Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

@20inchDT w zasadzie tak. Jeszcze maja dojść 8 tajnych misji, dodatkowe polowania i projekty. Cała reszta to kosmetyka. W Jedynkę nikt nie gra PvP? Wiem że na DZcie jest cały czas sporo ludu a w Last Stand i Potyczke nie grałem od września 2018 ale nie wierzę że jest tam pusto. A jeśli chodzi o achievmenty to żeby wbić fulla to spokojnie to zrobisz z jednym znajomym.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ryo-San napisał:

@20inchDT w zasadzie tak. Jeszcze maja dojść 8 tajnych misji, dodatkowe polowania i projekty. Cała reszta to kosmetyka. W Jedynkę nikt nie gra PvP? Wiem że na DZcie jest cały czas sporo ludu a w Last Stand i Potyczke nie grałem od września 2018 ale nie wierzę że jest tam pusto. A jeśli chodzi o achievmenty to żeby wbić fulla to spokojnie to zrobisz z jednym znajomym.

Last Stand kompletnie opuszczony jest. Wczoraj wieczorem spróbowałem po raz kolejny i myślałem, że uda się, bo brakowało tylko 4 osób, ale po 10 minutach ludzie zrezygnowali i wyszli z lobby.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

 ale w tryby pvp nikt nie gra (żegnajcie achievementy).

 

W jedynce to masz tylko dwa trofiki gdzie przydaje się pvp (z tego co pamiętam). Jeden trofik był za podjęcie zrzutu w każdej strefie a drugi to.. wytłuczenie chyba 20tu graczy. Oba pucharki były do zrobienia we dwójkę.

 

Co do Division2.. czy to standard że widząc jednego bandziora na ulicy i po strzeleniu do niego, klonuje/zamienia się on w ułamku sekundy do trzech gagatków? Poza tym w lewym dolnym rogu migają mi pod skosem napisy dotyczące bieżących informacji o dropach, crafcie i celach. Gram na próbę już kilka godzin i jakoś nie mogę się do D2 przekonać. Strzelanie mało odkrywcze i ekscytujące, niemal takie samo jak w jedynce, tylko lokacje inne i zmienionych kilka aspektów w mechanice i koncepcji gry.. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Co do Division2.. czy to standard że widząc jednego bandziora na ulicy i po strzeleniu do niego, klonuje/zamienia się on w ułamku sekundy do trzech gagatków? Poza tym w lewym dolnym rogu migają mi pod skosem napisy dotyczące bieżących informacji o dropach, crafcie i celach. Gram na próbę już kilka godzin i jakoś nie mogę się do D2 przekonać. Strzelanie mało odkrywcze i ekscytujące, niemal takie samo jak w jedynce, tylko lokacje inne i zmienionych kilka aspektów w mechanice i koncepcji gry.. 

Jak to się klonują O.O Normalnie masz ekipy mobów na mieście ale o klonowaniu pierwsze słyszę. Imformacje w na dole to w zasadzie pojawia się tylko jak inny agent prosi o pomoc. No chyba że na początku coś tam jeszcze wyskakuje. Dla mnie w Dywizji strzela się tak samo zayebiście jak w Uncharted czy The Last od US, do tego jeszcze dochodzi milion zmiennych w postaci statystyk, buildow, skillów, talentów, modów i współczynników. Dwójka jest w zasadzie w każdym aspekcie lepsza od Jedynki i przede wszystkim inna.  Strzelanie mało ekscytujące? Rozkmin sobie w drużynie misje na wymagającym czy PvP w DarkZone. To jest esencja tej gry. Coop to podstawa, komunikacja głosowa, taktyka, staretgia. Nie chcę bezpośrednio porównywać TD2 do R6 czy GR2 bo to zupełnie inne gry ale mam wszystkie 3 i to Dywizja daje mi najwięcej frajdy z gry (oczywiście ocena jak najbardziej subiektywna.)

 

@Figuś ja mam 7/8 (na wszystkich 12 Łowców) i też już nigdzie nie lecą klucze (w sensie nawet w świecie innego Agenta). Chodzi o to że Łowców trzeba prawdopodobnie pokonać w odpowiedniej kolejności ale jak mogę Cię (i się też przy okazji) pocieszyć to z tej skrzynki za 8 ivory keys loot doopy nie urywa a klucze pewnie i tak będzie można jakoś zdobyć.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Ryo-San napisał:

Strzelanie mało ekscytujące? Rozkmin sobie w drużynie misje na wymagającym czy PvP w DarkZone. To jest esencja tej gry. Coop to podstawa, komunikacja głosowa, taktyka, staretgia.

 

Niom z tym klonowaniem jednego miglanca w kilku miałem już ze dwa albo trzy razy. Zapewne na skutek docierania do przeciwników z biegu, jeden się doczytał ledwie i dopiero po ostrzale powielił się do całej bandy. 

 

Co do taktyk i rozkminiania to jest to element w D2 zdecydowanie na plus. Uwielbiałem to w jedynce, w innych grach także. Może po prostu kilka godzin to za mało aby się przekonać. Z niektórymi tytułami tak już jest że zaczynają wkręcać nieco poźniej.

  No nic.. gram dalej, zbieram znajdźki z plecaków, oczyszczam rejony, biegam, zwiedzam.. to w D2 jest super :)

Odnośnik do komentarza

@SebaSan1981 dołącz do naszego forumimgowego klanu (jak grasz na PS4) Anarchy Corps. Dywizja to gra stworzona do kooperacji jak i do drużynowego PvP. Samemu jest oczywiście też fajnie, z randomami jeszcze lepiej ale w zgranej drużynie to jest dopiero koorwa petarda. A co do tych kilku godzin które masz nabite do dla porównania dodam że kilka godzin to można bawić się w menusach nad złożeniem dobrego autorskiego builda także jeszcze wszystko przed Tobą : ) 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Hah, pewnie że chcę dołączyć, cenię bardzo co-opa w dobrym towarzystwie, zawsze jest kupa śmiechu i żartów... tylko coś nie mogę znaleźć tej nazwy w wyszukiwarce społeczności :( Nawet filtrowanie wg zawartości/języka nie pomogło.

 

A co do tego siedzenia w menusach to aż mi przypomniałeś te długie żonglowanie ustawieniami, setami aby klasa agenta była jak najwyższa i procenciki do cooldownów, criticali i leczajek się zgadzały. Zwłaszcza po randomowych lootboxach ze sklepiku albo dobrych podjeciach z DZ tak było bo tam farmienie lootu szło najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Z zadowoleniem przyjąłem w TD2 zmniejszony odrzut od karabinków szturmowych - wcześniej niemal ich nie używałem bo były dla mnie (na padzie) niegrywalne i to pomimo pakowania w stabilność.

 

Ale mam pytanie: jeśli jestem w endgame na 2 poziomie (lvl wyposażenia 310) , a ekipa do której chcę dołączyć na czwartym to czy:

 

1. Tak się da?

2. Na jakim poziomie wyląduję?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, friedrich napisał:

Ale mam pytanie: jeśli jestem w endgame na 2 poziomie (lvl wyposażenia 310) , a ekipa do której chcę dołączyć na czwartym to czy:

 

1. Tak się da?

2. Na jakim poziomie wyląduję?

1. Da się dołączyć

2. Będziesz na tym poziomie świata na którym jest host, czyli jak będzie na 4 to będziesz na 4WT, ale itemy też na tym poziomie będą ci lecieć czyli na 440-450GSa, ale na początku szykuj się na ginięcie od strzała :yao:  

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Hah, pewnie że chcę dołączyć, cenię bardzo co-opa w dobrym towarzystwie, zawsze jest kupa śmiechu i żartów... tylko coś nie mogę znaleźć tej nazwy w wyszukiwarce społeczności :( Nawet filtrowanie wg zawartości/języka nie pomogło.

A masz już odblokowaną opcje klanów? Bez problemu powinieneś wyszukać ale w razie czego wysłałem Ci zapke.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Figuś napisał:

Qurwaaa, klucze z Łowców mi nie lecą, mam tylko jeden :/

Teraz już nawet nie da rady ich przywołać, coś się zyebało u mnie, jak dołącze do ziomków też nie chcą wypaść.

Dobra trochę poczytałem i temat kluczy jest zbugowany(bardzo dużo osób ma 7/8 ale są też tacy nieszczęśnicy jak Ty z jednym czy dwoma xD) , mają to ogarnąć w piątek z nowym patchem. Wcześniej dało się to obejść wchodząć do świata innego gracza i zabijając jeszcze raz Łowcę, teraz to nie działa i trzeba czekać do piątego.

 

edit:

piątkowy patch z grubsza

3c5c461ced87a.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem czy zwykłe PS4 mocno ucierpi na stracie płynności przy ewentualnej zmianie FOV.

 

Ogólnie to kozak zmiany, jestem pod dużym wrażeniem że to jeszcze miesiąc od premiery nie minął a oni tyle rzeczy naprawiają (np. wymagania na skill mody).

 

Liczę na to, że w którymś z patchy przemyślą jednak zarządzanie ekwipunkiem bo przez to, że teraz przy rekalibracji przenosimy talenty to czasami ciężko zdecydować co trzymać a co sprzedawać/niszczyć. Mogliby to rozwiązać tak, że talenty z broni która niszczysz zapisują sie na stole do craftingu czy coś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Darion93 napisał:

 

 

Liczę na to, że w którymś z patchy przemyślą jednak zarządzanie ekwipunkiem bo przez to, że teraz przy rekalibracji przenosimy talenty to czasami ciężko zdecydować co trzymać a co sprzedawać/niszczyć. Mogliby to rozwiązać tak, że talenty z broni która niszczysz zapisują sie na stole do craftingu czy coś.

Dokładnie a jak już chcieliby przy tym zostać to niech dadzą co najmniej z 200 miejsca w ekwipunku i w skrzyni bo przebieranie w złotkach przez to robi się zbyt czasochłonne. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ryo-San napisał:

A masz już odblokowaną opcje klanów? Bez problemu powinieneś wyszukać ale w razie czego wysłałem Ci zapke.

 

Ok dopiero obczaiłem że muszę jakiś progress zrobić aby te klany odblokować. Jak tylko to zrobię to dołączę to klanu.. Dzięki i do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...