Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, BF 1 naprawdę mi się podobał i ograłem go głównie dla kampanii i popykania w multi, bo do nich zawsze mam słomiany zapał.

 

Czego tutaj się spodziewać? Bo mówiąc szczerze już sam nie wiem czego. Gra ma dostać ostatni update i DICE odcina się od gry jak od Battlefronta II. Chcę ograć singla, który jest już kompletny, tak? Do tego multi jest już na tyle połatane, że granie jest teraz już spoko? 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dodali "gry społecznościowe"... tfu... modyfikatory rozgrywki, czyli to co można było robić w 3 i 4 od początku chyba? Innymi słowy można wreszcie zrobić meczyki z samym nożowaniem ( @tommi powinien być zadowolony), piechota bez shotgunów, itd. W sumie dobrze bo można pociskać same Metro albo miejskie mapki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A czym się tu chwalić? Byłem z PlayStation od dziecka i po tylu latach nie mogę nawet kupić konsoli na premierę? Tyle przegranych godzin i wydanej kasy. Powinni zadzwonić i zapytać czy mają wysłać pocztą czy odbiorę osobiście. Zielu, wyślij zaproszenie do znajomych to na pewno w coś zagramy. Warzone odpada :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Testowałem kilka dni temu i gra ciągle jest kasztanem. Najlepsze jest to, że sam nie rozumiem jakim cudem Dice tak spierdolilo dorobek BF1. 

Jedyne do czego nie można się przyczepić to oprawa, która zachwyca na XSX, dźwięk i przepiękny soundtrack. 

Jakikolwiek balans tam nie istnieje, bronie są zjebane a jedyny słuszny wybór, to coś na długi/średni dystans. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może i gram op stg44, ale nie będę się przejmował, używanie normalnie dostępnej broni nie jest oszukiwaniem, a gra się w 64 osoby moim zdaniem fenomenalnie, tyle w temacie. Tylko map trochę mało na dłuższą metę.

 

A grafika na XSX jest zauważalnie lepsza niż w BF1, nawet jeśli BF1 nadal wygląda w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jako team musicie mieć odpowiednią ilość punktów. Na V1/JB potrzeba coś ponad 41k. To raz. Dwa, nie można aktywować bomby czy czołgu gdy jakaś drużyna z teamu właśnie aktywowała swoją. Masz wtedy szarą ikonkę zamiast białej. Musisz poczekać. Trzy, summon trochę trwa. Rakieta musi swoje przelecieć.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Włączyłem V dla singla i sprawdzenia multi. Z trybem dla jednego gracza wytrzymałem 30 minut. Liczyłem na  intensywną kampanię, a dostałem otwartą mapę. Niech oni już zaorają ten tryb. 

Od BC2 zacząłem grać w multi. Polubiłem głównie za tryb Rush. W każdej kolejnej części setki godzin. Ale to skupienie się na Podboju wałkowane przez cztery kolejne odsłony... Gra się dobrze, ale przy kolejnej części oczekuję nowości. 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2021 o 21:50, Farmer napisał:

Jako team musicie mieć odpowiednią ilość punktów. Na V1/JB potrzeba coś ponad 41k. To raz. Dwa, nie można aktywować bomby czy czołgu gdy jakaś drużyna z teamu właśnie aktywowała swoją. Masz wtedy szarą ikonkę zamiast białej. Musisz poczekać. Trzy, summon trochę trwa. Rakieta musi swoje przelecieć.

 

 

Tak, ale ja aktywuję niszczyciela czołgów, a nigdzie go nie ma...aktywuję tą bombę latającą i nic, mimo osiągniętego limitu punktów.

Tylko zrzut zaopatrzenia, zasłonę dymną i bombardowanie mi wychodzi :notbad:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...