Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w becie. Na początku fulla wszystko pięknie działało a później tak jakby przestało. Siła umiejętności tu chyba nie ma nic do rzeczy bo mam zero. A nie pamiętam ile miałem wcześniej. Nerfa to ja rozumiem ale bez przesady bo teraz po prostu przestała działać :(

 

edit: dobra jestem idiotą. Włącza się ją R1

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

No po tym co zobaczyłem to też zaczynam się rozglądać za SSD 1tb ale nie rozumiem skąd taki rozstrzał cen tych dysków (wszystkie w takim samym rozmiarze) od 500zł do nawet 2500. O co tu biega? Bo ja kompletnie zielony w temacie. 

@easye Ty jesteś PC Masterace więc może coś doradzisz, podpowiesz.

Szybkość odczytu, zapisu, ale nie wiem czy dla PS4 szukałbym dysku SSD. Ile osób ma taki dysk z Twoich znajomych? Zgadzam się - ładowanie lokacji 1 minutę to lekkie pato, ale chce Ci się później czekać pozostałe 40-50 sek, aż się kolegom załaduje? Bo z reguły tak to wygląda na PS4 - "ja już jestem" "ok - czekaj..." xD

 

Gierka jest mocno do(pipi)ana graficznie na PC - obraz żyleta, choć gram w 1440p, do tego 60 klatek robi bardzo mega wrazenie. Widac Ubisoft mocno zadbał, by stolica USA była wiernie odwzorowana, do tego miejscówki w pomieszczeniach zamkniętych zostały rewelacyjnie przygotowane. Dodajmy do tego świetnie rozwinięty loot system, gdzie niemalże wszystko można ulepszać, całą masę trybów gry, przyjemna rozgrywkę w kooperacji/pvp - no co tu duzo pisać, UBI znowu sie udało!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na xox brak problemu z wczytywaniem tekstur jak co :lapka:

 

A gra się w to wybornie ale to co mnie się nie podoba to poziom głównych misji, lokacje są ładne i pełne detali ale jakoś tak bez szału zrobione, wiadomo wyglądają podobnie do jedynki ale tam było jakoś tak bardziej z pompą i efektem wow miejscami. Tu tylko jedna misja póki co powaliła klimatem i miejscówka. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Ryo-San napisał:

No nie, bo byłem pewien że sama odpala tak jak w jedynce a tu trzeba samemu odpalić taka koorwa draka.

Btw da się przed eng game rolować statsy gearu?

Dziwne bo u mnie odpala sama. Do tego można samemu decydować na kogo skierować ogień. Do tego ktoś napisał że są słabe te wieżyczki. No wg mnie mocno silniejsze niż w jedynce. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szurubur napisał:

Jak można zaatakować gracza w DZ? Strzelam i nic ..

Musisz przejść najpierw na stronę zbuntowanych agentów. Wtedy inni gracze będą widzieli że się "odpalasz" i będę mieli te kilka sekund żeby się jakoś przygotować na zadymę. Trzeba przytrzymać touchpada. Wtedy też ISAC powie  "You have disavowed the Division, you are now marked as rogue" a inni gracze w pobliżu usłyszą tekst "The nearby agent has gone rogue". Z tego co pamiętam to chyba w jednej ze stref ma być system Rogue 1.0 wtedy jak strzelisz w innego gracza to automatycznie zostajesz buntownikiem. Friendly fire też jest włączony. Nie wiem czy oni to w końcu zaimplementowali. Jak ktoś już biegał po wszystkich Zonach to może potwierdzić lub nie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiotrekP napisał:

Są tu jakieś sposoby na szybsze przeładowywanie broni? Bo biegam póki co z LKM, fajna pukawka z dużym magazynkiem, ale przeładowywanie trwa dość długo.

 

 

W lkm chyba nie ma, ale przy zwykłych karabinach wystarczy przeładowują użyć przeturlania i po powstaniu już mamy pełny magazynek. Działa to szybciej niż normalne przeładowanie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...