Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Dice ma jakiś zarysowany plan dalszego rozwoju gry? Chodzi mi głównie o nowe mapy. Gram od bez mała dwóch tygodni i już mi się powoli zaczynają nudzić te Narviki, Arrasy czy Panzerstormy.

Współczuję tym, którzy od premiery w to grają, a sądząc po maksymalnych rangach (50) jest to nie mała liczba grajków...

 

EDIT: Przy okazji zapytam: czasami jak kogoś uglebimy na sicher wyświetla się biała trupia czacha, a czasem żółta. OCB? 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ten trailer:yao: Ja wiem, że to zabawa, gra i arcade (w tej właśnie kolejności), ale na miły bóg! W tym metrze jatka jak sto pięćdziesiąt. Bomby, miny karabiny pistolety i kastety, ale światła palą się jak nie przymierzając w centrum handlowym w przeddzień Wigilii. Ach te Dice...:yao: 

Odnośnik do komentarza

Co jakiś czas wchodzę do tematu i czytam, ale jeszcze nie zdecydowałem się w to zagrać i chyba w końcu spróbuję, bo pewnie powychodziło już z milion łatek i teraz da się czerpać frajdę. Czekałem aż załatają co trzeba i nie chciałem psuć sobie pierwszego wrażenia. Gdybym grał - nawet z przerwami - od premiery do dzisiaj to pewnie już by mi się "przejadło", bo nie spędzam w multi setek godzin i najlepsza łatka by tego nie zmieniła, a tak w najbliższym czasie zagram w całkiem nowy (dla mnie), grywalny tytuł. A z tego co wiem, samo strzelanie jest bardzo fajnie w tej grze.

 

Jak wygląda obecnie sprawa z mapami? Jest już wystarczająca ilość czy nadal ubogo?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzychu392 napisał:

Co jakiś czas wchodzę do tematu i czytam, ale jeszcze nie zdecydowałem się w to zagrać i chyba w końcu spróbuję, bo pewnie powychodziło już z milion łatek i teraz da się czerpać frajdę. Czekałem aż załatają co trzeba i nie chciałem psuć sobie pierwszego wrażenia. Gdybym grał - nawet z przerwami - od premiery do dzisiaj to pewnie już by mi się "przejadło", bo nie spędzam w multi setek godzin i najlepsza łatka by tego nie zmieniła, a tak w najbliższym czasie zagram w całkiem nowy (dla mnie), grywalny tytuł. A z tego co wiem, samo strzelanie jest bardzo fajnie w tej grze.

 

Jak wygląda obecnie sprawa z mapami? Jest już wystarczająca ilość czy nadal ubogo?

Map jest 15 + ta wielka do battle royale. Broni jest po kilkanaście na klasę. Myślę, że warto teraz spróbować zagrać, bo jest to jeden z najlepszych BFów, jeśli chodzi o sam feeling strzelania i poruszania się. Pod koniec roku (albo w listopadzie) ma wyjść dodatek z wojną na Pacyfiku, trzy nowe mapy, bronie, pojazdy, Japończycy itd. Wykup EA Access na miesiąc (15 złotych kosztuje) i sam sprawdź.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Elo pacyficzne wariaty, dzisiaj wjeżdża update 5.0, dodający dużo nowego contentu, a nowe mapki i chapter startują w czwartek. Dostajemy:

 

- 4 bronie na start, reszta w trakcie chaptera - M1 Garand,  Typ 99 Arisaka, Typ 100 i M1919A6, z których można strzelać już dziś:

EICh4S1W4AI5m6n?format=jpg&name=large

EICh4SoXUAA3Z5u?format=jpg&name=largeEICh4SqWsAATdMd?format=jpg&name=largeEICh4SqX4AAG7Ij?format=jpg&name=large

 

- piękny nowy title screen i nowe menu:

EICpfvjW4AATUue?format=jpg&name=4096x409

EICZZlzX4AEYVpW?format=jpg&name=large

 

Dodatkowo frakcje i ich umundurowanie podzielono na cztery: Japończycy, Amerykanie, Brytyjczycy, Niemcy. Szkoda, że bab nie usunęli, ech. A dzisiaj o godzinie 14 schodzi embargo na gameplaye.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...