Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Ficuś napisał:

Imo to bedzie wlasnie port tej wersji

 

Jakieś potwierdzone info? (kogo ja tutaj chce oszukać, na bank będzie to port z Ipada ale jednak pomarzyć zawsze można). Tylko proszę nie powołuj się na PPE, którzy sami po dłuższym czasie się obudzili a na stronie Firaxis nie było podane czy to port z wersji PC czy iOS. 

 

Obecnie sama podstronka wersji na Switcha zniknęła ze strony Firaxis tak więc tam również ktoś miał opóźniony zapłon że nie było Directa. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2018 o 09:41, chrno-x napisał:

 

Dlaczego? Przecież Halo Wars to strategia w czasie rzeczywistym, nie ma żadnej pauzy, trzeba się śpieszyć co do podejmowania decyzji a tutaj mówimy o turowej strategii, gdzie nikt nas nie goni i co najlepsze nie trzeba podejmować 10 decyzji na raz. Wystarczy aby developer dobrze dopasował UI do ekranów TV i konsoli i odpowiednio wszystko rozmieścił. Skoro obecnie takie tytuły jak Torment, Pillar of Eternity itp. cRPGi wychodzą na konsole i dalej świetnie się w nie gra pomimo oceanu tekstu na ekranie to nie wierzę aby Civ 6 miałby być niegrywalny. 

 

Zresztą dopóki nie zobaczymy gameplayu ze Swticha to możemy sobie gdybać. Ja tam się ciesze na tego newsa. Nie pamiętam czy kiedykolwiek wyszła nie okrojona wersja Civilization na konsole a tutaj nadarza się taka okazja. 

Grałeś w Halo Wars i Civilizacje? Bo wypowiadasz się jakbyś znał teoretycznie tylko te gry. Co mnie obchodzi, że wydają Tormenta na konsole? Czy to oznacza, że Civilizacja będzie dobrym portem bo gdzieś tam w wszechświecie pojawiły się trzy crpg na konsole, które i tak są dużo bardziej grywalne na PC?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Be_ napisał:

Grałeś w Halo Wars i Civilizacje? Bo wypowiadasz się jakbyś znał teoretycznie tylko te gry. Co mnie obchodzi, że wydają Tormenta na konsole? Czy to oznacza, że Civilizacja będzie dobrym portem bo gdzieś tam w wszechświecie pojawiły się trzy crpg na konsole, które i tak są dużo bardziej grywalne na PC?

 

Na pewno lepsze z du.py zakładanie, że każdy port strategii i innych cRPGów na konsole będzie do du.py i niegrywalny. Naprawdę chłopie odkryłeś Amerykę, że gry pisane pod PC-ta, gdzie z góry zakładano użycie myszki i klawiatury są lepsze niż konsolowe wydania pisane pod użycie Pada. Serio nikt się tego nie spodziewał xD

 

Naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem, ponieważ nigdzie nie napisałem, że wersje PC-towe są lepsze czy gorsze od portów na konsole (i tak samo nie stwierdziłem, że porty na konsole są lepsze od PC-towych). Stwierdziłem jedynie że są na konsole Strategie, które developerom udało się dobrze przystosować pod pada (dotyczy to też cRPGów) więc dlaczego Civ 6 na Switcha miałby być gó.wniany? Widziałeś jakikolwiek gameplay skoro z góry skreślasz ten port?

 

Zakładając Twój tok myślenia to napiszę tylko " co mnie obchodzi, że wyszły gówn.iane strategie na konsole" czy to oznacza że Civ 6 na Switcha będzie złym portem bo na przełomie ostatnich 10/15 lat wyszło też kilka złych konwersji na konsole?  Jak to się mówi? Fuck logic xD

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2018 o 18:06, chrno-x napisał:

Za to na 16" ekranie lapka jest wszystko ok?

Napisałeś to a potem zacząłeś wysryw 

 

13 minut temu, chrno-x napisał:

Na pewno lepsze z du.py zakładanie, że każdy port strategii i innych cRPGów na konsole będzie do du.py i niegrywalny. Naprawdę chłopie odkryłeś Amerykę, że gry pisane pod PC-ta, gdzie z góry zakładano użycie myszki i klawiatury są lepsze niż konsolowe wydania pisane pod użycie Pada. Serio nikt się tego nie spodziewał xD

No to zdecyduj się w końcu czy na ekranie lapka jest coś nei tak czy jest ok? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Be_ napisał:

Napisałeś to a potem zacząłeś wysryw 

 

No to zdecyduj się w końcu czy na ekranie lapka jest coś nei tak czy jest ok? 

 

Po pierwsze zacytowałem kolegę Ficusia i jemu zadałem pytanie na temat UI, nie Tobie, wiec tutaj pytanie brzmi po co się odzywasz i pijesz do kompletnie innej rzeczy niż ja zadałem pytanie? 

 

Po drugie nie mam problemu z graniem na lapku, który ma ekran 16". Gram tak w serie Total War czy serię Civ od lat i nigdy nie widziałem w tym problemu. Bardziej zdziwiło mnie stwierdzenie, że granie w strategie na dużych TV mających od 40" wzwyż będzie niegrywalne. Nie miałem nigdzie problemu z tym że w strategie z reguły gra się lepiej na myszce i klawiaturze. Podałem jedynie przykłady gdzie jakiś developer dobrze wykonał swoją robotę i wyszło parę udanych pozycji z gatunku strategii czy cRPGów na konsole i że jest cień szansy, że Firaxis stworzy dobry port na Switcha.

 

Po trzecie  zadaj sobie sam pytanie po co szukasz dziury w całym i zacząłeś swoj "wysryw". A nie przepraszam, szukałeś sposobu aby tylko znaleźć powód do przyj.ebania się o coś kompletnie z d.upy.  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze marzyłem, żeby w trybie handheld podpiąć myszkę na kabelku przez przejściówkę i jedną ręką trzymając switcha, jeździć myszką po kolanie :banderas:

To musi być niesamowite doświadczenie. W takiego Dooma np w tramwaju tak pograć! I jeszcze najlepiej jakaś przejściówka do USB-C - tam wpięty hub i do niego i myszka i karta BT żeby słuchawki podłączać! Ale by zazdro było :fsg:

Odnośnik do komentarza

Moonlighter na Switcha w listopadzie.

 

Może do tego czasu dopat(pipi)ą dostatecznie dużo contentu i dobre sterowanie, bo ogrywałem na premierę i było średniawo. Do tego stopnia, że po 5h dałem sobie spokój po bugu wymazującym mi cały progres z poprzednich 30 minut. 

Odnośnik do komentarza

Ależ się nie mogę doczekać portu xcx. Uważam xc2 za dzieło sztuki lepsze pewnie w prawie każdym aspekcie od xcx, ale no xcx ma coś w sobie, ta PRZEGENIALNA eksploracje, skella, aspekty mmo które mnie kupiły i najlepszy ost w serii. Jeszcze jakby doyebali xc z wii to chyba bym się posral...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Ależ się nie mogę doczekać portu xcx. Uważam xc2 za dzieło sztuki lepsze pewnie w prawie każdym aspekcie od xcx, ale no xcx ma coś w sobie, ta PRZEGENIALNA eksploracje, skella, aspekty mmo które mnie kupiły i najlepszy ost w serii. Jeszcze jakby doyebali xc z wii to chyba bym się posral...

Czekam tak samo, srałbym tęczą ze szczęścia, ale może się doczekam, Vesperie się ogra w styczniu i może łaskawie zapowiedzą na 2019r.

Odnośnik do komentarza

Od dziś do niedzieli od 19 do 23 jest network test Dark Souls. Grałem w Bloodborne i Dark Souls 3 na PS4, ale jak na razie ledwo parę metrów mogę przejść...

 

A już wiem, tarczy nie używałem...

 

A po dłuższym pograniu uznaje że to nie ma sensu. Odechciało mi się tak męczyć. Fajnie że dalibten test. Poszło anulowanie zamówienia. 

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...