Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Mi od początku zwisał klimat WWII, dlatego po zagraniu w bete, obejrzeniu materiałów i wpisach w tym temacie - jestem pewny, że dostanę to czego oczekuje. 

Pewny jesteś? Może dostaniesz ale w okolicy czerwca. To największe złodziejstwo od czasów Driveclub. BFV to jest loteria, jak te pyerdolone lootboksy. Dziś płacisz pełna cenę, a co dostaniemy później, cholera wie. BF1 porównując do V w dniu premiery, to była super ultra dopakowana GOTY edycja. 

Odpaliłem menu i tam nie ma nic oprócz murzynow i kobiet w mundurach. No ok są różne twarze, skórki i level pistoletów. 

A wiesz czego nie ma? Gry (pipi)a xD 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Widzę po komentarzach ,że niezła spiyeerdolina się szykuje.
Panowie spokojnie to początek wojny wszystko dodadzą z czasem xd

No dadzą, pytanie tylko jakiej to będzie jakości? Battlefront 2 i ostanie dlc do BF1 pokazało jak im zależy. Niestety EA to nie jest CDPR. 

A daje sobie łeb uciąć, że sprzedaż będzie poniżej oczekiwań, wiec jakość map i całej reszty też będzie poniżej oczekiwań. 

Odnośnik do komentarza

Pomijajac aspekt dystrybucji, to jednak zmartwie hejterow. To jest bardzo dobra gierka i ja nie watpie ze sie sprzeda dobrze. Czytalem post @chris85 i obejrzalem te screeny. Faktycznie, na konsoli to wyglada dosc licho. Jednak na PC w 2k, zwala z nóg. Nie wiem czy widziałem ladniejszego FPSa. No ale przede wszystkim, gra broni sie gameplayem. Juz to pisalem wczesniej, ale az ciezko uwierzyc, jak ta gra zmienila sie bo becie. 

Co do murzynow i reszty. Coz, murzynem nie gram (i widzialem poki co jednego), ale jesli mam wybor, to zawsze  wole grac dupa niz jakims typem. Szkoda tylko ze takie pasztety dali lol

 

Zreszta opinie w necie sa raczej zgodne, to jeden z lepszych BFow i licze ze bedzie juz tylko lepiej.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydadzą wersję beta wersji beta pełnej wersji gry, zażądają hajsu jak za zboże, a gracz za to otrzyma (pipi) rozmazane ALE SPOKOJNIE PATCHE NAPRAWIĄ TO I OWO PRZEZ NAJBLIŻSZE KILKA MIESIĘCY!1!! No chyba jednak nie o to chodzi przy tworzeniu gier. I dlatego nigdy nie kupowałem BF-ów na premierę (nawet BF1, który prezentował się znakomicie na premierę jeśli chodzi o gry DICE oczywiście zakładając, że jak coś ma ręce, nogi i chodzi w miarę przyzwoicie to jest ok). Niestety wraz z erą online i patchy twórcy często idą na łatwiznę byleby tylko wydać grę. 

Druga sprawa, że na kalkę battlefronta w skórce BF1 bez klimatu nikt tak na prawdę nie czekał. Ludzie czekali na Bad Company.

Jeżeli jednak gameplay rzeczywiście daje radę to MOŻE kiedyś się sprawdzi. Bo niestety nawet jak coś jest za(pipi)iste w środku ale umazane gównem z zewnątrz to chyba warto się trochę zastanowić czy jest sens to tykać.

Odnośnik do komentarza

@El Loco Chocko też ciężko mi uwierzyć, że ta gra wygląda jak wygląda. Tak jakby nie doczytały się tekstury. Może to problem tego triala. Nie wiem.

Pogram jeszcze trochę i zobaczę. Tak jak pisałem strzela się ok, górska mapka jest super, bo uwielbiam taka wymianę ognia w zawarciu. Szybsze fragi i respawn też obleci. Fajnie, że widzisz w jakiej sytuacji jest żołnierz przy którym chcesz się odrodzic i to, że każdy może postawić kolegę z drużyny. Ale cała reszta? Litości. Ten nalot, fortyfikacje, kolorki, skórki na broń. 

Odnośnik do komentarza

Jednak jest coś nie tak z technikaliami na Xboxie X. Grafika jest strasznie nie równa. Ta pustynna mapa z tym mostem wygląda bajecznie. Oświetlenie, tekstury  wygląda jak next gen. Potem strzał w pysk i paskudny Areodrom xD. 

Zaczynam się zastanawiać czy coś się nie stało po drodze. Wygląda to trochę jak Pubg. Kupcie gierke a my dalej będziemy ją kończyć. Spoko bugi się wyeliminuje. Kiedyś tam. 

Odnośnik do komentarza

Trial już się kończy i zaczęło mi się coraz lepiej grać . Resztę zostawiam na przyszły tydzień bo ma być patche i chce go przetestować .
Co do mojego odczucia szybkości to zwróciłem uwagę na Twitterze jednej osobie z Dice i polecili by to zrobić
"Those that feel the game speed has been increased, it's most likely your FOV. Beta had Hor. FOV as the primary setting whereas the release build has vertical. Make sure your H.FOV matches with the Beta"
I rzeczywiście zmieniło to feeling grania

 

Edytowane przez SG1-ZIELU
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, da$io napisał:

Chyba kupię, na ppe dostalo 8.5

Dalej tak oceniajmy te paszkwile to już niebawem dadzą dwie mapy i resztę w DLC w ciągu roku.

Cena oczywiście full, prawie 300 złotych.

to jest jedna z pierwszych recenzji. Na metactic nawet IGN ma status work in progres. 

Gra powinna być zjechana z góry na dół za te strzępy. Gruczyk czasami, to idiota, wiem że chłop ogrywa z 5 gier tygodniowo i pewnie się cieszył, że ma tylko dwa tryby do testu ale bez przesady. Brak premium nie usprawiedliwia wycięcie kluczowych fragmentów gry i wrzucenie je w przyszłości. Ale dzięki temu EA jakoś tam zabezpieczylo siebie przyszłość, bo zamiast mapy cyk telegrafy itd. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...