Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Na premierę dostajemy

 

8 Multiplayer Maps.

8 Multiplayer Modes.

4 War Stories.

Później

BFV Royale Firestorm: 16 four-player squads (64p).

Tides of War: The Fall of Europe (starting November 2018).

Chapter 2 will take place in Greece (Early 2019).

 

Co do samej bety wypowiem się jutro jak więcej pogram.

 

 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, smallv86 napisał:

Dali conquesta do bety? Bo w filterze serwerów są dwie mapy do wyboru i trzy tryby rozgrywki (w tym conquest) i za wuja mi nie wyszukuje żadnych serwerów z conquestem (ani tej drugiej mapy) :/

Jest. Akurat menu to dla mnie jedyny plus jak narazie. 

Następne mapy w Grecji? Fantastycznie. Tam dopiero będzie wesoło i kolorowo :D yebać cię EA.  

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, chris85 napisał:

Przecież wkleiłem sposób. To dosłownie 2 minuty i kod masz na mailu. 

Tylko gdzie ten kod wklepać jak zrobiłem to na xboxa ?

 

wydaje mi się ze dostałem kod ale na PC mimo ze robilem na xboxa  bo na origin com pokazuje tylko PC

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza

A ten brak odrzutu to przypadkiem nie jest tylko na konsolach? Bo na blaszaku to normalnie odczuwam, przy tej pierwszej broni supportowej to mi lufa lata jak poyebana przy trzymaniu spustu, dopiero stojak coś pomaga. A co do mapki to taka o, bez rewelacji - najbardziej mi się na operacji podobała część z rozpyerdolonym mostem. Wyskakiwanie z samolotu na samym początku to też fajny bajer, chociaż mogli to jakoś dopieścić żeby to było tak przyjemne jak np. w mohu airborne.

Za to czołgami się tak jakoś dziwnie steruje i strzela, dla mnie gorzej niż w bf1. Do samolotu się nawet nie pakuje i się nie wypowiem, bo nie umiem latać.

ot, doopy mi to nie urwało, tak jak mi się bf1 znudził tak i w to zbytnio nie mam ochoty grać. może ze znajomkami będzie fajniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...