Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

Słodki Jezu, jak to (pipi)owo wygląda na konsoli :reggie:

NIe do końca. Akurat screen nie pokaże tego co tv, bo gram w 4K UHD HDR. Dlatego np ta ręka wygląda jak z PS2, gdzie w rzeczywistości tak nie jest. 

Grafa jest nierówna, ale to wina tekstur, jakby nie zawsze coś się wczytało do końca, bo nie wierzę, że np niektóre ściany czy drzewa będą tak wyglądać po jakiś patchu.

W tej części HDR robi robotę, efekty świetlne, rozbłyski i kolorystyka są fenomenalne. A to, że nie pasują do klimatu IIWŚ to już inna sprawa.

Nie jaraj się tak, podejrzewam, że na Xkoxie, gra wygląd podobnie do twojej na PC. Dodaj jeszcze wspomniane 4K i HDR. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figuś napisał:

Jak by ten trailer puścili jako pierwszy to może mniej jadu by na nich poszło XD

 

 

To nie tylko trailer, ale cała ich polityka, którą tam pchali na siłę. Do tego gość który po rozmowach z nastoletnią córką, grająca w Fortnite, decydował o kierunku gry. Komentarze że gracze są niedouczeni i żeby nie kupowali, jak im się nie podoba. To jak promowano tę grę, będzie chyba chyba w szkole jako przykład, jak tego nie robić, jeszcze przez wiele lat.

Dice, know your audience pls.

 

Po tygodniu grania, jest mocno przyzwoicie. Na plus:

- skilowy gunplay

- brak RBD (random bullet deviation)

- brak sweet spotu

- design map

- fortyfikacje

- szybki TTK (choć z drugiej strony TTD wydaję się czasem być za szybki, ale to chyba wina jakiś lagów)

- reinforces 

- nacisk na squad play

- brak spotowania

- nie ma spamu granatami

- ticket bleed

 

 

 

Na minus:

- słaby content

- bronie medyka (nie rozumiem, dlaczego medycy to nagle jak szturmowcy, tylko że z apteczką zamiast dynamitu i gorszymi karabinami)

- dlaczego samoloty startują 10-20 sekund wcześniej niż reszta graczy? Nim gra się na dobre zacznie, lecą na ciebie bomby wtf

- wymuszony spawn na początku rundy

- brak customizacji podczas gry

- cyrki z dostępem do gry (kup deluxa, graj tydzień później)

- kolory są czasem zbyt jaskrawe

- bardzo, ale to bardzo ciężko wczuć się w klimat II wojny

 

Tak czy owak, szkoda, że dobra gra, została tak promowana. Na pewno będzie to miało wpływ na sprzedaż. Nie wiem czy duży, ale znam ludzi, którzy z tego powodu jej nie kupią.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, dunpeal napisał:

Jackfragsy i Levelcapy już liżą się po jajach z DICE i zachwalają BFV.

 

tych wszystkich youtubowych twórców można o kant d.upy obić. To są w zdecydowanej większości śmiecie które jak to śmiecie zawsze płyną z prądem popularnej w tym momencie opinii i potrafią zmieniać zdania z tygodnia na tydzień jeśli wymagają tego wyświetlenia. Nie było żadnych przelewów.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem jak by tu Westie sie pojawil, ale JackFrags? To akurat jeden z najbardziej rozsadnych ludzi w tym youtubowym swiatku. 

I teraz nie chce bronic EA czy Dice, ale gra jest serio ok i skupmy sie na niej. Rozumiem bol dupy hejterow, ktorzy nie chcieli by nic bardziej niz upadku tej serii. Ale no bez jaj.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

- bardzo, ale to bardzo ciężko wczuć się w klimat II wojny

 

dla mnie największy minus, bez kitu jeszcze przełknąłbym całą resztę ze śmieszną zawartością na czele. Po becie i właśnie zerowym feelingu że to 2wś tak sobie pomyślałem że równie dobrze mogli zrobić jakiś kolejny randomowy 'teraźniejszy' konflikt i chyba lepiej by to tej grze wyszło. W BF1 chociaż nie było wątpliwości że gra się np niemcem i strzela do francuzów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przyznaję, że nie wiem, co tu się stało i jak to się stało, ale oglądałem kilka streamów przed zakupem i byłem zadowolony z oprawy graficznej. Dziś odebrałem swoją kopię, zainstalowałem, odpaliłem i się popłakałem. Ostatni raz gry wyglądały tak w 2013 roku. Graficznie to jest dramat. Jestem załamany. Może na XOX czy dobrym komputerze to wygląda nieźle, ale na PS4PRO jest poniżej wszelkiej krytyki. 

 

Sam gameplay na razie okej, ale muszę ochłonąć ze złych emocji i wrócę do bitwy może jutro. 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, oni napisał:

 

tych wszystkich youtubowych twórców można o kant d.upy obić. To są w zdecydowanej większości śmiecie które jak to śmiecie zawsze płyną z prądem popularnej w tym momencie opinii i potrafią zmieniać zdania z tygodnia na tydzień jeśli wymagają tego wyświetlenia. Nie było żadnych przelewów.

 

przeciez akurat jackfrags wypuscił filmik gdzie krytykuje grę.

Odnośnik do komentarza

Jackfrags czasami ma swoje momenty gdzie stara się być usilnie "neutralny" i niezbyt zręcznie pomija większe bolączki gierek ale to w większości przypadków tylko jeśli bierze się za gierki które nie są battlefieldem, a to jest konik jutuberów z tego grona. Z tym bfem nie było kolorowo od startu ale od tych wszystkich testów i innych bet dice troszkę pozmieniało, szkoda że polityka ich i EA nie przeszła tak gruntownej zmiany. Może jak im akcje znowu polecą na ryj to zaczną coś myśleć, albo pójdą w strone Blizzarda i ogłoszą że się skupiają na gierkach mobilnych. xd

ktoś tu wspominał że jakieś kolejne zmiany się szykują, więc z racji tego że mi zostało jeszcze pare h na trialu to sobie poczekam i wtedy obacze. gierka ma potencjał, ale miałem nadzieje że już dice skończy z wydawaniem tych nieskończonych szrotów które muszą szlifować przez rok do przyjemnego, sensownego stanu.



p.s: na konsolach słabe tekstury a znowu na pc optymalizacja okropna w c h u j co nigdy nie było problemem na tym silniku. co jest, dice?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...