Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zielonego pojecia, bo gra nie liczy oddzielnie kampanii i multi.

 

Polecam brac z fobów uratowanych wojakow. 90% gry biegalem sam, a dopiero na koniec zauwazylem jak bardzo pomocni sa w czyszczeniu baz/targetow. Dać im rakietnice, tego warthoga z 5 miejscami i wszystko sie rozpierdziela lawirujac pomiedzy przeszkodami. Czołg tez super jak trzeba rozwalac hunterow/czolgi w wersji covenant.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Multi bardzo mi się podoba, jestem wręcz zaskoczony, że tak mi podeszło.

 

Natomiast singiel to straszny meh ... Dużo nie pograłem bo raptem dwóch głównych bossów ubiłem i kilka tych mniejszych latając i czyszcząc mapę (rzyg). 

 

 - Design Zeta Halo i latanie po tej mapie to dla mnie padaka mimo, że same potyczki są świetne.

- Linka jest świetna ale zwiedzanie pustej i brzydkiej mapy i dostawanie się w różne miejsca dzięki niej jest bezcelowe.

- Nudzi mnie szukanie rdzieni do upgradu.

- Graficznie również miernie. Ja wiem, że to otwarty świat ale mimo ładnych tekstur widzę niezbyt ładną grę z Xbox One (nie koxa) w wyższej rozdzielczości. Aż strach myśleć jak to wyglądało rok temu przed wątpliwej jakości poprawkami.

 

Totalne rozczarowanie ale to tylko początek i mam nadzieję, że będzie lepiej. Gram póki co "z obowiązku" bo muszę wiedzieć co i jak jeżeli chodzi o fabułę.

 

PS. Osoby odpowiedzialne za cutscenki powinny zostać zwolnione (jak całe 343i zresztą). Trzeba mieć talent by zaliczyć taki downgrade względem Halo 5.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

Może niech oni najpierw wydadzą całe Infinite zanim zabiorą sie za coś nowego. xD

No gierka jest przekozaczna, ale na każdym kroku człowiek czuje że jest nieskończona!

Od multiplayera, braku playlist, 6 map, rankingach tylko w solo/duo (niby mogę zaprosić 3 znajomych, ale wtedy musimy grać tylko crossplay), nagrodach sezonowych, w których nic nie ma, po singla, który ewidentnie był tworzony pod kooperacje, chujową optymalizację, problemy z frameparcingiem - no mógłbym wymieniać długo... Może jakby mieli jeszcze kolejne 6 lat.:dafuq:

Odnośnik do komentarza

Mi z kolei cały czas brakuje amunicji. Mimo że wszystko porozrzucane na polu bitwy. No, ale w trakcie boju odrywanie się I szukanie doładowania do broni niezbyt, a tymi pukawkami po ufoludkach to do balonów można strzelać. Ngreek w recenzji mówi że bardziej mu leżą otwarte przestrzenie. Mi z kolei te zamknięte. W żadnej grze nie zginąłem tyle razy na normalnym poziomie trudności. Fanem serii nie jestem, ale skoro 5tke ukończyłem to i infinite ukończę bo lepsze. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam zupełnie inny problem z kampanią, ta gra próbuje robić otoczkę epickiej przygody a po przerywniku filmowym i kilku sekwencjach zrobionych z rozmachem zza rogu wyskakuje armia skrzeczących muppetów i hooy mnie strzela. Być może dokończę, ale mocno na raty.

Za to rozgrywka w multi to czapki z głów, nie grywam po sieci a już zdecydowanie nie w strzelanki, ale to kawał dobrej gry i mam sporo radochy mimo że przeważnie dostaję ostre bęcki.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dalhi napisał:

Ja mam zupełnie inne problem z kampanią, ta gra próbuje robić otoczkę epickiej przygody a po przerywniku filmowym i kilku sekwencjach zrobionych z rozmachem zza rogu wyskakuje armia skrzeczących muppetów i hooy mnie strzela.

taka już jest konwencja Halo, 

Grunty/muppety zawsze były zabawne i tchórzliwe i powodowały uśmiech na twarzy. Halo nigdy nie było super poważnym, dark sci-fi fpsem. 

 

Uwielbiam to jak na początku starcia, rzucają buńczuczne teksty w stylu, że ludzie się ich boją, by kilka chwil potem jak wybiję Elity i Brute'ów to zaczynają uciekać w popłochu xd 

Odnośnik do komentarza

Krasnale są świetne, w tej części jeszcze mocniej dali radę, wspaniałe tekstu rzucają.

Wczoraj do pomieszczenia weszły dwa niewidzialne elity, pozbyłem się ich i zaraz potem dwa grunty z tekstem

"i co, zabiliście go? Zarezerwowałem jego hełm"

W tej części warto słuchać co tam gadają.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, UberAdi napisał:

Mam tak samo.

Jescze nie skończyłem ale jak na razie kampania to takie 7/10 wg mnie i nie rozumiem wielkich zachwytów.

Mam podobnie. W sensie gra się super ale sama główna linia fabularna jest OK a najwięcej frajdy dają mi aktywności w otwartym świecie i rozgrywka (głównie walka) podczas nich. Chociaż momentami mam wrażenie że jest za dużo nasrane tych przeciwników którzy nagle się pojawiają z kapsuł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...