Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Wersja PC jest straszna, już to wywaliłem. Dziwnie się gra, bugi z dźwiękiem i dziwny kontrast. Halo tylko na konsoli.


Zagraj na steam i dziwnym trafem problemy znikają. Gierki od MS to niestety tylko steam. Ta ich apka to gówno straszne i dzieją się rzeczy niestworzone. 
 

MS to rynku gierek na PC nie zwojuje :leo:

 

Sony jakoś potrafi robić dobre porty na PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Nie no nie wiem czy to gdzie gra jest kupiona ma tutaj znaczenie.

 

Ma, gierki MSu miewają problemy w wersji XGP (jak np. Deathloop dławiące wydajność blachy czy Halo które nie widzi kampanii). Na Steamie te gry śmigają jak należy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W The Ascent też był mega problem, lock fps-ów nie działał więc nawet w głównym menu karta chodziła na 100% wypluwając 400 fps-ów, a w Psychonauts 2 nie było wyboru DirectXa więc stuttering DX12 uprzykrzał rozgrywkę i jeszcze Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth działał jak łajno bo wrzucili jakąś starą wersję na GamePassa. Więc to nie tylko gry od MSu mają problemy, devowie traktują ten sklep jak klienta trzeciej kategorii.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Paolo de Vesir said:

 

Ma, gierki MSu miewają problemy w wersji XGP (jak np. Deathloop dławiące wydajność blachy czy Halo które nie widzi kampanii). Na Steamie te gry śmigają jak należy.

Z kampanią akurat nie mam problemu wybrałem pełną instalacje i jest wszystko.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzyłem w plotki o przejściu na Unreal Engine, ale jeśli informacje tę powielają kolejne źródła to są faktycznie silnik 343, ten szumnie zapowiadany Slipspace musi być prawdziwą tragedią do pracy dla developerów.  Stąd być może tak desperacka decyzja, by po premierze gry spróbować porzucić to wszystko i przejść na nowy silnik. Ma to swoje plusy jak i minusy.

 

Plusy:

- Unreal Engine to sprawdzony, przyjazny i świetnie wspierany silnik, więc dla developerów to może być pozytyw

- Unreal Engine w zasadzie gwarantuję wysoką jakość oprawy graficznej, pod wieloma względami, jeśli nie wszystkimi, to silnik dający większe możliwości i bardziej zaawansowany niż Slipspace

 

Minusy:

- przejście na nowy silnik i porzucenie kodu źródłowego, którego korzenie sięgają gier Bungie, wiąże się z ryzykiem że Halo zatraci swój klasyczny i  wyróżniający feeling gameplayowy,

- przejście na nowy silnik po premierze wiąże się z ogromnym wyzwaniem związanym z przerzuceniem całej produkcji na nowy silnik. Co wiąże się z bardzo dużymi opóźnieniami w produkcji. Kto wie, może ta decyzja już jakiś czas temu została podjęta i dlatego wsparcie Infinite wygląda jak wygląda?

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi tak jak przy W4 tak przy kolejnym Halo szkoda ich autorskiego silnika, HI wygląda dobrze i działa mega płynnie mimo że to gra pisana pod XO, jedynie co mocno odstaje to wszelkie efekty cząsteczkowe i ciekawy byłem co by 343 wycisnęło z tego silnika przy kolejnym Halo bez kuli u nogi.

 

ale z drugiej strony UE5 ułatwi konkretnie prace na nową częścią a oprawa powinna być topowa, prawie każde studio XGS korzysta z UE4/5 to też duży plus przy współpracy lub szukaniu tymczasowych pracowników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...