Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo RE4 swietna gierka ale powaznie macie czas wracać do gier z przed 14 lat ktorych przejscie zajmuje 15h? Ja RE ograłem jeszcze na GC i jakoś nie mam ochoty wracać przy tych wszystkich zaległościach growych.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Są takie gry do których mogę wracać wielokrotnie, i 3 wymienione wyżej Residenty są zdecydowanie jednymi z nich :d co prawda skończyłem ostatnio jedyneczkę i zero na ps4, ale akurat czwartej części bardzo dawno nie ogrywałem, a jeszcze jak pomyślę o grze na switchu... :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

Wiadomo RE4 swietna gierka ale powaznie macie czas wracać do gier z przed 14 lat ktorych przejscie zajmuje 15h? Ja RE ograłem jeszcze na GC i jakoś nie mam ochoty wracać przy tych wszystkich zaległościach growych.

 

Też niezbyt czaję, jescze rozumiem zalety grania w RPG-i na przenośniaku, ale RE4 to chyba naprawdę  nie taka gra, a na TV to nawet jak ktoś musi znowu w nią grać to... pewnie ma trzy inne urządzenia uruchamiające RE4 w domu?

 

Niezmiennie czekam na takie gierki jak Pyre, Cuphead czy klasyki z Wii U (c'mon, Nintendo, wypuście te 5 dobrych gier i będzie można schować tableciaka do szafy u starych na zawsze).

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ogqozo napisał:

 

Też niezbyt czaję, jescze rozumiem zalety grania w RPG-i na przenośniaku, ale RE4 to chyba naprawdę  nie taka gra, a na TV to nawet jak ktoś musi znowu w nią grać to... pewnie ma trzy inne urządzenia uruchamiające RE4 w domu?

 

Niezmiennie czekam na takie gierki jak Pyre, Cuphead czy klasyki z Wii U (c'mon, Nintendo, wypuście te 5 dobrych gier i będzie można schować tableciaka do szafy u starych na zawsze).

 

 

 

 

Seria Revelations sprawdzała się świetnie na handheldach, tak więc to jest takie piep.rzenie chyba dla zasady, że w takiego RE nie można pograć a w RPGi już tak. :dunno:

Bardziej jestem ciekaw czy RE 1 i RE0 to będą wersje z Wii w 480p czy wersje z X360 / XO. Dodatkowo kwestia czy Capcom wypuści coś w Europie w końcu w pudełku.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dadzą najmniej wyczekiwaną grę, czyli re1 zapewne, może 0 w pudełku i reszta kodziki. Na pewno nie dadzą re4 xD

 

W związku z faktem że jest soft ułatwiający przenoszenie gierek z PC na Tegrę stawiam na grzebanie przy wersji PC. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Wyszła wersja w Chinach na Nvidia shield więc to jest kwestia dostosowania jej do niższego taktowania. Nawet sterowanie jest zmienione plus napisy mówiące o sterowaniu. Jakieś małe cięcia i może wychodzić. 

 

 

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, milan napisał:

Ciekawe czy jest szansa na mario galaxy 1 i 2 na switcha, czy trzeba polowac na wii.

 

...albo na WiiU - to chyba najlepsza opcja. Kompatybilność wsteczna na poziomie oprogramowania i kontrolerów. Lub wygodnie poprzez Virtual Console.

 

Wiem, że od premiery pierwszej odsłony minęła już dekada (a drugiej ostało niecałe dwa latka), i miło byłoby wrócić do tytułu po tak długim czasie, ale... No właśnie - jak to ma być surowa emulacja, to może niech sobie odpuszczą. Wind Wakerem HD pokazali, że potrafią remasterować/rimejkować - ale to były czasy WiiU, wtedy naprawdę się starali.

 

Albo inaczej - niech zapowiedzą Super Mario Galaxy 3 i przy okazji remstery jedynki i dwójki. Wszyscy będą szczęśliwi :D

 

Albo jeszcze lepiej - niech zostawią SMG w spokoju, i skupią się na sequelu Super Mario Odyssey :D

Odnośnik do komentarza

Ale widzieliście filmik który wkleiłem? Nvidia shield ma bebechy switcha traktowane praktycznie tak jak w docku. I to nie jest typowa emulacja, co pokazuje ta analiza. Więc jest szansa na 720 w HH i 1080 w docku. I gra już praktycznie jest zrobiona. Może nie mają 2ki która się robi i wyjdzie w pakiecie? Wg mnie Switch to dziecko Ninny na które z czasem wyjdzie prawie wszystko. Sama konsola jest też zrobiona z takich podzespołów że kolejna interacja może być mocniejsza z zachowaniem kompatybilności a też widać po abonamencie, że Nintendo idzie w kierunku usługi więc stare giereczki będą przybywać cały czas. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, NemoKOF napisał:

Ale widzieliście filmik który wkleiłem? Nvidia shield ma bebechy switcha traktowane praktycznie tak jak w docku. I to nie jest typowa emulacja, co pokazuje ta analiza. Więc jest szansa na 720 w HH i 1080 w docku. I gra już praktycznie jest zrobiona. Może nie mają 2ki która się robi i wyjdzie w pakiecie? Wg mnie Switch to dziecko Ninny na które z czasem wyjdzie prawie wszystko. Sama konsola jest też zrobiona z takich podzespołów że kolejna interacja może być mocniejsza z zachowaniem kompatybilności a też widać po abonamencie, że Nintendo idzie w kierunku usługi więc stare giereczki będą przybywać cały czas. 

 

Oglądałem analizę. Dla mnie wygląda to jak zwykła emulacja z podbitymi przefiltrowanymi teksturami i zwiększoną rozdzielczością ekranu. Jakbym odpalił to na emulatorze. Tak, wskazywali tam jakieś różnice, ale na pierwszy rzut oka tego nie zauważysz. Oczywiście wygląda to lepiej niż pikseloza, którą serwuje nam Wielkie N w Virtual Console, ale wołałbym remake na kształt Wind Waker HD, lub przynajmniej remaster w stylu Skyward Sword HD. I tak będą chcieli za to pełną cenę, to niech chociaż się postarają ;P

 

Oczywiście Twoje przepuszczenia mogą być jak najbardziej trafne. Jeżeli konwersja praktycznie jest gotowa (choć zakładam, że optymalizacja pod handheld mode i obsługa Joy-Con'ów nie są wcale taką łatwą sprawą), to czemu Nintendo nie miałoby jej wykorzystać. Do tego pewnie biorą pod uwagę wpływ na sprzedaż najnowszego SMO, więc wątek z abonamentem może być strategiczny.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...