Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, easye napisał:

No to nie ma nadziei dla gry, tryb gry 4vs4 na 3080 dziala w 100 fpsach, a singla niestety nie potrafię ustawić, bo gra ma problemy z synchronizacja, optymalizacja leży, ogólnie projekt można porównać do niewypałów pojroju BF2042.

Ustaw w opcjach minimum fps na 120 i bedzie chodzic w 120 :lapka: Ogólnie technicznie ta gra jest dziwnie zrobiona. Ma jakieś ukryte limitery fpsów i próbuje sama dostosowywać dynamicznie rozdziałke przez co ani jedno ani drugie nie jest takie jak powinno być.

W plikach gry można też ustawić minimum fps wyżej niż 120 swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, UberAdi napisał:

Ustaw w opcjach minimum fps na 120 i bedzie chodzic w 120 :lapka: Ogólnie technicznie ta gra jest dziwnie zrobiona. Ma jakieś ukryte limitery fpsów i próbuje sama dostosowywać dynamicznie rozdziałke przez co ani jedno ani drugie nie jest takie jak powinno być.

W plikach gry można też ustawić minimum fps wyżej niż 120 swoją drogą.

No ale wtedy rozdziałkach i grafika lecą na pysk. A te 2 ustawienie maksymalna wartość ustawiasz? Czy tylko minimalna?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, easye napisał:

No ale wtedy rozdziałkach i grafika lecą na pysk. A te 2 ustawienie maksymalna wartość ustawiasz? Czy tylko minimalna?

Mam 120 minimum i max na 240 bo takie mam odswiezanie monitora.

Jest też opcja ustawienia minimum wyżej niż 120 w plikach gry ale jak ustawiłem 144 to mi latało między 125 a 144 i wydawało mi się że gorzej chodzi niz przy stalych 120. Jak coś to localappdata -> HaloInfinite ->plik .json otwierasz w notepadzie i sobie wpisujesz minimum fps.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, UberAdi napisał:

Mam 120 minimum i max na 240 bo takie mam odswiezanie monitora.

Jest też opcja ustawienia minimum wyżej niż 120 w plikach gry ale jak ustawiłem 144 to mi latało między 125 a 144 i wydawało mi się że gorzej chodzi niz przy stalych 120. Jak coś to localappdata -> HaloInfinite ->plik .json otwierasz w notepadzie i sobie wpisujesz minimum fps.

 

 

Jakbym nie ustawil tych wskaźników, to obraz w SINGLU dla mnie jest mało płynny.

Jedynie z włączonym, Vsynkiem i lockiem na 72 klatki da się grać.

 

Odnośnik do komentarza

Słabo ludzie z 343i przemyśleli postęp i te sezony. Wbiłem setny i koniec?? W maju nowy sezon, do tego czasu kupa ludzi może sie zwyczajnie wypiąć na gre, za dwa sezony w takim stylu i zostaną tylko najwierniejsze aim boty w multi. Sami to zakopują, szkoda. Po prawie 90 godzinach nie licząc singla, wcale nie mam dość, gunplay i movement to poezja, ale ten nierosnący pasek postępu demotywuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie ma to jak nie potrafić przyznać się do błędu i obwiniać za porażkę inną grę xD

 

Infinite zostało opóźnione o rok, wszyscy wiedzieli że wyjdzie w okolicy premiery BFa i CoDa. Być może EA nie powinno się w takim razie pchać w ten gorący okres i przełożyć premierę BFa a dodatkowy czas poświęcić na dopracowanie gry, no ale wtedy gra nie wyszłaby w gorącym przedświątecznym okresie :reggie:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Halo 5 >> Halo Infinite pod względem multika 

 

Być może tego nie pamiętasz ale początki Halo 5 też nie były różowe (brak Forge, tylko 10 arenowych map na premierę, brak BTB, brak Firefighta, chuyowy system progresji oparty na lootboxach, Warzone będący obrzydliwym Pay to Win, brak splitscreena) potem 343 część z tych rzeczy naprawiła i gra ostatecznie stała się lepsza, ale swego czasu też zebrała mnóstwo zasłużonej krytyki

 

Infinite prawdopobnie czeka podobna drogą, z tym że w porównaniu do Piątki ma znacznie lepszy fundament gameplayowy (pod względem rozgrywki Infinite to TOP Halo). Dzięki temu ma szansę stać się jedną z najlepszych odsłon serii, ale muszą najpierw dostarczyć: 

- większą ilość map, bo te kilka obecnie dostępnych to żart 

- muszą powrócić klasyczne dla serii tryby jak Infection, Griffball

- naprawić system kustomozacji, bo obecnie mimo wykupionej przepustki jakieś 95% zablokowane jest za paywallem

- naprawić system progresji, gra powinna wynagradzać gracza za dobre wyniki, dostawanie 50 expa, za wygrany który sami wygraliśmy jest demotywujące

- poprawić zabezpieczenia antychryst (mają to zrobić 24 lutego) i dać możliwość wyłączenia crossplayu w każdym trybie

 

To tyle, duzo i niedużo, gdyby to ogarnęli byłbym zadowolony.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Halo 5 kupiłem na premierę i w sumie bawiłem się znacznie lepiej niż przy Infinite. Duża też zasługa tego, że grałem tylko Arenę, więc nie dotyczy mnie prawie żadna z bolączek które wymieniłeś. No i jednak brakuje mi trochę tej mobilności z poprzedniczki.

 

Dam jeszcze kiedyś szansę, ale czuję pewne rozczarowanie z faktu, że miałem spędzić kilkaset godzin przy tej grze, a wyszło tak średnio. :/

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z każdym słowem, jestem akurat przy trzech iglicach i pachnie kolejną grą nie do skończenia...

 

Dla odmiany przy premierze obydwu części Destiny człowiek wręcz nie mógł się oderwać. 343 przy Bungie to studenciaki, a ten ich 6 letni projekt okazał się lekkim niewypałem.

 

Multi jest świetne, ale z ich podejściem na serwerach zostaną zaraz sami psychofani.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, easye napisał:

Dla odmiany przy premierze obydwu części Destiny człowiek wręcz nie mógł się oderwać.

 

Oj, Destiny 2 na premierę to był niezły kasztan. Nie dość, że bez contentu to jeszcze z okrojonym multi. Bungie jedna z legend branży, ale przy D2 pokazała, że nie są cudotwórcami.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

Jak bez contentu - singiel na 20-30h

 

Przecież kampanię dało skończyć się w ok. 10h i potem zostawał jeden raid i kilka strike'ów. D2 kupiłem na premierę i pamiętam, że w pierwszym tygodniu nie było już co robić. Nie mówiąc już o tym, że na starcie multi śmigało w 30 klatkach i było kilka klas niżej niż Halo 5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z Was problem ze znikającymi/zawieszającymi się sejvami? 

To jest kuwa jakaś patologia, już drugi raz gra mi się zglitchowała i nie mogę kontynuować od zapisanego miejsca. 

Pierwszy raz po 2h grania to luzik, dzisiaj po 11h....  Brak mi słów...

Edytowane przez Spaulding
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...