Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dodatek Pacific zassie się samoczynie (Instant On) czy osobno trzeba go będzie ściągać? Ciekawe czy od jutra rana będzie już można w niego zagrać. Jestem teraz na chorobowym, EA Access mam do połowy listopada, więc od biedy mogę spróbować...

Odnośnik do komentarza

Kurde, no mam ea access opłacone, a jakoś nie mam siły na ściąganie tej części, która już stała się w miarę znośna jak wszedł ten cały Pacyfik. W BF1 przegrałem sporo godzin, bo wszystko ładnie trafili z targetem graczy i klimatem. Widzę, że ludzie na internetach ładnie hajpują tego patcha, bo to tak powinien od samego początku wyglądać, trzeba będzie znaleźć motywację do grania. Anthem i Battlefront 2 mi to po części uniemożliwiają i weź to znajdź jakiś czas na granie.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę co ten dodatek zmienia?
Cały core rozgrywki jest taki sam tak? Trzeba biegać do tych magazynów z amunicja, biegasz z 3 pociskami,
Mapy kompletnie z dupy, słaby balans
Jakieś idiotyczne skiny, no i arsenal składa się z 3 karabinów.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Tak naprawdę co ten dodatek zmienia?
Cały core rozgrywki jest taki sam tak? Trzeba biegać do tych magazynów z amunicja, biegasz z 3 pociskami,
Mapy kompletnie z dupy, słaby balans
Jakieś idiotyczne skiny, no i arsenal składa się z 3 karabinów.

Akurat tutaj (po ograniu dogłębnym) muszę się nie zgodzić, że opcja ze stacjami zaopatrzenia jest zła. Jest bardzo dobra, bo skraca kamperstwo i wymusza drużynowe granie jeszcze bardziej. I nie trzy pociski, acz trzy magazynki.

 

Doszło kilka nowych map, które są świetne - Operacja Podziemie, Merkury, te dwie z Pacyfiku, a i stare mają Battlefieldowy klimacik - Panzerstorm, Spustoszenie.

 

Skinów na broń idiotycznych nie ma, wszystko mieści się w ramach przyzwoitości, a samych broni jest 64 (nie liczyłem granatów i gadżetów), plus kilka dołączy w tygodniowych zadaniach 5 chaptera - BAR, Type 97 LMG, Jungle Carbine, pistolet Nambu Type 94, pm Nambu Type 2A, M3 Grease Gun i Lunge Mine. Także Kaziku, teraz ta gra wygląda trochę inaczej. Nadal boli echo SJW, głupie elitarne postaci, wrzeszczące baby, no ale sam rdzeń rozgrywki i mechanika jest super.

Odnośnik do komentarza

Niech mnie ktoś uszczypnie, to musi mi się śnić :mog:

Nie do wiary, że z tego premierowego ścierwa zrobili BFa jak Bóg przykazał. 

Jeszcze ta grafika o matulu. Azjatyckie mapy wyglądają jak do(pipi)ana gierka AAA jakieś Uncharted czy coś. 

Bawro EA lepiej późno niż wcale. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak mnie wciągnęło, że od razu 5 godzin przesiedziałem. Początek niezbyt zachęcający - głównie przez ogromny ping, dochodzący nawet do ponad 300 - i brak wprawy, bo ostatni raz grałem w wakacje. ;)

 

Później już sam miód. Iwo Jima ma taki klimat, że cały czas nie mogłem wyjść z podziwu. Przedzieranie się od plaży w górę, zdobywanie kolejnych umocnień (albo z drugiej strony obrona strategicznych punktów) sprawiło więcej frajdy niż wszystkie pozostałe mapy razem wzięte.

 

Pacific Storm też spoko, szczególnie jak zmienią się warunki pogodowe.

 

Ogólnie update na duży plus. Oby tak dalej DICE.

Odnośnik do komentarza

Po zobaczeniu trailera najnowszych mapek oraz przeczytaniu waszych zachwytów postanowiłem opłacić miesięczny abonament EA, pobrać gierkę i przekonać się na własnej skórze czy jest dobrze. I wiecie co? Jest lepiej niż się spodziewałem ! Jestem pełen podziwu, że twórcy byli w stanie przejść z tego początkowego stanu gówna, jakim była ta gra w momencie premiery do takiego cuda, jakim jest teraz. 

 

Obecnie niestety jestem samotnym wilkiem na polu walki. Jeśli ktoś z forumka chciałby się do mnie dołączyć zapraszam do znajomych :D PSN: OptimumOptimo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.