Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, 20inchDT napisał:

Ostatni raz w multi cod grałem na 360, ale zerknąłem teraz na yt na remastera modern warfare i jest tak jak pamietam. Jak ktos pisze, ze halo jest takie samo to chyba nie grał w obie gry. W codzie strzelasz byle gdzie i po serii przeciwnik lezy. Te czasy dla brki wklejone przez paolo to musza byc strzaly w leb.

 

Tak, są to strzały w głowę w pełni opancerzonego i nieruchomego wroga. 

Odnośnik do komentarza

Shield schodzi tak samo czy to łeb czy noga. Wyjątki to shock rifle i snajpa, bo tam hs to insta kill niezaleznie od poziomu tarczy. No i jeszcze ta balista skewer ktora niezaleznie w co trafisz typa to one shotujesz.

Co do trybów to ja bym chętnie zobaczył rankedowo coś ala counter strike, ze są rundy i dostajesz na łeb to jesteś martwy do końca rundy, ale może to będzie to elimination za które jest aczik, ale trybu w grze nie ma.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Szymek napisał:

Strzały w głowę nie zdejmują szybciej armora :)

 

8 godzin temu, MaZZeo napisał:


nie wprowadzaj w błąd.

 

Nie ma znaczenia dla shielda gdzie trafiasz, dlatego podstawa gry z pistolem i BRka jest by strzelać w korpus dopóki shield nie zejdzie a kończyć headshotem

A to przepraszam, całe życie się człowiek uczy :asax:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak grasz przeciw PC i w Goldzie gość wykręca wyniki pokroju 33/5 albo do 20 fraga nie łapie żadnego zgonu to człowiekowi zaczynają przychodzić do głowy dziwne myśli.

Wyłącz crossplay z poziomu konsoli i problem z głowy. 

Odnośnik do komentarza

  

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak grasz przeciw PC i w Goldzie gość wykręca wyniki pokroju 33/5 albo do 20 fraga nie łapie żadnego zgonu to człowiekowi zaczynają przychodzić do głowy dziwne myśli.

 

Powiem szczerze że w cross doszedłem jedynie do platyny 2 i ani jednego meczu takiego nie miałem.

 

Możesz też sobie grać na padzie przecież, gdzie poziom jak dla mnie jest wyższy... 

 

  

Godzinę temu, UberAdi napisał:

Ta satysfakcja z dobrze wydanych 40zł :xboss:

5s84srfai1281.png

 

No widać, że po pierwszym pokazie, gdy śmiał się z nich cały Internet wszystkie ręce poszły na pokład ratowania gry, przez co zapomnieli o contencie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem już ponad 100 meczy i generalnie mi się podoba. Nie odważyłbym się napisać jakiś absolutnych stwierdzen w stylu "najlepsze multi od X lat" czy "lepsze niż Halo 3" ale na pewno gra mi się przyjemnie.

 

W rankingach wbiłem playtyne V, ale najbardziej upodobałem sobie Big Team Battle bo jestem już chyba za stary na mocno kompetetywne tryby i lubię sobie po prostu na luzie postrzelać w klasycznym dla Halo stylu. 

 

Szkoda że jest tak mało tryb i map, brakuje czysto arkejdowych trybow w stylu Flood. No ale takie realia gry usługi niestety, gdyby wrzucili wszystko na premierę to nie mieliby by co dodawać kwartalnych aktualizacjach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Mi gra siadła jak dawno żadna. Zawsze bardziej jaram się forzą, więc do halo podszedłem obojętnie. Skończyło się tak, że FH5 czeka na swoją kolej, a ja napierdzielam w multi w każdej wolnej chwili. Świetna gra. 

Mam to samo nie wiem co jest w tym gameplayu bo gra jest prosta nie ma tu nic nadzwyczajnego, a mecze wciągają jak bagno do tego stopnia ze kupiłem przepustkę sezonowa . Oby dbali o grę dodawali mapy i tryby bo inaczej szybko padnie
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...