Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Być może (jest to raczej pewne) cena wróci do poprzedniego poziomu ale nie każdy ma psyche na tyle silną by to przetrzymać i pewnie będą sprzedawać żeby stracić jak najmniej.

 

Jeszcze gorzej mają Ci którzy bitcoinem trejdują na giełdzie i ich margin może takich padków nie wytrzymać jeśli nie używają stop loss i kupi na górce.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Czoperrr said:

Być może (jest to raczej pewne) cena wróci do poprzedniego poziomu ale nie każdy ma psyche na tyle silną by to przetrzymać i pewnie będą sprzedawać żeby stracić jak najmniej.

Wielu ludzi z założenia hodluje i ma gdzieś te wahania. A biorąc pod uwagę dotychczasowy wzrost, prawie każdy miał nawet szansę wycofać początkowy kapitał i grać już tylko zyskiem, a to już w ogóle uspokaja.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie w krypto nie da się być mądrym xd Ogólnie BTC i ETH jakoś długofalowo nie toną, ale wahania dobowe potrafią być absurdalne.

Sam wczoraj miałem pogonić eth jak dobijało do 10k pln i odkupić na promce, ale poszedłem do znajomych, potem spać i rano już był zjazd do 8k xd

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Il Brutto napisał:

W kazdym razie bedzie szlo na 10k spokojnie. Nawet jak kupisz teraz to za rok bedziesz mial dobry zysk.

To samo pewnie niektorzy mowili jak byla banka w 2017/2018 i ludzie kupowali BTC po 20k i tez bylo: za rok zysk, 100k, tak bedzie. A zje.balo sie na 5k i zysk to zobaczyli dopiero teraz, po 3 latach.

 

Za rok to moze byc 10k ale moze byc 500$ to Eth.

Odnośnik do komentarza

Jprdl, Dogecoin nadal rośnie, nawet mimo ogólnej korekty na rynku, nie wiadomo kiedy dokupić. Ethereum Classic też, idzie w górę bardziej niż zwykłe Ethereum. Tego akurat w ogóle nie mam w swoim portfolio. Wkurza mnie, kiedy "prawie" kupiłem jakiegoś coina, a on potem rośnie bez opamiętania

Edytowane przez amarok
Odnośnik do komentarza

Doge to wogole. 

 

Kupilem dzis dogecoina za 500zl. Niech se lezy. Moze na chinskiej gieldzie bedzie mogl polezec nie tak jak przy poprzedniej mojej przygodzie na polskiej gieldzie i jarek zamknal.

 

A moze za pare lat skoczy na jakis pulap kilkudziesieciu zielonych za 1 doge

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...