Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bartiz napisał:

Hoist the Flag

"In Multiplayer, capture 10 flags in Frontlines"

 

No jednak jest. 

 

 

A to przepraszam pomyliłem się. 

 

Frontlines dla mnie też jedyny sensowny tryb, nastawiony na obj bez młynu. No był jeszcze rush którego wy(pipi)ali chyba po dwóch tygodniach xd

Odnośnik do komentarza

 

 

@westie i inne sprzedajne kur@ z youtuba, miały w tym tygodniu sponsorowany przez EA panel (wyżera, opłacony samolot, zakwaterowanie), na którym zastanawiały się, jak jak przykleić łatkę ,,hejter" i ,,rasista"  graczom, którzy ośmielają się krytykować ideologię zakłamującą prawdę historyczna w gierkach EA, a także ich wątpliwą jakość. 

 

Mówisz, ze Anthem jest słabą grą - jesteś hejterm. Nie podoba ci się Chińczyk w amerykańskiej armii w BFV - jesteś rasistą, zgrzytasz zębami na widok baby z mechaniczną protezą zamiast ręki - nienawidzisz kobiet. 

 

Jakie to jest proste. 

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No i wkońcu dorwałem bfka za tyle ile ta gra jest warta, czyli 2 dobre kebaby na talerzy z frytkami.

 

Kampania to ładny ściek. Próbowali jakoś fajnie cool przedstawić bohaterów, no ale nie wyszło. Pif paf cieszmy się i odejdźmy na koniec w kierunku zachodzącego słońca. Przede mną jeszcze 3 stories, ale po pierwszej mam już :bad:

 

A online bardzo mi się podoba na szczęście. Beta była ciekawa więc podoba mi się motyw z wojną totalną. Jednak trzeba sobie pomagać, żeby odbić jakiś punkt, bo wróg często się nie spodziewa jak wybił 3 moich towarzyszy a nagle wszyscy żywi za sprawą medyka. 

Latanie samolotem trochę przekokszone na niektórych mapach, można nawbijać trochę killstreaków jak ludzie na ziemi Ci odpowiednio oznaczą gdzie jest wróg.

 

Jest dobrze :lapka:  

 

 

Odnośnik do komentarza

EA dostarcza jak zwykle....tylko, że facepalmów.

 

Gra zabugowana. Zrobiłem 10 rangę medyka - żadna broń się nie odblokowała, mimo iż powinienem mieć co najmniej 3 według wymagań. Dopiero po odblokowaniu innego klasy, medyk otrzymał wszystkie bronie :beksa:

Trofiki zabugowane - jeden tryb gry został wyłączony. Powód EA? Nikt tego nie wie. Aktualnie platynki nie da się zrobić :reggie: 

 

 

Gra usługa z bugami. A chciałem znów się poczuć jak za czasów BF3 :frog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W ramach EA access w końcu pograłem na PS4. Po idiotycznym trailerze grę odpuściłem i w sumie dobrze, bo o wiele słabsza od BF 1 ! Mapy nudne i jest ich mało. Fizyka o wiele gorsza niż w poprzedniczce , pojazdy słabe a zabicie piechoty prawie niemożliwe , bomby samolotowe bez komentarza , wszystko o wiele gorsze niedopracowane , wtórne i nudne . To ja już wole te płatne dodatki jak do 1 i klimat pierwszej wojny.

Odnośnik do komentarza

Wziąłem sobie za niespełna 15 zeta miesiąc EA Accessa w głównej mierze po to, aby sobie popykać w B V. Cóż mogę rzec? Gra na koksie wygląda bajeczne, rusza się płynnie, gra i strzela się miodnie tylko...no właśnie...Dlaczego gra tak arcychuyowo dobiera graczy do gry? Dlaczego pytam? Ano azaliż jednakże zagrałem ponad 20 meczy w TDM i ...nie wygrałem ani jednego pomimo dodatniego ratio!:dunno: W mojej  drużynce z reguły góra 3-4 pięćdziesiątkowców jeśli chodzi o rangę, poza tym same freshmakery jak ja, a w przecwnej drużynie trzy czwarte ekipy to stare repy z max rangą. Żeby to jeszcze jakoś mieszało składy, ale gdzie tam! Jak trafisz do niewłaściwej ekipy to przegrywasz jeden mecz za drugim grając tymi samymi ludźmi przeciw tym samym zabijakom. Żeby to jeszcze były jakieś wyrównane starcia, ale gdzie tam! Wpyerdol do wiwatu ze średnią różnicą 30-40 kuponów. Jest na to jakiś sposób, czy ta gra po prostu tak ma? Przyznaję, że w B1 pod tym względem było znacznie lepiej...

Odnośnik do komentarza

Niestety tak jest. Ja na szczescie trafialem na ogarniete ekipy, ale na podboju trafilem na ziomeczkow co stali 30min na respie czolgami zeby w ostatnich 10min ruszyć na pierwszy przyczulek. No staty byly mocno wysrubowane, ale po 2godzinach wyszedlem bo kolesie z kazdym kolejnym przyczulkiem stali w bazie. 

 

Poza tym straszne bugi, bronie mi sie nie odblokowywaly na poczatku(mimo ze mialem wymagane rangi do nich juz dawno) i ogólny feeling gry bardzo na minus. 

Lepiej wlacz sobie jedynke, bardziej dopracowana jest i nie wq.rwia

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie też wkurza,  a mianowicie brak podnoszenia rannych, wykrwawiających się kolegów. Nie jestem gigantycznym fanem Battlefielda i nie wiem jak historycznie było to rozwiązane w innych odsłonach, czy mianowicie podnosić rannych mogli tylko medycy, czy wszyscy. Tu leczyć może każdy, ale niewielu to robi. Często się zdarza, że dwóch zdrowych pacanów z mojego teamu strzela sobie radośnie blisko mnie, a ja zdycham. Chyba przestanę LT opóźniać zgon. Szkoda czasu... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...