Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

https://forums.halowaypoint.com/t/halo-infinite-update-jan-28/496961

 

Nowy post od 343 w skrócie:

- BTB może być naprawione w następnym tygodniu

- Sklep nie może być zmieniony, kupowanie pojedyńczych itemów z bundli nie będzie możliwe

- Behemot wycofany z rankedów

- Visor i Mohawk z nowego eventu które są "krzywe" będą naprawione w sezonie 2

 

Tak, 3 miesiące żeby przesunąć położenie 2 kosmetycznych itemów xD Samo to, że wspominają o takich pierdołach w oficjalnym poście zamiast to po prostu zrobić to śmiech na sali. Rzeczywiste problemy jak desync pewnie naprawią za 2 lata.

 

halo-skins.jpg.webp

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zaraz 3 miechy po premierze i 0 jakiejkolwiek road mapy. Ale czego oczekiwać od ludzi, którzy 2gi miesiąc nie potrafią załatać BTB (co stanowi 1/3 aktualnej zawartości) i skupiają się nas sklepie. Na początku byłem zajarany mega tą grą, ale teraz? Se tylko leży na dysku i raz na kilka dni 1 mecz zagram.

 

Bronić tej gry w obecnym stanie, to już tylko mogą drony microsoftu.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Oglądalność Halo na Twitchu mnie też zadziwia bo gry nastawione na competitive zazwyczaj radzą sobie dobrze ze względu na chęć podłapania protipów i nauki widzów. Infinite ma mniejszą oglądalność niż RTSy jak Starcraft 2 czy Age of Empires 2 i 4 a przecież ten gatunek tu na forum nazywany jest "martwym" :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu wyciekło że Certain Affinity (studio założone przez jednego z weteranów z Bungie który pracował nad Halo 2, a które od wielu lat pełni rolę studia pomocniczego przy produkcji kolejnych części Halo) pracuje nad nowym trybem do Infinite, teraz z kolei w artykule Windows Central pojawiło się wiecej na ten temat, poniżej skrót info:

Brzmi trochę jak Warzone (który był beznadziejnym Play 2 win) lub Firefight.

 

To w ogóle skandal, że w Infinite nie ma Firefighta,  bardzo lubiłem ten tryb i spędziłem w nim mnóstwo godzin w Halo Reach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dziś "odkryłem" całkiem przydatną opcję.  Z poziomu ustawień interfejsu można edytować położenie i skalę broni, przydatna rzecz jak się chce mieć większe pole widzenia. W przypadku rakietnicy, która zasłaniała zawsze 1/4 ekranu teraz można ją elegancko wcisnąć w prawo ekranu tak, że powiedzmy zasłania już tylko 1/6 ;) Pierwsze skojarzenie to widok z Quake 2 ale nie jest to aż tak skrajne.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

DLSS nie dodadzą, bo AMD ma umowę marketingową na promowanie Halo. szkoda bo gra dzięki temu dostałaby niezłego boosta do wydajności. 

 

Mnie osobiście, bardziej boli to że minęły 3 miesiące od premiery a gra dalej ma zbugowane animacje w cutscenkach i grze chodzące w 30 fpsach :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...