Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@Litwin: fajna akcja, choc z tym drugim to miales fure szczescia, ze Cie nie polozyl seria (typ tez mial widac juz jakies obrazenia, ze jeden cios mu wystarczyl)

 

Jezeli ktos lubil Close Quarters (ja kochalem), a nie gral ostatnio, to niech wbija czym predzej na teatry wojny w tym tygodniu- Podboj: zmagania to czysty miod :) Akcja i adrenalina od pierwszej do ostatniej sekundy, zero pojazdow, tylko bezposrednie starcia na niezbyt duzych mapkach o tunelowej budowie, ale z mozliwoscia flankowania bokiem/dolem. Za(pipi)nioza.

 

Ogolnie juz ponad 40h na liczniku, 199 blaszek, a zabawa z godziny na godzine coraz lepsza. Nie wiem, byc moze uplyw czasu zatarl mi pamiec, ale coraz bardziej dojrzewa we mnie mysl,  ze to jest najlepszy BF, w jakiego gralem. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, ze Teatry Wojny to genialny wynalazek, dbajacy o to, zeby przez caly czas cos sie dzialo, skutecznie zabijajacy rutyne.

 

Sam ostatnio najwiecej gram wsparciem: ulepszony 1919 rozstawiony na dwojnogu w strategicznym miejscu, 250 ciezkich pestek w magazynie i (pipi)y przygwazdzajacy grad pociskow spadajacy na wrogow- to jest to :D  Mialem ostatnio fajna akcje, ktora niestety w emocjach zapomnialem zapisac, jak wykosilem jednego po drugim chyba z siedmiu typa grupujacych sie do ataku za ciezarowka, samemu lezac po jej drugiej stronie, doslownie pare m od nich, i napierdalajac ich praktycznie tylko po nogach :D cala akcja trwala dobrych kilka-kilkanascie sekund- nie mam pojecia, jakim cudem przez tyle czasu sie nie zorientowali i nie wyszli zza niej, zeby odpowiedziec ogniem :D 

do tego ciagle rzucanie ammo towarzyszom, budowanie umocnien- czysta satysfakcja z zespolowej gry :) 

Odnośnik do komentarza

Pewnie że fart,bo go nie widziałem ;) Wcisnąłem kose i jakoś poszło.Najgorzej dupy dałem z czwartym,obróciłem się plecami a on był za mną,ale jakbym obrócił się w drugą stronę,to ktoś mógł wejść drzwiami.Jeszcze nie ogarniam wszystkich pomieszczeń tam.Ale swoją drogą,jak żadna kula tego ostrzelanego nie trafiła to nie mam pojęcia.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Jaką dzisiaj miałem akcję samolotem,ale mi nie zapisało :/ Nie wiem czemu tyle to muli przy zrzucie,nie miałem czasu czekać aż wyskoczy potwierdzenie więc wyszedłem,na ogół i tak zrzucało a dziś nie.Goniłem dwóch typków,lecieli obok siebie bo ostrzeliwali typa przede mną,mam w tym samolocie słabego guna,więc wystzreliłem nei kierowane rakiety i zestrzeliłem obu,ale mam w(pipi)a.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
12 godzin temu, MaZZeo napisał:

A ktoś coś takiego zapowiadał?

Dice niby miało takie założenie że będą dodawać kolejne teatry działań chronologicznie. Dlatego właśnie na start było mało zawartości i  dostępne były tylko bitwy z początku wojny (Kampania francuska 1940, Bitwa o Narvik 1940) potem dodali mapy Grecje (1941) a ostatnio mapy z wojny na pacyfiku (1941-45).

 

Naturalne jest więc że ludzie pamietając słowa EA i ich zapowiedzi długiego wsparcia gry oczekiwali że kolejne rozdziały dodadzą takie rzeczy jak Front Wchodni (1941-45), Lądowanie w Normandii (44) operacje Market Garden (44) czy oblężenie właśnie Berlina.

 

Zamiast tego postanowili uśmiercić Battlefielda V nie realizując połowy jego potencjału

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2020 o 07:42, ASX napisał:

Dice niby miało takie założenie że będą dodawać kolejne teatry działań chronologicznie. Dlatego właśnie na start było mało zawartości i  dostępne były tylko bitwy z początku wojny (Kampania francuska 1940, Bitwa o Narvik 1940) potem dodali mapy Grecje (1941) a ostatnio mapy z wojny na pacyfiku (1941-45).

 

Naturalne jest więc że ludzie pamietając słowa EA i ich zapowiedzi długiego wsparcia gry oczekiwali że kolejne rozdziały dodadzą takie rzeczy jak Front Wchodni (1941-45), Lądowanie w Normandii (44) operacje Market Garden (44) czy oblężenie właśnie Berlina.

 

Zamiast tego postanowili uśmiercić Battlefielda V nie realizując połowy jego potencjału

 

Należy spojrzeć prawdzie w oczy. Przegrali z kretesem w walce o graczy z PBUG-iem, Fornite-m, Apexem, nie mówiąc już o CoD-ie. Uznali, że zamiast reanimować trupa lepiej będzie rzucić wszystkie zasoby jakie mają w next Battlefielda. Ot i cała tajemnica. Innymi słowy gdyby jednak zrobili to co zapowiedzieli, czyli dodali nowe teatry działań to graczy przybyło by tyle co nic. W każdym razie jeśli nawet to było by to podtrzymywanie ognia za pomocą słoika nafty. IMO ich decyzja jest słuszna, bo gracze i tak by narzekali i tak...

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było jestem za formą rozgrywki z Batllefield'a. Wolniej niż w COD'zie, bardziej taktycznie, nastrojowo. Jest pożądane miejsce dl takiej gry.

Ale .... przy BF V szwedom puściły szwy.  Jakieś głupie gadki, wklejanie córek ich upodobań do gry wojennej,  brak myśli przewodniej i dziwna alter wizja światowego konfliktu. 

Nie byłbym taki pewien czy zakończenie wsparcia oznacza automatycznie przerzucenie pełnych sił do nowej odsłony serii. Mam taką nadzieję.

Pewne jest, że przy porażce nowej odsłony Dice może się zwijać do łowienia śledzi na fiordach.

Odnośnik do komentarza

No po prostu im ten BF słabo wyszedł, zawalili na wielu frontach, od marketingu, po technikalia. Ale nadal BF to BF - nie ma lepszej gry ze zniszczeniami otoczenia, rozległymi mapami i wieloma pojazdami. Przecież BF1 był bardzo udaną grą i w dodatku wpleciono w to dużo story-driven motywów, jak filmiki przed kampaniami online zdradzające nastroje poszczególnych stron, a po kampanii w zależności od wyniki - opis kolejnych wydarzeń lub hipotetycznych (jeśli efekt był inny niż historyczny). Do tego masa ciekawostek (mini encyklopedia), świetna muzyka, kampania single player i przede wszystkim mapy - Carycyn (przyszły Stalingrad), Las Argoński, Wzgórza Verdun czy Passchendaele - kurde, to był najbardziej klimatyczny BF. A i system awansu i klas był lepszy. Aż sobie chyba kupię EA Pass za 15,00 PLN na miesiąc i wrócę na moment do BF 1 ;)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Mendrek napisał:

No po prostu im ten BF słabo wyszedł, zawalili na wielu frontach, od marketingu, po technikalia. Ale nadal BF to BF - nie ma lepszej gry ze zniszczeniami otoczenia, rozległymi mapami i wieloma pojazdami. Przecież BF1 był bardzo udaną grą i w dodatku wpleciono w to dużo story-driven motywów, jak filmiki przed kampaniami online zdradzające nastroje poszczególnych stron, a po kampanii w zależności od wyniki - opis kolejnych wydarzeń lub hipotetycznych (jeśli efekt był inny niż historyczny). Do tego masa ciekawostek (mini encyklopedia), świetna muzyka, kampania single player i przede wszystkim mapy - Carycyn (przyszły Stalingrad), Las Argoński, Wzgórza Verdun czy Passchendaele - kurde, to był najbardziej klimatyczny BF. A i system awansu i klas był lepszy.

To teraz wytłumacz jak to możliwe, że to wszystko wyparowało:facepalm:

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę jak dobrze DICE odrobiło historyczną lekcję przy BF1 to jestem wręcz przekonany że tak samo było z BF V ale w pewnym momencie przyszedł krawaciarz z EA i zaczął bajdurzyć coś o Fortnite'owym fan base i ma być kolorowo + mikro transakcje i wyszedł chlew.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MaZZeo napisał:

Biorąc pod uwagę jak dobrze DICE odrobiło historyczną lekcję przy BF1 to jestem wręcz przekonany że tak samo było z BF V ale w pewnym momencie przyszedł krawaciarz z EA i zaczął bajdurzyć coś o Fortnite'owym fan base i ma być kolorowo + mikro transakcje i wyszedł chlew.

To miałoby sens gdyby stworzyli swój świat wzorowany na latach 30-40.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...