Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo jest jak merytorycznie napisać o nowym BF bo to co prezentują w becie pokazuje kupsztala. 

 

Jest to gra zrobiona czysto pod konsumenta, którym jest nastoletni Amerykanin grający na codzień w CoDa na zmianę z Fortnite. Punkty sypiące się z ekranu, od cholery tekstu, kolorowo jak na festynie, miejscami myślałem, że gram w Tibię tyle tekstu wleciało na raz. Design kompletnie nie pasuje do IIWŚ, jest to jakaś tam wariacja, bo pewno w badaniach EA wyszło, że prawda będzie za mroczna dla statystycznego konsumenta. I przez to kurioza jak niemiecki murzyn w kolorowej kamizelce jadący czołgiem Wiejski Tuning 102.

 

Feeling strzelania jest spłycony, czuć jak pistolet na wodę, piu piu piu. Pojazdami steruje się łatwiej, to fakt, ale to dalej pójście w stronę Każualandii. Nie wiem kto to robił, ale bardziej przypomina to żart pokroju BF Hardline a nie pełnoprawną część BF. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, YETI napisał:

Najgorsze jest to, że i tak się sprzeda.

Nie byłbym tego taki pewien. 

 

Pograłem jeszcze trochę i coraz bardziej utwierdzam się w tym, że jest to CoD na dużych mapach. respawn jest krótszy, są łatwe i szybkie fragi. Jest jasno, kolorowo i jakoś tak sterylnie. 

Klimatu II WŚ brak, tak samo jak brak klimatu BFa. Według mnie większość zmian jest zła. BFV to będzie tylko mod do BF1? Chciałbym :/

Z dźwiękiem też jest coś nie tak, a przecież to od zawsze był atut Battlefielda. 

Ja nie wiem jak można było tak to syerdolic. 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Wszystko mogę przeżyć ale jak po przetestowaniu okaże się że gra nie przejdzie testu firanki to kapa. 

 

Test firanki tudzież zasłony polega na jej uniesieniu w pokoju podczas wystrzału z czołgu na dość głośnych ustawieniach kina domowego, jest uderzenie  albo nie :D

Edytowane przez Wesker
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no i pytanie czy jest sens szukania logiki tam gdzie jej nie ma, tylko cieszyc sie gierką taką jaką jest.

taka jest formuła gierki i jak sie nie podoba to nie kupisz no i tyle XD polecam arme 3 jak chcecie postrzelać realistycznie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Jeszcze niech bluber tutaj wpadnie z cieczką, że to nie książka historyczna. Tyle razy było już wyjaśnione o co chodzi z tym Battlefieldem, tyle razy.

A nie mam ochoty, po co się triggerować na gierkę dla januszów? 

Odnośnik do komentarza

Osoby, którym podobała się 1 powinny się odnaleźć, podobne to jest. Jak rzeczywiście będzie można wyłączyć skórki, to załatwi to sprawę kolorowych czołgów. Klimatu nie ma co tu szukać, ale to chyba wiadomo od dawna? 

 

Ja na pewno tego nie kupię, moim ideałem jest BC2 & B3.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
A jak ze zniszczeniami otoczenia?Da się coś roz(pipi)ać?

 

 

Na mapie zimowej całkiem spoko się niszczy domki. W Rotterdam niewiele się już dzieje, do tego pancerne samochody, nie idzie ich usunąć nawet czołgiem.

 

Ogólnie miejska mapa to porażka, a sam battlefield to jakiś COD.

 

Kupić poniżej stówki, na premierę lepiej omijać.

 

 

Dice dlaczego :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...