Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad jednym, to jest spore studio, chyba ze 400 osób + outsourcing, co oni tam robią, że dodanie 2 nowych map zajmuje im 8 miesięcy, nie mówiąc o innych zmianach. Czy większość studia pracuje nad jakimiś mega rozbudowanymi dodatkami do singla? No bo muszą coś robić i jak widać nie jest to zawartość do MP.

Nie pozwalają na crunch...


Szefostwo studia jest do zaorania i tyle.
Odnośnik do komentarza

Tak z ręką na sercu ile czasu spędzisz w tym Forge'u? Od roku teasują funkcję w którą 99% bazy ich graczy ma wyjebane.Mamy się jarać potencjałem (przyznaję jest duży) i projektami map/trybów w które nikt,poza garstką zajawkowiczów, nie będzie grał?

 

Jak masz pełną ekipę to customów z Forge'a co weekend to bardzo zazdroszczę ale jeśli nie to skąd to jaranko? Przegrałem tysiące meczów multi w H1-HG i jedyną wartością dodaną z Forge'a były dla mnie zawsze tylko i wyłacznie nowe mapy do rotacji w multi,czyli znając 343 jedna lub dwie na rok.

Odnośnik do komentarza

Mapy z Forge będą trafiać do matchmakingu.

Będzie też custom browser, gdzie będzie można dołączać do sesji tworzonych przez społeczność.

 

A co do pytania ile czasu spędzę w Forge? To zależy, bo jeśli chodzi o tworzenie map i trybów to nie mam do tego cierpliwości. Ale jeśli chodzi o granie to pewnie sporo. W takim Halo 5 mam wrażenie że większość czasu spędziłem właśnie na tych mapach z Forge bez tekstur xd teraz przynajmniej będą one jakoś wyglądać i jeśli 343 będzie stale dorzucać do matchmakingu nowe mapy z Forge to z czasem zniknie największy chyba problem tej gry czyli mała ilość map. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No zrobili w końcu to o czym pisaliśmy od długiego czasu, Bonnie Ross czyli osoba, która zakładała studio i kierowała nim przez 15 lat odchodzi, całe kierownictwo przeszło jak to się ładnie nazywa restrukturyzacje, a nowym szefem zostaje Pierre Hintze, czyli ziomek który przejął stery Master Chief Collection, kiedy to znajdowała się ona w najgorszym momencie i doprowadził ją do momentu w którym znajduje się dzisiaj. Więc można powiedzieć że ma już jakieś doświadczenie w wyprowadzaniu gier z bagna na prostą 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figaro napisał:

To naiwne uważać, że Bonnie Ross była głównym problemem 343, lol

 

Szef który nie ogarnia firmy jest słabym szefem. Przykro, że zmiana z powodów rodzinny, ale ta zmiana była konieczna.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Figaro napisał:

To naiwne uważać, że Bonnie Ross była głównym problemem 343, lol

 

 

Była głównym problemem bo powinna wiedzieć jakie są zgrzyty w procesie produkcji, dlaczego jej ludzie nie mają porządnej roafmapy swoich projektów i dlaczego wszystkie 3 projekty na przestrzeni ostatnich 12 lat tak różnią się od siebie i nie ma spójnej wizji.

 

To ona powinna reagować i wprowadzać odpowiednie zmiany personalne i strukturalne, a czego najwidoczniej nie robiła lub robiła to nieudolnie.

 

Jeżeli nie dawała sobie rady, bo teraz jej robotę przejęły aż 3 osoby, to znaczy, że nie potrafiła się do tego przyznać i prowadziła studio kosztem całego zespołu.

 

13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Szef który nie ogarnia firmy jest słabym szefem. Przykro, że zmiana z powodów rodzinny, ale ta zmiana była konieczna.

 

To tylko zasłona dymna wykorzystana do tego, by pomóc jej odejść z godnością nie przekreślając jednocześnie dotychczasowej i przyszłej kariery.

 

Spencer pewnie dał jej ultimatum, że albo sama odejdzie z dowolnie wybranych przez siebie powodów albo sami ją odsuną.

 

Nie ma co się oszukiwać  dla MS to też dobre rozwiązanie bo w dzisiejszych czasach jak zwolnisz z kierowniczej roli kobietę albo czarnego, to masz PRowy koszmar gwarantowany.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...