Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem i ja.
Póki co wymaxowalem 4 poziomy.
Giereczka daje radę, nawet graficznie momentami pięknie to wygląda.
Jedyne co to jak dla mnie za łatwa, juz od niemal samego początku 3 fiolki a i miejsc na pod leczenie nie brakuję.
Bossy łatwe klepniete z marszu za pierwszym razem.
Zobaczymy co będzie dalej, szczerze mówiąc ja z oryginału na psx nic nie pamiętam :)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Te pierwsze demo to trochę nie korzystne, dali sam początek najujowszy level i bez sprzętu.
Muszę przyznać ze im dalej w las tym lepiej.
Jest ciekawie i różnorodnie a nawet momentami trudno.
Na razie mam 8 leveli wymastrowanych(kielich) i daje mi to dziką satysfakcję a i nagrody są warte zachodu.
Idealna gierka na zalatany świąteczny okres, przejście poziomu zajmuje za pierwszym razem około 20/30min i można sobie śmiało grać po levelku czy 2.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dopiero teraz wpadla mi w lapy bo demo jakos mnie nie zhajpowalo i jestem zauroczony. Mega przyjemnie sie gra. Choc jak poprzednicy pisza gra jest duzo prostsza niz oryginal, ciezko zginac.

 

Ale pytanie jak u was z trofikiem za 7 roznych zginiec? Wiem ze trzeba zeby ukazal sie napis koniec gry ale kur.de gine na rozne sposoby i cos nie wpada a platyna mega latwa sie wydaje wiec wbilbym sobie

Odnośnik do komentarza

Po zaliczniu zgonu musisz ukonczyc level.

 

Typy zgonow dziela sie na "rodzaje otrzymanych obrazen". Najepiej zrobic tak: zgin od jakiegos mobka, utop sie w wodzie, utop sie w lavie, wpadnij w przepasc, zgin od toczacych sie kamieni, zgin od kolcow w katedrze, zgin przez uplyw czasu w zamku. Powinno wystarczyc. Zamek zostaw na sam koniec.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Pupcio napisał:

Ta dwójka która jest o wiele gorsza od jedynki i powinna być zremasterowana razem z nią?

Urban legend. Dwojeczka jest rownie dobra. Tez mialem takie przekonanie bo za malolata mi sie nie podobala, po zagraniu juz jako dorosly tfu gracz zdanie zmienilem. Jest po prostu troche inna bo traktuje o innych czasach( bron palna itd) ale jest takze imo udana produkcja. 

 

Ale ze powinna byc zremakeowana razem  z jedynką to fakt bo jedynka pęka szybciutko. Z jednej strony spoko ze etapy sa małe ale powinno byc ich wiecej. Mogliby sie pokusic nawet o jakies dlc po przejsciu gry i z 5 calkowicie nowych etapow. Motyw z zagubionymi duszami spoczko ale tez to na godzine lub dwie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie była zayebista w 2000 i jest zayebista teraz. Ale druga połowa zdania Pupcia jest prawdą. 

 

Niektórzy recenzenci i gracze mocno się wtedy (a może i nadal) zafiksowali na tych strasznych pistoletach, na "braku" klimatu, bo przecież gdzie som zamki i cmentarze, pokazując mocne zamknięcie się na poszerzenie horyzontów. Tak jakby płakać, że Crash 1 to był jedyny prawdziwy Crash, bo wyspa, dżungla i bębenki w soundtracku (w sumie są tacy xd).

 

A mroczność może mieć różne odcienie, na dzieciaku taki Kuba Rozpruwacz robiący pewnej pani kuku i załamany Dan uciekający przed kontynuowaniem misji doktorka (potem kanały) miały swój mocny klimacik. A soundtrack to nadal cymesik. 

Odnośnik do komentarza

Dwojka miala ciekawsze zagadki zwiazane z przesuwanim jakis przedmiotow (jak rury w kanalach) czy te z wykorzystaniem łapy. Ogrod z dyniami tez milo wspominam. I bylo tez troche skradania jak chocby moment w posiadlosci wampirow.

 

Nawiazujac do wymienionego wyzej poszerzenia horyzontow - nie mam nic przeciwko, ale problem w dwojce byl taki, ze czesc tych lokacji byla nijaka jak wlasnie cyrk i etap z walka na ringu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Macie jakieś rady na Enchatedet Earth? Generalnie po wyjściu z katakumb jak pojawiają się te czarne zjawy, młócą mnie niemiłosiernie. Czy one pojawiają się w nieskończonej ilości i ten level trzeba przebiec, bo nie ogarniam? Miałem już momenty, że ubiłem ich chyba z 20, myślałem, że już mam czysty level, a one dalej wyskakują i finalnie zerują mi pasek życia:(

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Właśnie ogrywać ten tytuł i jest świetny!

 

Moje pierwsze spotkanie z tą grą, nigdy nie miałem szaraka. Widać ,że gierka mocno w latach 90 ale mi się to podoba. Klimat zakręcony, grafika ładna, sama rozgrywka bardzo przyjemna. Nie wiem skąd było tyle negatywnych opinii w okolicach premiery co mnie trochę odstraszyło od Medievil. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.