Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi ta gierka siadła, chyba zrobię pierwszą platynę w życiu aby spędzić z tym tytułem jak najwięcej czasu. Jedna z lepszych gierek w jakie grałem w tej generacji xd Wszystko mi w tej gierce leży, sam projekt świata i styl, rozgrywka i idealnie wyważony czas na poziomy. W jeden wieczór mogę spokojnie zrobić dwie plansze na 100% i się nasycić graniem. Poziom trudności jest dla mnie idealnie wyważony, nie na tyle trudny żeby frustrować ale też nie na tyle łatwy aby nudzić. Do tego te sekrety jak w starych gierkach. Jutro mam zamiar cały dzień przegrać w tego sztosa:banderas: Aż sobie kupię swojego pierwszego szaraka i drugą część tej gierki xd

Są jakieś podobne gierki na obecną generację? Na pewno zainteresuję się Pumpkin Jack jeszcze. 

 

Zawsze zastanawiało mnie co siedzi w ludziach wychwalających średniaki a tu proszę i na mnie trafiło. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Te butelki da się tylko uzupełniać na danych poziomach w czasie gry?

 

Raz na jakiś czas przechodzę ponownie jeden z pierwszych poziomów żeby mieć full energii. 

W każdej lokacji masz przynajmniej dwa gejzery, ktore odnawiają spora ilość energii. Ale najszybciej jest to możliwe w pierwszych miejscówkach, ze względu na ich rozmiar i poziom trudności, który nie jest żadnym wyzwaniem.

 

Bagna - to dopiero zabawa :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ukończyłem na 100% łącznie z odblokowaniem oryginału z PSX. Gierka kompletnie mnie nie zmęczyła. Bardzo przyjemny tytuł dla osób lubiący taki gatunek gier.  Aż by się chciało więcej. Świetny klimat i warstwa audiowizualna. Każdy etap jest kompletnie różny od poprzedniego, za to lubię gierki z lat 80/90. Obecne tytuły często przez całą grę potrafią być monotematyczne a starsze tytuły skaczą między stylami i klimatami. 

 

Cieszą też walki z bossami, każda polega na czymś innym i czasem wymaga chwili skupienia co ja właściwie mam zrobić. Dawno też nie grałem w tak dobrze wyważoną pozycję, poziom trudności jest idealnie dobrany pod moje umiejętności i próg bólu. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...