Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę na spokojnie.

Spodobało mi się atakowanie nocą i skoki na spadochronach. Można trochę pokombinować lądując gdzieś za linią wroga. Generalnie łączenie tych trybów to fajna opcja i podoba mi się to. Podnoszenie kumpli dowolną klasą również jest w porządku, jak i zbieranie apteczek na zapas, czy sumowanie punktów w grupie dla specjalnych umiejętności.

Niestety minusów jest znacznie więcej, Rotterdam to przeciętna mapa i niewiele tu destrukcji, dodać do tego jeszcze pancerne auta i ciężko się porusza czołgiem przez te ulice.

Samo strzelanie mi się nawet podoba ale dźwięki bardzo dziwne i mam wrażenie że przesadzili z AIM assist. Same odgłosy walk jakoś takie niemrawe, czasem jakby ich nie było i ma się wrażenie, że nic się nie dzieje. Generalnie powoli bliżej grze do coda, co mnie mocno boli.

Skinów na czołgi, różnorodności wojsk to nawet nie chce mi się komentować, bo to wygląda patologicznie mocno.

Co najważniejsze, klimatu II wojny tutaj po prostu nie ma.

Jest niestety bardzo średnio, seria się pogubiła. Pamiętam jeszcze jak przy battlefield 1 wysmiewali się z CODa, a aktualnie idą w tym samym kierunku.

Chciałbym słabych ocen i kubeł zimnej wody aby się ogarnęli.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem dłuższą sesję z betą i moje odczucia są w zasadzie podobne jak wcześniej czyli DLC do BF1, jest jeszcze sporo do poprawy. Grafika jak na razie taka sama jak BF1 z jakimiś dodatkowymi ficzerami ale bez fajerwerków, gunplay miodny, recoil odczuwalny a tryby jak najbardziej na plus. Czekam na pełną wersję ;)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Wesker napisał:

Właśnie skończyłem dłuższą sesję z betą i moje odczucia są w zasadzie podobne jak wcześniej czyli DLC do BF1, jest jeszcze sporo do poprawy. Grafika jak na razie taka sama jak BF1 z jakimiś dodatkowymi ficzerami ale bez fajerwerków, gunplay miodny, recoil odczuwalny a tryby jak najbardziej na plus. Czekam na pełną wersję ;)

Chyba jesteś jedyny na forum, któremu ta tfu gra przypadła do gustu. 

Odnośnik do komentarza

Juzefku i Teresko przenajświętsza uruchomiłem bete i nie spodziewałem, że, aż tak może  to wyglądać!Kto to robił? wygląda na studio 3 LA Dice albo i gorzej.To już BF Hardline był bardziej strawny.

Oczo(pipi)liwość cała ta kolorystyka, ikonki jest nie do wytrzymania.Przeważa nad całością, czuje się jak w jakimś cyrku .Na dodatek sylwetki żołnierzy -anoreksja.Pffff. ..To jak to wygląda to teraz jest jakiś kiepski żart.Czytałem  że idzie czerpać przyjemność ze strzelania , to się im udało ,no chyba tylko dla gimbusów z fornite.Nie kupie tego nawet w promocji.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

A mnie się gra podoba :notbad: jednak oczywiście ma sporo problemów

 

- dźwiękowo jest to sroga porażka, 64 osoby na serwerze a przez większość meczu jest cicho? co to ma być? na Rotterdam atmosfery wojny kompletnie nie czuć, klimat ucieka

- graficznie też uważam że jest jakiś regres, nie widziałem jeszcze BF1 po patchu dla One X ale daleki jestem od zachwytu. Na dodatek na Rotterdam permamentie dorysowują się obiekty

- aim assist skandaliczny

- dziwny system spotowania

 

jakiejś wybitnie kolorowej stylistyki nie zauważyłem, tak samo jak i niemieckich azjatek, pewnie jednak kwestia czasu jak ludzie zaczną odlokowywać customizację. Najważniejsze dla mnie że dobrze się strzela, a klasa snajperska jest równie dobra co w BF1, mi to wystarczy by dobrze się bawić.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę i faktycznie nie czuję za bardzo mocy broni. Strzelając takim RSC1917 w bf1 miałem wrażenie, że zaraz pad wyskoczy mi z łap. Tutaj takie piu- piu i tona punktów. 

Gdyby ktoś zasłonił tytuł i powiedział mi, że tak wygląda nowe CoD, to pewnie uwierzyłbym tej osobie.

Teraz mam dylemat, bo chętnie sprawdzę pełną wersję, ale nie wiem czy na premierę. Wolę chyba jednak wydać walutę na pewniaka jakim będzie RDR2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...