Skocz do zawartości

Once Upon a Time in Hollywood (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

No co znowu wtf? Przerasta cię skrót myślowy @XM.? Nie oglądam nawet zwiastunu (fraza szeroko używana na forum) bo film na pewno będzie świetny, tarantino tak dobrze umie reżyserować ze lubię u niego postaci grane przez dicaprio.

 

Mniej graj w gierki, jeśli nie rozumiesz prostej komunikacji. 

 

 

Edytowane przez mate6
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, mate6 napisał:

No co znowu wtf? Przerasta cię skrót myślowy @XM.? Nie oglądam nawet zwiastunu (fraza szeroko używana na forum) bo film na pewno będzie świetny, tarantino tak dobrze umie reżyserować ze lubię u niego postaci grane przez dicaprio.

 

Mniej graj w gierki, jeśli nie rozumiesz prostej komunikacji. 

 

 

Nie miałem na myśli nie oglądania trailera, a napisanie jakoby Leo tylko u Tarantino był spoko. 

Odnośnik do komentarza

 

18 godzin temu, Faka napisał:

Ja jedynie, co zauważyłem w tym filmie, że zero tam murzynów XD Oj chyba lewakom dupa pęknie, wszystkim reddiciarzom i temu podobnych poglądów. Film kosa się zapowiada.

 

jaki Ty jesteś ku.rwa głuuupiii xD

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie powiem, że nie ma w tym grama prawda, ale to zwykła przesada, potęgowana jeszcze obsadzaniem do konkretnych ról. Podobny zarzut mógłby usłyszeć choćby Pacino, Goldblum, czy Nicholson, z wiecznie tym samym, budzącym powszechne zaufanie uśmiechem i kilka innych setek aktorów, i chyba nawet w jeszcze większym stopniu pasował by im taki zarzut. 

 

Zestawiając jego rolę w Django z np. Wyspą Tajemnic i ponad 25-letnim Co Gryzie Gilberta Grape'a, otrzymasz 3 zupełnie różne osoby, czyli i tak lepiej, niż np. wspomniany Nickolson.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tzn ja osobiście nie hejtuję go za brak tzw. rangę,, dla mnie po prostu jego rola zazwyczaj nie jest wartością dodaną do filmu. Tak jak Pacino w każdej takiej samej roli lubię, tak DiCaprio nie. 

 

NApisalem powyższe i już miałem prostować, ale wiesz co? Ja w sumie (pipi)a się znam na nim i jego rolach żeby powiedzieć coś więcej niż to ze lubię go w Django, a gdzie indziej nie. :nosacz:

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2019 o 11:16, Figaro napisał:

 

 

jaki Ty jesteś ku.rwa głuuupiii xD

A ty kurwa masz jakiś skrypt do wykrywania słów "murzyn", "kobieta", "gej", wojowniku? Jak ktoś tylko użyje magicznego słowa, to pojawiasz się jak sraczka.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

A ty kurwa masz jakiś skrypt do wykrywania słów "murzyn", "kobieta", "gej", wojowniku? Jak ktoś tylko użyje magicznego słowa, to pojawiasz się jak sraczka.

 

Powiedział człowiek, który magicznie daje minusa postowi, który ma jakieś lewacką zawartość. Pot meet kettle.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2019 o 14:30, mate6 napisał:

Tzn ja osobiście nie hejtuję go za brak tzw. rangę,, dla mnie po prostu jego rola zazwyczaj nie jest wartością dodaną do filmu. Tak jak Pacino w każdej takiej samej roli lubię, tak DiCaprio nie. 

 

NApisalem powyższe i już miałem prostować, ale wiesz co? Ja w sumie (pipi)a się znam na nim i jego rolach żeby powiedzieć coś więcej niż to ze lubię go w Django, a gdzie indziej nie. :nosacz:

To na (pipi) piszesz takie bzdury? Oglądałeś 2 filmy na krzyż i już strugasz znawce. Szopenchauer gajmingu a teraz filmów. Tfu. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...