalnie chyba do 10 meczy w match history w profilu. IMO jest bardziej szczegółowo niż w kanterze

https://gameclipscontent-d2019.xboxlive.com/xuid-2535416846057495-private/a54467d9-4701-48e7-8133-bb3baeabf2ee.MP4?sv=2015-12-11&sr=b&si=DefaultAccess&sig=5Tp%2BGe2MJId1bLKlw4cr5I7%2BEuW8gXLm5fyqe3Nvn0c%3D&__gda__=1637339386_2f52f2a9c0111ef2789d7e5beb0c5033

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, 20inchDT napisał:

Mmm, 5 flag przed chwila doniosłem i platyna 1 wbita :banderas:Nie wiem jak z moim ciulowym kd się to udaje, ale powolutku ranga idzie w górę.

 

Multi tak dobrze, że gram od kilku dni i teraz w pracy myślę jedynie jakbym sadził heady w PvP. :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Post z Halowaypoint:
Why is this release a beta? Our previous Multiplayer Technical Previews went a long way to battle-testing our services and infrastructure. But as we prepare for a significant increase in the number of players jumping into Halo Infinite on launch day, December 8th, we want to ensure all our systems are good-to-go. While you may experience some bumps and bugs during this beta period, it does mark the official start of Halo Infinite Season 1, with all day-one maps and modes enabled as well as the full Season 1 Battle Pass. This means all the Battle Pass and customization items you earn or purchase during the beta will stay with you after December 8th.

Czyli rozumiem że na premierę nie dostaniemy żadnych innych trybów gry, tylko to co mamy teraz. Jak można tworzyć grę 6 lat i wypuścić tak wykastrowany produkt nastawiony na dojenie kasy za kosmetykę. Brak trybów gry, brak map, praktycznie brak customizacji, brak Forge, brak coopa w kampanii. Ale cieszmy się że gra działa. 343 już dawno powinno oddać prawa do marki Halo innemu zespołowi. Zabili tą serię. Najpierw gniot jakim było Halo 4, potem wpadka z MCC które było niegrywalne kilka lat, potem Halo 5 czyli najgorsze Halo w historii ( proszę nie bronić gry, obecnie w halo 3 gra więcej ludzi niż w tego gniota). A teraz po 6 latach wypuszcza kolejne wykastrowane z zawartości do granic możliwości Halo. Skąd M$ wziął tych idiotów??? Powinni już oddać prawa The Coallition wtedy przynajmniej grafika była by na wysokim poziomie.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • WTF 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Daddy napisał:

a jednak!

FEjBN4zWUAAz2_e?format=jpg&name=900x900

 

 

 

FEjBN4-WQAE0UB0?format=jpg&name=900x900


No kuźwa i tak się przekuwa porażkę w sukces, a potknięcie w żart - uwielbiam takie akcje i od razu widać, że pracują tam ludzie z sercem do gry i z poczuciem humoru.
Zajebiste :D
 

4 godziny temu, SnoD napisał:

Miazga! ACG zrobił 100x lepszą robotę niż IGN. Jest hype :)


To akurat nic dziwnego - IGNy, gamespoty i inne zblazowane molochy, pełne niekumatych dzieciaków to już dawno pośmiewisko.
Teraz to tylko ACG, SkillUp, Angry Joe...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lord Protector napisał:

 

PROs grający w kampanie :) 

 

Gdyby to nagranie pokazali jako prezentacje gameplaya, nie wiem na E3, czy po prostu jako pierwszy pokaz gry, to odbiór byłby zdecydowanie inny niż dotychczas. Wygląda to świetnie, a w dłoniach kogoś kto potrafi grać wygląda wręcz rewelacyjnie. Polecam zapoznać się z tym filmikiem.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, bluber napisał:

Teraz to już przesadziłeś 


Mimo wszystko lubię grubaska, choć fakt, że staje się coraz bardziej wk#rwiający, ale równoważą go OJ i Alex, którzy wprowadzają więcej spokoju i rzeczowości, więc suma sumarum wychodzi na zero :D
No i jakoś tak sobie o nim przypomniałem po obejrzeniu zajebistego Angry Rant na Battlefield 2042 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...