Skocz do zawartości

Soul Calibur VI


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety u nas gra juz 195 zl, sprzedaje mocno pod woda, bo pewnie zaraz poleci jeszcze bardziej na peezde, u dystrybutorow tysiace na stocku, wiec dmg ctrl od day 3 :/

Sprzedaz FATALNA.

Gra szybko zdechnie, a szkoda, bo jest calkiem spoko.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dave Czezky napisał:

No niestety u nas gra juz 195 zl, sprzedaje mocno pod woda, bo pewnie zaraz poleci jeszcze bardziej na peezde, u dystrybutorow tysiace na stocku, wiec dmg ctrl od day 3 :/

Sprzedaz FATALNA.

Gra szybko zdechnie, a szkoda, bo jest calkiem spoko.

To się wstrzymam jeszcze chwile z zakupem.

Marketing chyba słaby, siedzę w gierkach, a rzadko trafiałem na jakieś newsy na temat gry.

Na facebooku muve nawet ktoś pytał pod postem reklamującym grę, czy to jakiś tekken na sterydach, bo nigdy o serii nie słyszał.

To seria pewnie do zaorania, coś mówili, że jak się słabo sprzeda, to nie będzie kolejnych części.

Odnośnik do komentarza

Ten SC wygląda na niedokończoną niezależną produkcję, a wołają za to 300zł. Niech się zwijają.

 

Co do fizycznych danych sprzedaży z UK to 80% sztuk sprzedało się na PS4, reszta  na xboxie, a sama gra sprzedaje się o 55% gorzej niż SC V.

 

Masa ludzi kupiła grę na steamie. Jest 1000 recenzji od graczy, a codziennie gra ponad 4tyś osób.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Czez, to kiedy coś próbujemy? 

 

Maxior to teraz mega kocur, Sab coś tam mi już pokazywał, w tym także pokręconego naturalna za 1/3 paska (dosłownie). Zaczyna się szybkim ciosem i wchodzi cały bez CH czy jakichkolwiek innych dopałek. Ogólnie świetnie pozmieniali tego typka - automatyczne zbicia przy przejściach do postaw i istne cuda na kiju. Śliczne, efektowne i przydatne - praktycznie nie było rundy żeby się na to nie łapał.

 

Ogólnie to... no kurde, byłem raczej sceptycznie nastawiony, a finalnie się jaram. Pomijając supery oczywiście (bo to tanie i nudne ścierwo). Obecnie NM (wielgachny znak jakości za klimat, akcje i zamieszanie jakie robi na arenie), Xian, Mitsu i troszkę Maxi i Raphael (choć ten ostatni nieco zdziadział w tej części moim zadaniem). Tak naprawdę do zaorania widzę tu tylko Azwela i Groha. Cała reszta wypada więcej niż przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie wytrzymałem i mam gierkę.
Co mogę powiedzieć po dosyć krótkim zapoznaniu...

... To jest na prawdę świetna bijatyka, czuć ducha starego Soul.
Graficznie na PROsiaku jest na prawdę ładnie, rozmazane tła moim zdaniem wyglądają świetnie gdyż cały focus skupia się na arenie i zawodnikach i moim zdaniem, takie było celowe założenie. Uważam, że to najładniejsza bijatyka 3D na obecną generacje. Taki Tekken 7 jest dosyć daleko za Soulcalibur 6.
Dźwięk również super, soundtrack aren to chyba najlepszy jaki słyszałem we wszystkich bijatykach na Ps4.

Ogólnie na PlayStation posiadam praktycznie wszystkie bijatyki. Zaczynając od MKXL, Injustice 2, SF V a kończąc na Tekken 7 oraz Soulcalibur 6.

T7 w ogóle mi nie podszedł choć byłem fanem i zagrywałem się kiedyś na psx.
Najlepsza bijatyką 2,5D jest SFV ale Soulcalibur 6 póki co dla mnie Nr. 1 na obecną generacje i szczerze liczę na to, że gra dobrze się sprzeda!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...