Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Regarding map sizes: this is Breakthrough for Hamada, with a distance of just over 1500m from Attacker's HQ to the Defenders' final 5th sector. I've added a view from Conquest C to better understand the scale.

 

https://pbs.twimg.com/media/DnIDCauW4AAcxmE.jpg

 

 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

O ile się nie mylę któryś z BF też miał dwie bety. Co do preordera to trochę smutne że mówi się tyle by nie robić preorderow nie kupować kota w worku a mimo tego właśnie preorder jest wyznacznikiem czy gra odniesie sukces.
Sądzę że gra i tak się bardzo dobrze sprzeda o ile zmiany i poprawki będą zauważalne po ewentualnej drugiej becie.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2018 o 00:17, Wredny napisał:

A Vietnam umarł, bo pewnie ludzikom brakowało customizacji giwer. Ja właśnie to uwielbiałem - zardzewiałe M16, muszka, szczerbinka i liczył się skill, a nie kto ma lepsze attachmenty.

 

Wredny to absolutnie nie jest prawda. Niech za przykład posłuży ukochany przez wielu Battlefield1943. Zero customizacji, klas jak kot napłakał, broni jeszcze mniej a 500 godzin wpada szybciej niż myślisz i gra żyje. Można? Można. Tak jak mówię - Vietnam został zabity przez lagi, bugi i problemy z serwerami. Człowiek kosił nożem pół dnia i nic nie wpadało do statystyk. Najgorzej było dostawać po tyłku od noobów z lvl10 bo mieli już lepsze celowniki a ty jak ten amator ze szczerbinką i zerowym levelem. (bo server issue)

 

dla przypomnienia:

 

600px-Battlefield-1943-xbox-360-049.jpeg

 

fajne

 

@Litwin81 - cześć. Mam na imię Paweł. Chętnie bym pracował w EA, mam blisko, ale niestety coś w życiu poszło nie tak. 

 

śmieję się z Waszego narzekania, bo prawda jest taka, że BF5 najbliżej liznął czasy BC2 a wy gadacie jak moje dziadki kiedy były najlepsze ziemniaki i czy wtedy padało czy nie. Po becie poraz pierwszym mam taką myśl jak @Schranz1985 parę postów wyżej: pograłbym. Pograłbym jak nic. 

 

Tak jak pisałem, podsumujmy:  

- wreszcie klasy mają znaczenie i warto nimi mieszać. Medyk, Snajper - każdy ma rolę i co najważniejsze lecą za to punkty nareszcie! 

- spotowanie cudne. już nie ma narzekania na kamperów snajperów którzy sa bez sensu. sami spotują aby łatwiej trafiać, im punkty wpadają a zespół ma znaczącą przewagę

- nożujemy na tyłach bo nie każdy spotuje fajne akcje wpadają 

- miodny gameplay ja bym lekko zbliżył jeszcze flagi aby zrobić większyć ro z p i z d na mapie żeby się więcej działo (a nie biegniesz minutę i headshot)

- cudowne dwie mapy, każda lepsza od drugiej

- budowie dobry feature, nie przesadzony. eliminuje bieganie na pamięć i co ważne - daje to punkty 

- koniec kampienia czółgów w respawn point bo koniec amunicji 

 

naprawdę jest underestimated jakie postępy drobiło DICE.  Jak lepszy feeling ma człowiek po meczu w BF5. Wpadnie preorder na pewno bo czuję się jak czy BC2

 

Do poprawy? szybszy respawn aby zwiększyć dynamikę i ciut bliżej siebie flags aby więcej się działo.  

 

nie bądźcie zaślepieni nie idźcie zatłumem beta świetna wyszła

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Bo zrobili z nich kiszoną kapustę. Wozy drabiniaste z blachy na konserwy.  
No widzisz ja mam inne odczucia co do pojazdów w bfv niż ty. Dla mnie gra się nimi lepiej niż w bf1 inną sprawa że masz może takie odczucia gdyż dostaliśmy czołgi do walki w mieście, ciężkie i mniej zwinne. Sądzę że na innych mapach będą inne zwinniejsze.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2018 o 14:29, canadafan napisał:

 

Wredny to absolutnie nie jest prawda. Niech za przykład posłuży ukochany przez wielu Battlefield1943. Zero customizacji, klas jak kot napłakał, broni jeszcze mniej a 500 godzin wpada szybciej niż myślisz i gra żyje. Można? Można. Tak jak mówię - Vietnam został zabity przez lagi, bugi i problemy z serwerami. Człowiek kosił nożem pół dnia i nic nie wpadało do statystyk. Najgorzej było dostawać po tyłku od noobów z lvl10 bo mieli już lepsze celowniki a ty jak ten amator ze szczerbinką i zerowym levelem. (bo server issue)

 

dla przypomnienia:

 

600px-Battlefield-1943-xbox-360-049.jpeg

 

fajne

 

@Litwin81 - cześć. Mam na imię Paweł. Chętnie bym pracował w EA, mam blisko, ale niestety coś w życiu poszło nie tak. 

 

śmieję się z Waszego narzekania, bo prawda jest taka, że BF5 najbliżej liznął czasy BC2 a wy gadacie jak moje dziadki kiedy były najlepsze ziemniaki i czy wtedy padało czy nie. Po becie poraz pierwszym mam taką myśl jak @Schranz1985 parę postów wyżej: pograłbym. Pograłbym jak nic. 

 

Tak jak pisałem, podsumujmy:  

- wreszcie klasy mają znaczenie i warto nimi mieszać. Medyk, Snajper - każdy ma rolę i co najważniejsze lecą za to punkty nareszcie! 

- spotowanie cudne. już nie ma narzekania na kamperów snajperów którzy sa bez sensu. sami spotują aby łatwiej trafiać, im punkty wpadają a zespół ma znaczącą przewagę

- nożujemy na tyłach bo nie każdy spotuje fajne akcje wpadają 

- miodny gameplay ja bym lekko zbliżył jeszcze flagi aby zrobić większyć ro z p i z d na mapie żeby się więcej działo (a nie biegniesz minutę i headshot)

- cudowne dwie mapy, każda lepsza od drugiej

- budowie dobry feature, nie przesadzony. eliminuje bieganie na pamięć i co ważne - daje to punkty 

- koniec kampienia czółgów w respawn point bo koniec amunicji 

 

naprawdę jest underestimated jakie postępy drobiło DICE.  Jak lepszy feeling ma człowiek po meczu w BF5. Wpadnie preorder na pewno bo czuję się jak czy BC2

 

Do poprawy? szybszy respawn aby zwiększyć dynamikę i ciut bliżej siebie flags aby więcej się działo.  

 

nie bądźcie zaślepieni nie idźcie zatłumem beta świetna wyszła

 

 

 

Narzekam bo mogę,patrząc na to forum to już prawie  jestem dziadkiem.Nikt nie powiedział że nasze odczucia muszą być jednakowe.Chcesz grać to graj,jednak większość sob jest zawiedziona i ja też sie tego trzymam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2018 o 16:29, canadafan napisał:

Vietnam został zabity przez lagi, bugi i problemy z serwerami. Człowiek kosił nożem pół dnia i nic nie wpadało do statystyk.


Bardzo możliwe, nie pamiętam już, choć z nożem to lepsze jaja były, bo w pewnym momencie każdy kolejny kill zamiast dodawać mi do statystyk, to odejmował od puli zabójstw za pomocą kosy - czyli im więcej zabijałem nożykiem, tym mniej tych zabójstw robiło mi się na liczniku w grze :reggie:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:


Bardzo możliwe, nie pamiętam już, choć z nożem to lepsze jaja były, bo w pewnym momencie każdy kolejny kill zamiast dodawać mi do statystyk, to odejmował od puli zabójstw za pomocą kosy - czyli im więcej zabijałem nożykiem, tym mniej tych zabójstw robiło mi się na liczniku w grze :reggie:

 

i to są rzeczy które usmarzyły vietnam. tak samo jak to, że po zmianie broni nagle się nie miało żadnej broni (pusty ekran). to zosało naprawione, ale wiele ludzi olało ten tytuł bo ile można się męczyć 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...