Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tyle że tam na scenie nie przewidzieli tego, że będzie pier,dolić się komunikacja między padem, a konsolą, gdyż na sali było zbyt dużo urządzeń bezprzewodowych, bo tak to działa normalnie.

 

samo sterowanie w grze mi osobiście bardzo się podobało, czuć było innowację, tyle że na każdego mnie jest druga osoba, która sterowania w tej grze nie lubi

 

a odchodząc od sterowania moim zdaniem jest to najsłabsza zelda 3d, ale już nie chce mi się pisać dlaczego, swoje żale wylałem kilka lat temu w temacie o grze. za dużo wojen było, biedy. przez nią nie jarałem się zapowiedzią Breath of the Wild, no ale Nintendo zamknęło mi mordę, robiąc zupełnie inną, lepszą grę.

 

liniowa, ciągle trzymająca za rękę, z recyklingiem na każdym kroku. co jednak muszę jej oddać, to rewelacyjną krainę piaskową, jeden z lepszych etapów w jakiejkolwiek zeldzie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, funditto napisał:

Też uważam, że Skyward Sword był słaby, ale słaby jak na Zeldę, to dalej byla gra na 9. Jak tą wersję poprawią jak Wind Wakera HD to nie powinno być źle. Tylko pytanie kto to robi, bo Greezo dopiero skończyło Luigiego 

 

 

Wind Wakera HD zrobiła ekipa Nintendo od Zeld wraz z Hexa Drive (team robi jedne z najlepszych remasterów i remake'ów jakie wychodzą na rynku). Więc za Skyward Sword też mogliby odpowiadać. Greezo zaś nie ma doświadczenia na Switchu, tylko na 3DS;ie. 

 

Ja Wind Wakera HD i Skyward Sworda przyjmę z otwartymi ramionami. SS pomimo dużego backtrackingu grało mi się świetnie, uwielbiałem walkę wiilotem (wystarczyło tylko dobrze skalibrować Wiilota i nie siedzieć w takim miejscu gdzie celuje się w żarówki led czy grzejnik a Wiilot nie wariuje - zresztą Nintendo akurat świetnie pomyślało o tym aby reset celowania wrzucić pod d-pada o czym wielu najwidoczniej zapominało że istnieje).

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

SS bez durnego machania? Oj tak bardzo proszę :fsg:

 

no jak bez durnego machania, joycony mają lepsze żyroskopy niż wii remote+, a usunąć sterowania ruchem z SS się nie da bez kompletnego przemodelowania gry

Odnośnik do komentarza

No tak średnio bym powiedział. Zamiast przeportować gierki które się faktycznie dobrze sprzedadzą i wszyscy się będą cieszyć np. pakiet Mario Galaxy 1 i 2, 3D land to taką niższową gierkę w którą zagra 100 tys graczy maks. GTAV też by dobrze wyglądało chociaż 3 raz bym już nie kupił. 

 

Mario Galaxy przenośnie lub legalnie w 1080p na TV:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...