Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, standby napisał:

Ale sterowanie samolotem w tej grze to katastrofa kur.wa

 

I całe szczęście @człowieku. Jak trafisz mocno skillowych kolesi w samolotach na serwerze, to źle się gra. A teraz jak każdy przygłup miałby mega łatwe sterowanie, to sam sobie odpowiedz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
1 hour ago, hudiny said:

Gram od paru dni w bfV. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są główne zarzuty graczy na tą część serii? W którą część w tej chwili gra najwięcej fanów battlefielda?

Grasz w znacznie lepsza część bf5.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze,na premierę ta gra była totalnym gównem bez contentu z masą błędów i malo przypominająca realia WW2.

Moim zdaniem od dodatku na Pacyfiku jest to solidna gierka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2021 o 12:55, Boomcio napisał:

 

I całe szczęście @człowieku. Jak trafisz mocno skillowych kolesi w samolotach na serwerze, to źle się gra. A teraz jak każdy przygłup miałby mega łatwe sterowanie, to sam sobie odpowiedz.

jest na to recepta, nazywa sie Fliegerfaust. Naprawde skuteczny, wystarczy dobrze przymierzyc i jest one shot kill (choc przy bombowcach nie za kazdym razem, ale moze nie trafialem czysto).

W dniu 14.07.2021 o 12:52, krzysiek923 napisał:

Ta gra koniec końców nie jest taka zła w wydaniu ostatecznym, tylko... Jakaś taka "plastikowa", nudna na dłuższą metę, zwyczajnie nie chce się w to angażować za bardzo. Od czasu do czasu meczyk/dwa i mi wystarczy, do BF4 nie ma podjazdu, w BF1 nie grałem, ale "jedynka" to podobno lepsza V. Muszę nadrobić.

Jak dla mnie BFV >> BF1. Jedynka nie jest zla, ale sa w niej mega wkurwiajace panzer-konie i samoloty zrzucajace deszcz granatow. Osobiscie zdecydowanie V wole.

W dniu 1.10.2021 o 10:54, hudiny napisał:

Gram od paru dni w bfV. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są główne zarzuty graczy na tą część serii? W którą część w tej chwili gra najwięcej fanów battlefielda?

W V nie ma zadnego problemu z pelnymi serwerami, kupa ludzi gra. W jedynce matchmaking, jezeli chcesz zagrac ze znajomymi, to jakas totalna kurwa porazka- czasem pol h potrafi zejsc, zanim sie wszyscy w jednej imprezie zejda i jakis grywalny serwer znajda. Osobiscie odkad caly moj sklad ma V, jedynka poszla w natychmiastowa odstawke.

W dniu 1.10.2021 o 12:12, KarolJanuszGejmingu napisał:

Grasz w znacznie lepsza część bf5.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze,na premierę ta gra była totalnym gównem bez contentu z masą błędów i malo przypominająca realia WW2.

Moim zdaniem od dodatku na Pacyfiku jest to solidna gierka.

Ciezko mi sie odniesc, jak bylo na poczatku, bo po znakomitym BF3 & BF4 kompletnie mnie odrzucily klimaty 1. i 2. WS (a tez i mialem taki okres, ze raczej na singlowe gry sie przerzucilem), wiec jedynke i piatke odpuscilem kompletnie i dopiero pare miesiecy temu zaczalem w nie grac. Jak napisalem wyzej, z tych dwoch V dla mnie ZDECYDOWANIE lepsza z wielu wzgledow i ogolnie- uwaga, kontrowersja!- na ten moment stawiam V na rowni z 3 i 4 (a momentami nawet zastanawiam sie, czy to nie najlepszy BF, w jakiego w ogole gralem). Zajebista gra, daje mase frajdy, do tego FANTASTYCZNA sciezka dzwiekowa, zdecydowanie najlepsza sposrod wszystkich BF, jakie znam- slucham jej ostatnio na okraglo na Tidalu, kawalki jak "Under No Flag" czy "Triumpf", "Sandstone" czy "Battlefield V Legacy Theme" po prostu miazdza. Dla mnie ten Soundtrack to opus magnum Johana Söderqvista. Super bronie, dobrze zbalansowane (nie ma, przynajmniej juz, przypalow typu USAS-12), wszystko jak zwykle na zasadzie papier-nozyczki-kamien zbalansowane. Naprawde mega przyjemnie sie gra- polecam wszystkim zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak przedpiśca ja również bardzo polecam zagranie w piątkę na nextgenach. Ostatnio mocno przysiadłem i sążniście intensywnie sobie popykałem na PS5. Powiem tak: jestem w bardzo ciężkim szoku jak ta gra teraz WYGLĄDA i działa jak szwajcarski zegarek. Może czasem rzadko zerwie połączenie z serwerami EA, ale to wszystko pikuś i kropeleczka dziegciu w oceanie miodu. Ogarnęli w końcu grę ultymatywnie można by rzec. Gram li tylko w zwykły TDM, ale mi to wystarczy. Truskawką na torcie są nowe mapy z dodatku Pacyfik. W większości bardzo fajne. Dla mnie to nowość, bo wcześniej w to nie grałem. Najbardziej jestem zdumiony poziomem oprawy i płynnością działania. Można by rzec dzięki ostremu treningowi w piątce nabrałem ochoty na betę B2142. Jeśli będzie równie fajnie (a pewnie nie będzie, bo będą to co najmniej rok odrobaczać) to kto wie czy nie kupię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do map- tutaj tez Dice odwalilo kawal zajebistej roboty. Prawie wszystkie, z naprawde nielicznymi wyjatkami, sa swietne (a i te wyjatki sa dobre-bardzo dobre), naprawde doskonaly poziom trzymaja. Taka Operacja Podziemie (reinkarnacja Metra), Spustoszenie czy Wyspy Salomona miazdza, a to tylko pierwsze z brzegu przyklady.

 

W ogole jesli ktos tu ma ochote na zespolowe pogranie na headsetach w podboj (najchetniej taktyczny, ale i strategiczny jest ok) czy dominacje, zwlaszcza nockami w weekendy, to zapraszam, bo to jednak zupelnie inny poziom miodu, niz gra z randomami. PSN ID widoczny, slijcie zaproszenia i bedziemy sie zgrywac przed 2042 :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

To naprawde wyprobuj sobie Dominacje w piatce ;) Tu masz napierdalanke, ale ze szczypta taktyki w tle (tickety schodza wylacznie jednej druzynie- tej, ktora ma mniej flag). Mialem niedawno przegrany mecz, w ktorym prowadzilismy juz 196:7 i przerznelismy, bo kolesie zdobyli dwie z trzech flag i tak skutecznie sie bronili, ze ostatecznie wygrali :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurde nie ukrywam że te podstawowe bronie, dostępne od początku to straszne kapiszony, jak biegam z takim Sturmgewehr 1-5 to nie mam szans z gościem uzbrojonym w stg44, niektóre bronie są takie że 4 pociski wleca w chłopa w korpus i mu sciagaja 60% zdrowia. :-/ gra ogólnie jest super ale te sterowanie samolotami i broń na kapiszony to kurwa dramat

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, standby napisał:

Dlatego odpuściłem granie na pc

Właśnie problem obecnie jest taki, że od tego nie uciekniesz. Tutaj jest oczywisty cheater więc sobie wyjdziesz z servera i tyle. Na konsoli popularny jest Cronus który wygląda subtelniej niż typowy aimhack więc możesz go nawet nie rozpoznać. Można na tym używać skryptu który właściwie jest aimbotem lub możesz używać tzw "sticky aima", powiedzmy że to taki bardzo mocny aim assist który w przeciwieństwie do aimbota jest niewykrywalny.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wrzuciłem sobie z ciekawości kampanię i naprawdę nie rozumiem bólu dupy graczy. Jak sie wyciągnie kij z odbytu i przestanie się udawać znawcę historii, to gra jest całkiem spoko akcyjniakiem luźno opartym na realiach wojny. Poza pierwszym podobały mi się wszystkie scenariusze i dostałem to czego oczekiwałem, krótką ale intensywną strzelanke z paroma epickimi momentami. Murzyn i baba z giwerą mi nie przeszkadzają, jeszcze mnie nie pogięło, żeby robić z gierek sirius biznes. Rozumiem, że wielu fanom nie spodobało się w jakim kierunku poszła seria, ale takie czasy i z perspektywy devów/wydawcy słupki sprzedaży muszą się zgadzać, a nie opinie piwniczaków

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...