Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem 3 h więc zaczynam gryzmoły .
Początek gry wita nas wspaniałym prologiem gdzie na każdym froncie spędzamy parę minut towarzyszy temu narracja i wspaniałą muzyka.
Po skończeniu prologu odrazy wbilem na multi bo przecież nie będę marnował 10 h na singla. W menu wita nas bida z nędzą, w sumie dobrze się nie przyjąłem ale na start dostajemy 3 tryby ? WTF ! pierwsze co zrobiłem to zmiana postaci bo Dice z narzutu serwuje mi kobietę , Azjatki i murzynów .
Więc po zmianie żołnierzy na biały mężczyzn ruszyłem do boju. I od razu niemiłe rozczarowanie o ile beta na dwóch mapach śmigała mi 60fps to tu gra czasami bez powodu potrafi spaść do 40 FPS co dziwne bo gra na start ma zmniejszoną oprawę graficzną ze względu że nawet najnowsze karty nie wydalały przy Reytracingu czy jak zwie się ten nowy efekt nvidi.
Błędów zauważyłem parę na mapie że zniszczonym Rotterdam po śmierci i proszeniu o pomoc zapadam się pod tekstury i lecę w dół . Przenikanie postaci i wyginanie dziwnie ciał to było w becie ale liczyłem że to naprawia . Na mapach na razie chaos bo każdy bada mapy. Dziś będę dalej grał wiec coś więcej napiszę ale na razie jeśli chodzi o content to BFV przypomina Battlefronta 2. O zakupie na razie się nie wypowiem bo to 3 h gry ale uczucia mam mieszane

Odnośnik do komentarza

Pogralem jakis czas juz. Klimatu II Wojny, to jednak nie czuc za bardzo. Ale jesli spojrzec na gameplay/gunplay to wg mnie ta gra ma sporo do zaoferowania. Odrzut mozna kontrolowac i sie go nauczyc. Mozna znowu robic "only in battlefield" motywy, czy to z dynamitem czy wyrzutnia itp.

Mapy (gralem ich 5 do tej pory)  sa swietnie zaprojektowane i sliczne. Najslabsza to wzgorze, a najlepsza to Twisted Metal imo.

Wybor broni, hmmm dosc kontrowersyjny. Wiec wielu osobom moze to nie przypasc do gustu. No i ogolnie, fakt ze EA postanowilo sie skupic na tych niby, mniej znanych epizodach to tez nie najlepsza decyzja.

Na pewno dobra rzecza bylo wywalenie spotowania i sweet spotu. 

Generalnie gra sie o wiele inaczej niz w becie (lepiej) i gra nagradza skila. No i oczywiscie sposob w jaki ta gra powstawala, w tumanach kontrowersji i zlych decyzji, pewnie bedzie miala wplyw na player base. Jednak, przyznaje, ze gra sie broni bardzo dobra mechanika i koniec koncow, w sumie mozna przymknac oko na kilka rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Jeśli discord nie pasi to ts-a moge zassać, żaden problem.

 

Będę dostępny późniejszym wieczorkiem, download leci ślimaczym tempem.

 

https://gyazo.com/c52ea2293007be8ba252db104e29a5fb

No my zawsze na tsie siedzimy. Ja pracuję do późna, więc nie wiem jak to wyjdzie. Ale jutro na pewno zrobię sobie przerwę na bfa

 

Odnośnik do komentarza

Włączyłem. Gram. Nie wiem co będzie dalej ale po 3 minutach stwierdzam, że gra ma najlepszy HDR w gierkach. Ja pyerdole te wybuchy, to słońce :obama:

W ogóle beka z tych murzynow. Otwarcie gry to wspomnieniami o Wielkiej Wojnie. Druga scena i pominik Afroniemca jak krzyżuje bagnet chyba z brytyjskim żołnierzem xD 

Odnośnik do komentarza

Z góry przepraszam za wulgaryzmy i bardzo proszę nie raportować tego postu. Ale jestem w(pipi)iony, w(pipi)iony jako fan Battlefield 1.

 

Coś się zmieniło od bety, na plus oczywiście. Strzela się lepiej, ale sporo gorzej niż w BF1. Klimat WW2? No jest. Zaczyna się  i kończy się na radiowym przemówieniu Churchilla 

Potem mamy bliźniacze otwarcie do tego z BF1 tylko takie jakieś bez ikry. Skaczemy od państwa do państwa, tylko po, to żeby zaliczyć headshot. Kiedy mam już za sobą ten (pipi)owy prolog, a narrator skończy pyerdolić o bohaterstwie, oddaniu i krwii możemy  odpalić multi. 

 

I   k u r w a  uwierzcie mi, że będziecie tego żałować. 

 

Nie wiem czy RDR2 tak mnie rozpieściło graficznie, ale ta gra wygląda  PASKUDNIE. Jedyny, J E D Y N Y  (pipi)any plus to efekt HDR, który wygląda fenomenalnie. Reszta to jakiś pyerdolony żart. A gram na dobrej "konfiguracji" - Xkox i LG B7. Nawe nie chcę wiedzieć jak ta gra będzie wyglądać na zwykłym XoX i PS4. Nie chcę wchodzi w szczegóły bo się zrzygam.  BF1 wygląda lepiej, jest bardziej plastyczny, widać w nim włożoną pracę. A tutaj? Ni (pipi)a. To jest CoD. Normalnie mam wrażenie, że gram w CoDa. Gunplay ( chociaż leszy niż w becie) poruszanie się, szybki respawn te z(pipi)ane ikonki, wszystko jest na nie. Gra jest niesamowicie okrojona, to jak demo wersji demo, menu jest z Battlefornta 2, spikera wyłączyłem po 5 minutach. Nie dość, że trzaski i piski radia w(pipi)iają, to jeszcze gada po angielsku np z  niemieckim akcentem. Nosz (pipi)a, który my mamy rok? Normalnie jakby to wzięli z PCtowej strategii dodawanej do CDAction w 2001. 

Na starcie mamy oczywiście jedną broń dla każdej klasy, można sobie podejrzeć milion skórek, luf i rękojeści, ale (pipi)a spisu karabinów do odblokowania już nie.

Jednak  pod tą toną gówna ciągle czuć, że to Battlefield od DICE i pomimo tego, że nienawidzę jej, jest jakaś iskierka nadziei, że któryś patch to naprawi. Najgorsze jest, to że nie mam żadnej alternatywy i pewnie, któregoś dnia pod wpływem filmiku na YT albo alkohololu kupię tą spyerdolinę.   Pyerdol się EA.

 

Ta gra na prawdę tak wygląda. 

BRhPuWK.jpg

 

HOgCv0d.jpg

NJoqkWn.jpg

 

Na koniec dodam, że multi-kulti, skórki oraz agro tuning broni, to najmniejszy problem tej gry. 

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Homer S napisał:
[mention=41988]SG1-ZIELU[/mention] wbijaj na forumkowy discord, trzeba się jakoś spiknąć.

Sorry wczoraj już nie dałem rady grać wiwczorem. Dziś gram ale UJ wie o której godzinie raczej wieczorkiem. Inna sprawa nie macie wrażenia że w porównaniu z betą gra przyspieszyła ? nosem zacząłem czuć CODa

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Pograłem jeszcze trochę i mapa Fjell jest super. To taki górski odpowiednik mojej ukochanej Achi Baby. Można fajnie flankowac i snajperzy kamperzy raczej nie mają tam czego szukać.  Fragi wchodzą jak nóż w masło i nie wiem czy to zasługa gry czy tego, że znowu gram na Xboxowym padzie. Raczej to pierwsze. Dla mnie to wszystko jest trochę za szybkie i za lekkie. Nie dlatego, że nie ogarniam, bo kończę mecze z minimum 30 fragami, ale dlatego że lubię czuć ciężar broni i żołnierza. A tutaj wszystko zasuwa jak we wspomnianym Call of Duty. Mam wrażenie, że recoil nie ma znaczenia. Mam jeszcze kilka map przed sobą i nadzieję, że któraś mnie zaskoczy jak właśnie Fjell. 

Narvik to rozmazane (pipi). Grałem w betę na ps4 bez HDRu i już tam wyglądała brzydko, teraz ten okropny kolorowy blur i mgła powoduje u mnie mdłości.  Menu jest strasznie surowe nie pasuje do gry w realiach WWII, dźwięk też jakoś mało BFowy. 

Narzekam, pluje jadem ale mimo wszystko 3 z 10 godzin triala zleciały mi sam nie wiem kiedy. 

@SG1-ZIELU

Dobrze czujesz. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...