Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Medievil>giereczki.
Nikt się nie przyzna ale tak wlasnie jest.

 

Co możesz mi ziomeczku powiedzieć o tej grze, kiedy ja właśnie przegrałem na niej cały dzien i przez cały ten czas świetnie sie bawiłem. Ty pewnie jeszcze nie zdążyłeś uruchomić, o ile w ogóle zamierzasz nabyć!?   IMO Perełka :wub:

Dodam, ze nie jest łatwo, a przecież gram bez kasku :dunno:

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

Taka ciekawostka - po zabiciu ostatniego bossa, w menu odblokowuje się pełna wersja oryginalna :)

Za(pipi)isty patent! Przytuliłbym coś takiego w większej liczbie remasterów gierek z PSXa, choćby po to, żeby na pół godziny zanurzyć się w morzu nostalgii i porównać jeden po drugim, jak wielki skok graficzny zaliczyły giereczki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale ta gierka ma dla mnie to coś. Jest SZTYWNO, jest trochę archaicznie, kamera czasami irytuje, ale ale gra mi się w to tak samo dobrze jak 20 lat temu. Wciąga mnie max. Dziś miałem sprawdzić na 5 min a przeszedłem z marszu 3 poziomy i ubiłem pierwszego bossa. Jest good.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2019 o 14:34, Figaro napisał:

Taka ciekawostka - po zabiciu ostatniego bossa, w menu odblokowuje się pełna wersja oryginalna :)

Proszę nie wprowadzać w błąd. Oryginalna wersja odblokuje sie dopiero, po odnalezieniu wszystkich duchów rozsianych, po świecie gry. 

Ja dopiero jestem, po pierwszy przejściu. Powoli sięgam, po ostatnia moja platynke w tym roku...a moze i w ogóle? Kto wie..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Powróciłem na cmentarz po pokonaniu pierwszego bossa i jakoś tak nie odczuwam żadnych emocji. Już od początku jakby męczę tę grę, mimo że jestem dużym fanem pierwowzoru. Mam wrażenie jakbym grał w jakaś popierdółkę na telefon. Widać te lata wszystko zmienily i gra sie mocno zestarzała.

 

Sterowanie i kamera az tak bardzo mi nie przeszkadzają, ale caly czas mam odczucie, że nawet teraz w oryginał gra się znacznie lepiej. No i ta grafika jest słaba. Mimo że to 4k to wygląda na rozmazaną i nieczytelną. Widać małą ilość detali i płaskie tekstury, które straszą. Jak dla mnie remake słaby i nie dziwie sie tym 6/10.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Lukas_AT napisał:

 

Powróciłem na cmentarz po pokonaniu pierwszego bossa i jakoś tak nie odczuwam żadnych emocji. Już od początku jakby męczę tę grę, mimo że jestem dużym fanem pierwowzoru. Mam wrażenie jakbym grał w jakaś popierdółkę na telefon. Widać te lata wszystko zmienily i gra sie mocno zestarzała.

 

 

 

Cmentarz jest generyczny do bólu. Tak naprawdę gierka zaczyna się po cmentarzu. Lokacje, które są potem to miód sam w sobie. Ciekawe ile osób z nowego pokolenia gimbazy growej odbije się, bo gierka nie jest w cale taka łatwa, no i czasami można się zamotać (vide mrowisko).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...