Skocz do zawartości

Nintendo Labo


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś sposób aby ten zestaw Labo utrzymac na głowie, czy też, ja pokazywali w przypadku słonia czy łabędzia trzeba to trzymać przy głowie (w sensie, że ręce koło uszu)?

 

O ile w Mariu to ma sens, bo wygląda jakby przygotowali specjalne plansze pod to, to chyba w Zeldzie błędnik zgłupieje momentalnie. 

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Basior napisał:

SMO to raczej popierdółka. Ale Zelda... Ciekawe czy mają na myśli całą grę. Plus czy vr labo nie trzeba cały czas trzymać przy głowie ręką? Bo jakoś nie kojarzę żadnej tasiemki czy innego sznurka.

 

Na wszystkich materiałach promocyjnych postaci tak to trzymają. A obawiam się, że gdyby była możliwość reklamowania zabawki poprzez zdjęcia, które nie wyglądają jak metoda tortury, to by ich używali.

 

 

Jeśli nie samo Nintendo, to na pewno ktoś inny coś wymyśli (moja idea - prosisz ziomka, żeby obkleił ci całą głowę taśmą, a grasz używając pro controllera), zobaczymy po premierze software'u. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zaczęły się pojawiać plotki, że 11 kwietnia będzie Direct i na Reseterze ktoś rzucił świetny pomysł: co jeśli Metroid Prime Trilogy został opóźniony po to, żeby ogłosić go z opcją VR na premierę (Labo VR wychodzi dzień później) ? Chyba wtedy sam bym kupił Labo, a akurat w tej grze nawet jak podciągną ją do 1080p Switch w VR powinien spokojnie dać radę 

Odnośnik do komentarza

Opinie są bardzo entuzjastyczne. Wychodzi na to, że Nintendo przy bardzo niskim koszcie jak na VR nadal dostarczyło bardzo fajną zabawę. Tym lepiej, że kompromituje jak zwykle hejterów, robiąc to po swojemu, w kompletnie dziwaczny sposób, który miał niby nie być dobry.

 

Z wielu rzeczy, ten fragment zamieszczonej na japońskim koncie reklamy chyba zapamiętam z całej promocji tego dziwactwa najbardziej

 

 

 

Nie wiem, co "grająca" postać widzi w tym momencie na ekranie, i nie chcę wiedzieć.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Pierwszy kontakt z Labo : pozpozytywny. Dzieciaki zachwycone, od pół godziny cały czas bzyczy mi ten robak.

Myślałem, że karton będzie solidniejszy. Nie wiem jak zniesie emocje 4 i 7 latka. Może kolejne modele, jako, że wydają się bardziej zbite, nie będą powodować takich obaw, ale robak to chyba dlugo nie pociągnie jak dzieci zrobią z niego ciężarówkę.

Patrząc po skierowanym czasie złożenia wszystkiego w pudełku to takie Labo bardziej się opłaca niż średnie klocki Lego. 

Nie podoba mi się tylko wydanie. Upchnięcie chyba z 7 języków na pudełku to fatalny pomysł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...