Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tutaj (po ograniu dogłębnym) muszę się nie zgodzić, że opcja ze stacjami zaopatrzenia jest zła. Jest bardzo dobra, bo skraca kamperstwo i wymusza drużynowe granie jeszcze bardziej. I nie trzy pociski, acz trzy magazynki.

 

Doszło kilka nowych map, które są świetne - Operacja Podziemie, Merkury, te dwie z Pacyfiku, a i stare mają Battlefieldowy klimacik - Panzerstorm, Spustoszenie.

 

Skinów na broń idiotycznych nie ma, wszystko mieści się w ramach przyzwoitości, a samych broni jest 64 (nie liczyłem granatów i gadżetów), plus kilka dołączy w tygodniowych zadaniach 5 chaptera - BAR, Type 97 LMG, Jungle Carbine, pistolet Nambu Type 94, pm Nambu Type 2A, M3 Grease Gun i Lunge Mine. Także Kaziku, teraz ta gra wygląda trochę inaczej. Nadal boli echo SJW, głupie elitarne postaci, wrzeszczące baby, no ale sam rdzeń rozgrywki i mechanika jest super.

Masz rację rozi, ten pacyfic to kompletny inny expierance.

Nie pamiętam kiedy tyle siedziałem przy tej grze, byłem wielkim fanem 1943 i czuję jakbym w niego grał xd.

Szkoda, że tylko 2 mapy ale przynajmniej za(pipi)siste te mapy nie jak te z podstawki chuyowizny.

Trochę wkurza, że te czołgi takie op, no ja tego kompletnie nie rozumiem czemu te pociski się odbijają od czołgow zadaja mu 5 dmg, czasami 25.

 

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, po weekendzie wrażenia nawet, nawet... :notbad: Względem BF1 jest mniej chaotycznie. Nie ma co pół sekundy eksplozji, a nawet da się przebiec trochę otwartego terenu bez zaliczenia headshota od snajpera (mowa o Pacyfiku). Ograniczone ammo dla czołgów to duży plus. Oczywiście system respawnów to dalej (pipi) obesrane (zrozumieć mogę zaliczenie zgona na odrodzeniu się na towarzyszu ale dostawanie serii w plecy przy odradzaniu się na punkcie to beka troszkę). Za dużo nie pograłem ale widać, że już nie da się biegać na pałę z KM-ami i walić z ręki. Muszę się też odzwyczaić od wciskania R1 co chwilę.

Z mapek tropiki fajna, desant na plaży tak średnio, Undergroud ciężko na razie cokolwiek napisać (dwa razy udało się mi zagrać). No Metro to to nie jest ale jest blisko.

Ogólnie to nawet wróciła mi chęć na BF-a. Może się skuszę jak będzie jakaś zacna promocja na czorny pjontek albo święta.

Odnośnik do komentarza

Przełamanie na Iwo Jimie to jest jakiś wyższy poziom strzelanek, niesamowita immersja i klimat. Bieganie z kataną po jaskiniach :banderas: 12 grudnia dostaniemy Wake Island, ależ będzie powrót do korzeni.

 

Tak właśnie ta gra powinna wyglądać od początku.

Odnośnik do komentarza

Fajnie się gra, prawda? Ale nie może być zbyt pięknie. Pamiętacie, jak rok temu dzbany z DICE zmieniły TTK? Teraz robią to znowu, dodając auto-spotting. Wiecie, co to auto-spotting? Jak zbliżycie się do wroga na odległość 15 metrów i popatrzycie na niego, to nad jego głową pojawi się czerwony punkt. Tak, dobrze przeczytaliście. Oczywiście działa to w dwie strony. Chcecie się zaczaić? Walcie się na cyce! Będziecie od razu widoczni, żeby nie przyszło wam do głowy zachowywać się w sposób nieprzewidywalny!  A o co chodzi z TTK? Otóż kochani programiści zwiększają we wszystkich broniach (oprócz powtarzalnych i rusznic) ilość pocisków potrzebnych, aby zabić przeciwnika na większych odległościach. Teraz z MG 42 będziecie potrzebować 12 pocisków, a z Thompsona 10 (RIP bronie z magazynkami na 20 kulek, RIP bronie medyka). Zamiast zająć się tworzeniem nowej zawartości i naprawianiem błędów już występujących, to w końcu kiedy gra wyszła na prostą, trzeba coś popsuć. No ale idą święta, trzeba klękać przed nowicjuszami, a swoje stare community mieć w dupie. Naprawdę nie jestem w stanie pojąć co za imbecyl decyduje o wyglądzie tej gry, jedna z większych zagadek ludzkości. W linku poniżej można sobie poczytać o zmianach:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/dwueiv/community_broadcast_chapter_5_check_in

 

Mam nadzieję, że mają chociaż trochę rozumu i godności i nie wprowadzą tych zmian.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak się cieszyliście, że te mapy Pacyfiku są fajne i w ogóle fajnie się gra, to po dzisiejszym patchu możecie usunąć i sprzedać to (pipi)ane (pipi). Te głupie kurwy z DICE popsuły całkowicie grę, a wiele broni po prostu stało się bezużytecznych. FG-42? 13 pestek na odległość ponad 15 metrów do zabicia typa. Magazynek ma 20. Powyżej tej odległości nawet dwa headshoty i wy(pipi)anie całego magazynku nie zabiło wroga. MG-42 to karabin na papier obecnie. Medyk nie ma prawa bytu, dopóki nie zaglądasz gościowi w kły. (pipi)ać ich. Pogram sobie w BF4, a może kiedyś (jak w zeszłym roku) te (pipi) wycofają te zmiany, może.

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zapomniałem o najlepszym! Jak się zbliżycie do wroga na odległość mniej niż 15 metrów i spojrzycie w jego stronę, to go kurwa OZNACZA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Flankowanie? Ukrywanie się? A na co to komu?

Odnośnik do komentarza

Kiedy myślisz sobie, że te pajace, którzy zrobili premierowy trailer pewnie już tam nie pracują i po tym pacyficu ktoś tam zrobil porzadek ci wyjeżdżają z takimi zmianami Xd.
Kto w ogóle o to prosił? Te zmiany są tak głupie, że nie wiadomo w jakim celu to ma być.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, chris85 napisał:

Załamka :/ całe community zaczęło chwalić zmiany, wszystko szło ku dobremu, masa ludzi do grania no to cyk trza spyerdilic. 

Na prawdę w akcie desperacji chyba kupię tego CoDa. 

Kurła też chyba kupię tego CoDa, bo oprócz Siege, który jest wymagający, to żadna strzelanka nie jest już na tyle dobra, żeby w nią grać :/ Mam na myśli te lżejsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...