Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde ten gamplay zrobil na was wrazenie? 

Kuzwa mapa jak w Quaku.

Pietrowa hala. Sciana do sciany podobna, jakies schody. No zal.pl. Gameplay podobny do Quakowego Jakbym cofnął sie w czasie o 20 lat. Jak tak to ma wygladac to jpr. 

Bo gra sie na bank fajnie. Ale wole Quake :)

Tato w co ty grasz? 

Synku w Quake remastered aka Halo 2021. Hehe

Edytowane przez sajmon34
  • WTF 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

Ty w Quake chyba nie grałeś jak ci ta gra to przypomina :sapek:

No bieganie po pustej kwadratowej hali z perkami. Zupelnie nic mi to nie przypomina. Nic a nic. 

343 studio co robisz? 

A kizwa kwadraty do multi :)

Crunchuja nas. Musimy cos szybko wymyslec. Spencer kasy nie da. 

Ooo z Quake podpatrzymy. Bedzie ok. Taka prawda. 

Szanuje Spencera za GP ale Halo wyglada jak kupa. FH pokaże klase ale Halo? 

 

"Stoję na drodze, nie widzi mnie tu nikt
Spuszczam ze smyczy każdą meczącą mnie myśl
Gwiazdy formują trójkąty i kwadraty
Dziś je w kieszeniach będę do ciebie niósł" 

 

 

Edytowane przez sajmon34
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Ja tam wciąż czekam na singla, bo jednak oferuje coś czego nawet najlepsze multi w Halo nie jest w stanie dostarczyć, czyli Halową eksplorację, epickość i historię. Gameplay będzie ten sam co w multi więc im lepiej wygląda rozgrywka w multi tym lepiej też dla singla. Moim zdaniem nie ma sensu przeciwstawiać sobie tych dwóch trybów bo to wciąż jedna gra, jeśli multi będzie dobre to więcej osób zagra w singla i na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Słabo, bo jak na razie nie było chyba gry od MSu z RT, a przecież HW pozwala, na papierze, na znacznie lepsze wykorzystanie tej technologii niż u konkurencji, ale to jednak tam cross genowy Morales całkiem sprawnie z tego korzysta.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Słabo, bo jak na razie nie było chyba gry od MSu z RT, a przecież HW pozwala, na papierze, na znacznie lepsze wykorzystanie tej technologii niż u konkurencji, ale to jednak tam cross genowy Morales całkiem sprawnie z tego korzysta.

 

No ale masz gry z RT na Xboxie więc to nie problem konsoli a MS ich studiów, które się obijają choć nie wszystkie patrz Doom Eternal. Także spokojnie niebawem będzie tego więcej.

Już dawno można było wywnioskować, że zabraknie RT na premierę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...