Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2018 o 20:15, chris85 napisał:

Tak, zdecydowanie. 

Fragi wchodzą jak maselko. W ogóle moje pierwsze stracie na Fjoll miałem taki K/D jako mało kiedy w BF1. Ok wróciłem do grania na XoX a tam pad jest zdecydowanie lepszy do FPSów, ale pomijając to trup ściele się gęsto. Respawn też jest szybszy. No (pipi)a wszystko jest szybsze xD

Tak? Ja za 14,99 gralem już tydzień temu :P

Ja bym jednak zaczekał. Chyba że masz 15 lat i jara Cię złoty skin dla Thompsona 

Mam 36 lat i wziąłem... Dostałem gratis słuchawki warte 109 PLN i sprzedałem za 80 PLN więc wyszło taniej niż wyszłoby 20 a gram od dzisiaj. Pozdr 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Litwin81 napisał:

Prawdziwy Janusz biznesu :)

Kupiłem bo się podjarałem że zagram szybciej. Słuchawki wpadły bo Media Expert mam pod domem. Jakbym pojechał do MM to pewnie bym 300 pln zabulił i nic nie dostał.

 

Bardziej farciarz ze mnie w biznesie niż kombinator:)

 

Ważne że gra BFV mnie wciągnał.

 

Przebił BF1 po 5 minutach i jaram się jak mały tą grą. Od czasów 4 dawno się w Multi nie wkręcałem. 

 

Mapy na razie miałem 4 - Stal, Fjel, Narwik i Aerodrome i najbardziej Narwik mnie  wkręcił. 

 

Graficznie OK ale dorysuwoują się czasem elementy co troche irytuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, chris85 napisał:

 

 Bardziej niech wrócą na dobre tory. 

Osobiście bym na to nie liczył,tak na prawdę, to BF zalicza  dół z każdą kolejną częścią, tutaj to polecieli po całości, aż strach się bać czym była ta gra jakby na nią tyle hejtu nie poleciało, bez bety i byśmy dostali taki produkt do ręki od razu.Katastrofa.Ja bym wolał ujrzeć jakiegoś konkurenta dla tej serii, bo nie wierze w odrodzenie, nie wierze też,że jak zapowiedzą Bad Company 3 to zmieni obraz, gre tworzy ten sam team jak widać chójowy.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

@Mecenas z czym polecieli po całości?

 

Ja tu widzę spoko zmiany w rozgrywce. Każdy może podnosić, ograniczona ilość amunicji co oznacza większą rolę wsparcia, nie ma spotowania znanego z poprzednich części. Przyjemne strzelanie, którego nie czułem w B1 (po 3 próbach dałem sobie z grą spokój).

 

Nikt nie zamierza udawać, że nie ma błędów, że zawartość jest mierna, a na amatorze gra nie jest najpiękniejszą na świecie. Puchar dla tego kto mi wskaże część, która przy premierze była nieskazitelna, nie wymagała poprawek i wszystko było cacy. Tylko to wszystko nie wpływa na fakt, że gra mi za(pipi)iście i czerpię z tego przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, walek napisał:

Ja mam pytanie do tych co grają. Czy full różni sie od bety w aspektach gameplay’owych? I czy w końcu widać wyraźnie przeciwnik, bo w becie to była maskara. Postać żołnierza zlewał sie z otoczeniem, poza tym te kolory były zbyt intensywne, oczo(pipi)ne.

Kolory dalej są oczoyebne. Mam wrażenie, że poprawili Narvik i ten blur jest delikatnie mniejszy. Nie widzisz przeciwników? Moim zdaniem widoczność jest lepsza niż w BF1. Zwłaszcza na zimowych mapach. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2018 o 12:22, walek napisał:

czy w końcu widać wyraźnie przeciwnik, bo w becie to była maskara. Postać żołnierza zlewał sie z otoczeniem, poza tym te kolory były zbyt intensywne, oczo(pipi)ne.

 

Na PC nie mam z tym problemu, ale podczas trwania bety momentami bylo mi dosyc ciezko dostrzec przeciwnikow na mapie i wszystko sie zlewalo. 

 

Znow po becie konsolowej bylo tak tragicznie, ze nie zamierzam wracac do tej gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2018 o 12:22, walek napisał:

Ja mam pytanie do tych co grają. Czy full różni sie od bety w aspektach gameplay’owych? I czy w końcu widać wyraźnie przeciwnik, bo w becie to była maskara. Postać żołnierza zlewał sie z otoczeniem, poza tym te kolory były zbyt intensywne, oczo(pipi)ne.

Kabotyn jak napiszesz, że gra jest dobra to oglądne chociaż gameplaye żeby pomyśleć nad zakupem.  

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, ListuniO napisał:

Nie bardzo zrozumiałem ten przekaz graficzny?

 

Podoba się BFV czy nie?

 

31 minut temu, Dud.ek napisał:

Kabotyn jak napiszesz, że gra jest dobra to oglądne chociaż gameplaye żeby pomyśleć nad zakupem.  

 

Osobiście gra mi się znacznie lepiej niż w becie. Nie wiem jak to opisać, ale mam wrażenie lepiej czuć trzymaną broń. Strzelanie to mistrzostwo świata. Dźwięk jak zawsze w Battlefieldach - wzorowy. W moich Siberiach 800 brzmi wyśmienicie. Jeszcze bardzo wielu rzeczy nie ogarniam. Nie jeździłem żadnym pojazdem. więc nie wiem jak sterowanie i manewrowość. Nie ogarniam jak wydawać komendy. Jak na pierwsze 1,5 godziny to jestem bardzo na tak.

 

Jak zawsze grałem tylko medykiem tak furorę robi u mnie teraz wsparcie. Co bardzo ważne...wskrzeszanie żołnierzy jest znacznie przyspieszone względem bety = ma w końcu sens.

 

Z bardzo szybkich wad to również mam czasem problemy z dostrzeżeniem wroga. Na bieda PS4 gra mi się przyjemnie i nie odczuwam spadków FPS'ów.

 

Wiem, że bardzo chaotyczny w treść post, ale wybaczcie mi :)

Odnośnik do komentarza

Ograłem trochę full wersje i nadal podtrzymuje opinie, ze to świetnie zakamuflowane DLC Battlefield 1. Owszem przemodelowany gunplay, animacje, ale odczuwam to nie jako „game changer” lecz kosmetykę pudrujaca naleciałości z poprzedniej odsłony. Nasz żołdak jest siermiężny, w sprincie porusza sie jak ślimak. Dla jednych to plus, dla drugich minus. Mi to mega przszkadza, bo zawsze grałem jako agresywny assualt. Tutaj trzeba biegać z drużyna, inaczej instan death. Ogólnie gra nie jest zła, ma swoje momenty, ale wole klimaty współczesne. Komu polecam grę? Raczej świeżym rekrutom serii Battlefield. Ci co połamali żeby na poprzednich częściach , czyli BF3,4 będą rozczarowani (tak jak jak). No ale z brak mu dobrego multi na konsolach, to chyba najlepsza pozycja w tym roku. 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ja mogę wtrącić swoje 3 grosze to opiszę grę w dwóch pytaniach :)

Czy jest Lepsza od BF4? NIE !

Czy jest lepsza od BF1 ? TAK !

Jest jeszcze dużo do poprawy, są zacięcia w płynności, czasem nie da się wyskoczyć z jakieś przeszkody, przenikanie przez gruz itp. Ale po wczorajszym graniu w 4 osobowej drużynie znajomych stwierdzam że gra warta świeczki. Ja kupiłem bo nie wytrzymałem, ale dla cierpliwych polecam poczekać do pierwszych uzupełnień gry (bo nie można nazwać tego dodatkami) lub do pierwszych promocji. Nie jestem jednak starym wyjadaczem serii bo przygodę z grą zaczynałem od BF4 wiec moja opinia raczej tez do osób o tym doświadczeniu z serią :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...