Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Boże jedyny, jak ta gra ssie po same kule XDDDDDD Wszystko jest takie sterylne, plastikowe, jakby było robione przez jakichś niezależnych developerów za 10 000 dolarów, nawet dźwięki (które zawsze były w tej serii mocarne) są słabe, bez pierdolnięcia. Zero satysfakcji ze strzelania (odrzut jakiś tam jest); nawet nie wiesz, kiedy kogoś zabijesz, bo tyle ci tych cyferek wypada XD Klasy postaci - medyk bez apteczek w ekwipunku, revive pod tym samym przyciskiem co zbieranie broni, ikonki tak małe, że choćbyś zdychał 5 dni, to nikt cię nie zauważy i nie podniesie. O Murzynach rozmawiających czystym niemieckim i babach nie wspomnę. Nie da się odróżnić żołnierza wroga od swojego (można tylko dzięki ikonkom nad głowami), spotowanie nie istnieje, wszyscy biegają w jebanych okularach pilota XD Zrzuciłem rakietę V1 na flagę pełną chłopków, to zabiło dwóch, a nawet dźwięku nie wydała (w trailerach to panie, aż poprzewracało wszystkich!) To jest Call of Duty zrobione na zlecenie DICE, nie ma tutaj ABSOLUTNIE żadnego feelingu Battlefielda. Ta seria jest skończona. Nie ma klimatu II wojny światowej, nie ma żadnego klimatu.

 

Budowanie XD Po co teraz myśleć, wyszukiwać miejscówki, jak możesz ułożyć wory w rozwalonym murze i wszyscy ci mogą naskoczyć. Jedyne co jest fajne, to czołganie się na plecach. I chyba nic więcej.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Wbiłem na jeden mecz. Biegam po mapie i pierwsze wrażenie, że jest trochę lepiej niż w BF1? Możliwe. Mówię sobie jest całkiem jak w BF1 czyli odwzorowane realia i zarówno moje wojaki jak i przeciwnicy nie są kolorowi i pstrokaci. I nagle wjechał czołg pomalowany na czarno-żółto i oblepionymi uśmiechniętymi minami. Wyłączyłem.

 

Nie jestem w stanie z takimi pierdołami grać. Jak będzie dało się to całkowicie wyłączyć to może się zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
nie działa mi ten sposób chrisa, cały czas przy tworzeniu case'a system sie mieli. Yebać, poczekam te dwa dni.

 

Za drugim razem mi weszło, odśwież i powinno wskoczyć

 

Na XBL od rana sa problemy z chmura i online wiec pewnie przez to niektórzy nie mogą grać

 

Chwile pograłem i to jednak nie dla mnie, klimatu ale ja nigdy fanem BF nie byłem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...