Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Banan91PL napisał:

Wie ktoś dlaczego żadnego meczu nie mogę zagrać ? Za każdym razem mam napis szacowany czas oczekiwania pare sekund i na szaro przycisk graj :/

Kliknij kampanię i ściągnij wersję językową, tak jak easye kilka razy pisał

 

Odnośnik do komentarza

A ja miałem problem w gamepass PC, mam kampanię rozgrzebaną i nagle na szaro się zapalił guzik do odpalenia kampanii.

 

Przeinstalowalem grę na darmo, bo dalej to samo...

 

Okazuje się, że problem był z językiem, a właściwie jest bug, że jak masz język PL, to po patchu usunęło mi pliki gry z angielskim (probably do dubbingu itp.) i musiałem dociągnąć paczkę językową z menu gry. 

 

Masakra...

 

Niemniej jednak gra miodna, zarówno multi jak i singiel. Trochę jestem rozczarowany mocnymi spadkami fps w otwartych lokacjach wzgledem zamknietych, różnica na poziomie 25%, spadki do 70 fps, gdzie w zamknietych ciagle trzyma ponad 100, dalej niby plynnie na gsync, ale jednak czsami lekki stutter jest. 

 

Fanem Halo nie jestem, grałęm tylko w jedyneczkę i story recap  na Youtube :D ale gra się w to dobrze. 

 

Multi trochę mi przypomina stare Unreale. :D 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

343i w pigułce:

 

Cytat

You didn't like our CoD inspired Halo 4? Fine, have a collection of the old games.
Oh, the non functioning MCC collection isn't to your liking? Have a hyper competetive game with added lootboxes. No Big Team Battle though, we had to drop it for a playlist designed to sell said lootboxes.
Oh, you didn't want that in Halo 5? Fine, here's a more classic game in Infinite! With challenges and a battle pass.
Oh, you don't enjoy the desync and match ruining challenges? We'll look into fixing them. Please browse our mtx store while you wait.
Oh, it's season 2 and the challenges are still busted? Have 5 challenge swaps, we're listening.

 

Modlę się każdego dnia by rozwiązali to studio i przekazali serię komuś kompetentnemu albo chociaż pozbyli się Bonnie Ross i resztę decydujących nieogarow.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

No co wy dupcie mordy, przecież są nagrody publiczności z 2021 i nawet średnia lepsza od najgorszej części w serii. Jest g o o d :rotfl:

 

Oceny i nagrody gra dostała w momencie premiery lub tuż po niej, gówno związane z żenującym wsparciem  wypłynęło potem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to ten Sezon 2 nie jest taki zły :notbad: fajne pancerze, dorzucają kredyty do battle passa więc można sobie "zarobić" na kolejny wzorem tego w Modern Warfare, Last Spartan Standing całkiem ciekawy dla kogoś kto lubi FFA (dodałbym tylko resztę map BTB i zwiększył liczbę graczy na 16 osób), mapka do areny bardzo fajna a błędów technicznych nie uświadczyłem. Dorzucili też Slayer Brs w końcu i nie muszę uderzać na rankedy by postrzelać BRką.

 

Może po prostu niskie oczekiwania miałem ale zapewne będę dalej sobie pykał tu i tam.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Nom, są rzeczy, które bym zmienił w tej grze, ale ogolnie to bardzo podobala mi sie i kampania i multi.

Bo to jest zajebista gierka, średnia, nagrody, opinie graczy, problem rozbija się właściwie tylko o dodawanie nowej zawartości, to nie 2010 tylko 2022, dziś trzeba dużo i często dodawać nową zawartość by utrzymać graczy a nie 2 mapy na pół roku, Gearsy to co miesiąc miały takie wsparcie.

 

Liczę na Forge w 3 sezonie i konkretny zastrzyk nowych mapek, pancerze i skórki mnie nie robią.

Odnośnik do komentarza

Ten level battlepassa do 100 wbije w tym sezonie chyba samymi nagrodami za mecz jak to znów ma być 6 miesięcy. Nie ma co robić tych challange'y bo znów skończe w 2 miesiące progres.

Bez sensu to jest, mogli by dać jakiś osobny rank do wbijania poza battlepassem nawet jakby to miało dawać tylko jakąś ikonke obok nicku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram na PC, aktualizacja gry przy okazji nowego sezonu to tragedia. Crashe gry co 2 mecze, migotanie ikon w menu, brak podglądu tego całego szrotu do zdobycia, bardzo często nie rejestruje moich strzałów przez co w starciach 1-1 ginę jak łajza, ale najzabawniejsze są te modele z Mario 64, głównie na broniach i ogólnie na losowych obiektach. Zawód po całości niestety. I "najwazniejsze" - 2 nowe mapy to jakiś żart. Tak zajebisty gunplay i movement w tym H6 a tak spieprzona reszta. Smutne co się z serią wyprawia. 

 

gfx.jpg

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Fajne są te nowe mapy, zarówno Catalyst jak i Breaker, szkoda tylko że jest ich tylko dwie, przez co na zwykłych playlistach losują się głównie starocie, ale za każdym gdy już trafi się nowa mapa to gra się przyjemnie.

Spoko, też że wróciło kilka klasycznych trybów, King of the Hill to ten sam chaos jaki pamiętam za czasów Halo 3.

 

Przy okazji  taką akcję udało się ustrzelić:

Normalnie strzelam ze snajpy jak ciota, ale tym razem kilku trafiłem.

 

Btw. Dlaczego te klipy z Xboxa mają od jakiegoś czasu rozsynchronizowany dźwięk z obrazem?

Odnośnik do komentarza

Gra w to ktoś jeszcze w Europie w ogóle? 

O 19 siadłem żeby trochę pograć, 5/5 meczy zagrałem na pingu 120-150 z amerykanami na mikrofonach. Plus taki, że amerykanie chociaż potrafią tych mikrofonów używać bo z europejczykami zawsze cisza ale i tak nie ma co się na takim pingu męczyć.

 

Już całkiem mi się odechciało odpalać tego Halo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hola mexico! niestety po pół roku po premierze mam to co miałem po 3 w Halo 5 :/

 

swoją drogą proprsuje, że gra pozwala wybrać season pass do ogrywania i mam szanse nadrobić kosmetykę z S1 :fsg:to normalna praktyka w grach sieciowych?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...