Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Civki ktoś się skusił i czy może potwierdzić znaki PL ?? 

 

Widzę, że ktoś tam po znajomych ma i już ciorał, ale oczywiści tekst mesedża wysłać nie można co by takie małe info uzyskać. NIntendo robi to źle, żeby takiej małej ale jak bardzo przydatnej funkcjonalności nie było do tej pory, ehh masakra.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Diablo 3 też potrafi się okazjonalnie scrashować. Ale prócz tego bardzo solidny port. Właśnie wjechał cały 6-częściowy sezonowy set, a to oznacza rifty na Torment IV i więcej. Nabicie 400 kill streak nie stanowi większego problemu w odpowiednim miejscu, cały ekran wypełniony potworami, zwłokami i minionami i gra tylko czasami się zakrztusi. Monster Density nie zostało zmniejszone względem wersji PC lub konsolowych, więc moja jedyna obawa się nie sprawdziła. Serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza

Ale to zoptymalizowanie to doświadczenia własne czy na tzw. "ogóra", czyli przepisane czyjeś opinie ch,uj wie skąd? Nie wierzę doniesieniom z serwisów growych, gdzie odpalają nową grę, zrobią 5 tur i stwierdzą, że jest super.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, raven_raven napisał:

Ale to zoptymalizowanie to doświadczenia własne czy na tzw. "ogóra", czyli przepisane czyjeś opinie ch,uj wie skąd? Nie wierzę doniesieniom z serwisów growych, gdzie odpalają nową grę, zrobią 5 tur i stwierdzą, że jest super.

 

na resetera piszą, że po kilkuset turach wydłuża się czas ładowania i fpsy lecą w dół

 

 

91 MASTERPIECE 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ragus napisał:

na resetera piszą, że po kilkuset turach wydłuża się czas ładowania i fpsy lecą w dół

 

No i właśnie tego się obawiam, bo do pi,zdy taka gra potem. Na początku tury lecą szybko (bo co ma gurwa rwać, jak masz jedno miasto, scouta i wojownika), ale endgame robi się wielokrotnie bardziej skomplikowany, a do tego pojedyncze tury i decyzje tracą na znaczeniu, często się po prostu spokojniejsze okresy w grze "pomija" napier,dalając następną turę i akceptując wszystkie proponowane badania/budynki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy masz, nie śledzę stanu twojej kolekcji xD. A ponieważ w tym dziale pojawiają się opinie, które nie bardzo wiadomo jakie mają podłoże, no to pytam. Przecież nie napisałem, że nie jest tak jak piszesz, tylko zapytałem czy to Twoje własne wrażenia. Jak masz swoją kopię to super, zagrasz jakąś dłuższą grę to chętnie poczytam jak to wtedy wygląda.

Odnośnik do komentarza

na chwile obecna chodzi super ale pewnie dlatego bo faktycznie nie ma co zwalniac

 

co do plynnosci po kilkuset turach tez sie odniose na podstawie wlasnych doswiadczen za jakis czas (pewnie dluzszy) choc wlasnie na resetrze pisza bardziej na plus niz na minus jak zasegurowal ragus (wydluza sie czas i czuc gorszy fps niz na poczatku ale podobno dalej jest grywalnie, pewnie glownie bedzie to przeszkadzac tym co wychowali sie na civ na super pc):

 

Cytat

Played 130 turns straight

Performance is good still, game looks good and no crashs

Id say is a solid port so far again

Edit: playing only undocked, the battery went from 100% to 10% in 2 and a half hour with max brightness

 

Cytat

Im playing docked right now. Round 150 and true starting location earth and many military so there is enough going on the screen. Like i said before, the switch is getting a bit noisy so its kind of demanding, but on the screen itself its smooth and doing well. Loading times are totally ok imo. Its a good performance overalll until now.

 

te opinie co piszesz w tym dziele to sprowadzaja sie do jednego osobnika ogora - nie kojarze innego co tutaj pisze opinie z neta jako swoje

Odnośnik do komentarza

No przecież w pierwszym poście napisałem raczej dość jasno o jaką osobę mi chodzi, która takie opinie formułuje :usmiech:. Wspomniałeś metacritic co zasugerowało mi, że to wrażenia recenzentów, no więc nie byłem w stanie wywnioskować czy to Ty grasz czy po prostu raportujesz czyjeś wrażenia, no to dopytałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...