Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel zapowiada się podobnie jak w przypadku BF1 co jest na plus. W 1 nie był wybitny ale na pewno o niebo lepszy niż w częściach poprzednich. 

Ciekawe czy kiedyś doczekamy się przedstawienia REALNEGO oblicza wojny gdzie brud, smród i głód wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty. Mogliby pokazać jaja i zrobić historię z perspektywy szeregowego nazisty ale nie takiego, który gardzi Hitlerem ale takim, który wierzy w swój kraj, wierzy, że oficerowie, SS, a nawet Gestapo działają by bronić kraju. Bo jak wiadomo każdy villian jest bohaterem swojej opowieści.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2018 o 12:21, Gumiś_JaGoDa napisał:

Ja biorę na premierę, o co chodzi?

Że patrząc na poprzednie części taki temat pękał o gadki,przypuszczeń,domysłów a teraz każdy ma to w doopie.

W dniu 27.10.2018 o 09:42, da$io napisał:

W Niemczech już odpuścili i można tworzyć gry pełne nazistów. W Szwecji nie można. 

Pewnie się boją że wyjdzie że kolaborowali ze szkopami podczas II wojny.

Odnośnik do komentarza

mój kumpel bierze na premierę i twierdzi, że mu się za(pipi)iście podoba i z tego co widział na necie to pozytywny odzew ma ta część u ludzi :reggie: nie grał w poprzednie bfy i zakładam, że community z którego czerpie relacje też średnio wypada ze znajomością poprzednich odsłon, szczególnie 4 i niżej, który były znacznie bardziej skillowe od 1 i teraz V

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój , chłopy wypuszczają ten syf x 20 broniami , połowa to te same guny z jedynki.
Najlepsze ,że te downy tłumacza brak contentu ,bo to po początek wojny xd
Na początku drugiej wojny światowej nic nie było ,3 karabiny na krzyż i murzyny w roterdamie z 10 nabojami.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:
19 godzin temu, Mroku napisał:
Brak trybu battle royale, pocieta kampania, brak wyboru map i co najwazniejsze jedynie 30HZ tickrate serwerow na premiere. 
 
podoba mi się, oczywiście day one będzie
 

W cod nie masz kampanii , serwery chyba 15 HZ i popatrz jak się sprzedaje.

 

Serwery w multi dzialaja w 60hz. Na poczatku bylo 20, ale zmienili to po 2 tygodniach :) Nowy CoD ma o wiele bogatszy content na start i nie ma co porownywac z ta upadajaca na kolana seria battlefield. 

 

Teraz jak EA postanowilo zrezygnowac z przepustki premium to bedziecie teraz dostawac 'darmowa' zawartosc tak jak w Battlefront 2, czyli raz na pol roku jedna mape do multi.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
 
Serwery w multi dzialaja w 60hz. Na poczatku bylo 20, ale zmienili to po 2 tygodniach  Nowy CoD ma o wiele bogatszy content na start i nie ma co porownywac z ta upadajaca na kolana seria battlefield. 
 
Teraz jak EA postanowilo zrezygnowac z przepustki premium to bedziecie teraz dostawac 'darmowa' zawartosc tak jak w Battlefront 2, czyli raz na pol roku jedna mape do multi.
Ale ja to mówiłem od początku jak ludzie się cieszyli że z premium zrezygnują , ja z tego rozwiązania byłem zadowolony bo na start dostawałem dużo i za premium jeszcze więcej. A teraz tak jak piszesz będzie to samo co z battlefront 2
Odnośnik do komentarza

No tak bo we wszystkich dodatkach, wszystkie mapy były wartościowe. IMO lepiej mieć niepodzieloną społeczność i dostawać rzadziej mapki, ale (mam taką nadzieję) lepsze i takie na których rzeczywiście będzie chciało się grać. Chyba doskonale wiemy jak wyglądał żywot grania na mapach z premium do tej pory. 

 

Chociaż z drugiej strony jak pomyślę o BF3, to tam chyba wszystkie dodatki były konkretne pod względem map. Najlepsze chyba te z BtK i CQ, dużo czasu na nich spędziliśmy.

Odnośnik do komentarza

w bf1 większość map lepsza w dodatkach, plus premka odsiewała dzbanów i na serwerach z dlc był lepszy poziom. Porobili dodatki za darmo to czasem się grać odechciewało. 

 

a jak faktycznie 5 się przyjmie jak blasterki 2 na co się raczej zanosi to darmowe dodatki to będzie straszna kicha jak w bf2 właśnie, rzadkie i ubogie w zawartość. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...