Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

@PlastikowySmalec

Ta snajperka jest w stanie jednym calenym strzałem w banie zdjąć elitarnego przeciwnika a po upgrade nawet niektórych bossów. TAC 50. to broń one shot one kill dlatego gdybyś latał cały czas z pełnym magazynkiem to byłoby to bez sensu. Dlatego też tych broni nie można używać na DZtach. Chociaż teraz coś z tym dropem specjalnej amunicji poyebali i dropi jakieś pińcet razy mniej niż przed patchem.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Ryo-San napisał:

@PlastikowySmalec

Ta snajperka jest w stanie jednym calenym strzałem w banie zdjąć elitarnego przeciwnika a po upgrade nawet niektórych bossów. TAC 50. to broń one shot one kill dlatego gdybyś latał cały czas z pełnym magazynkiem to byłoby to bez sensu. Dlatego też tych broni nie można używać na DZtach. Chociaż teraz coś z tym dropem specjalnej amunicji poyebali i dropi jakieś pińcet razy mniej niż przed patchem.

 

ale ja bo DZ nie biegam tylko normalnie po świecie i nie ma amunicji nigdzie nawet 1 sztuki żeby to przetestować

Odnośnik do komentarza

Sorry jednak w DZcie można wydropic ammo do broni specjalnych. Właśnie mi wyleciała ze zrzutu. Jeden nabój do granatnika. @PlastikowySmalec w końcu wyleci. Jest jeszcze taki myk, że możesz sobie odblokować kolejną specjalizację. I jak wybierzesz np granatnik a później zamienisz na snajpe to będziesz miał pełny magazynek. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

hmmm kurde trochę kaplica że drugi raz te same misje się przechodzi po 30 levelu... wszystko się już widziało, tylko frakcja inna

W jedynce żeby zdobyć jedną z masek podczas globala musiałem zabić bossa w jednej z misji...150 razy xD więc nic mi nie mów o przechodzeniu tych samych misji "kilka" razy. To jest loot shooter tutaj musisz się liczyć z przechodzeniem danych misji do upadłego. Takie życie ¯\_(ツ)_/¯

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

hmmm kurde trochę kaplica że drugi raz te same misje się przechodzi po 30 levelu... wszystko się już widziało, tylko frakcja inna

robisz w tych samych miejscówkach, ale jednak misje są zmienione, juz nie będziesz musiał ammo tracić na rozwalenie beczek w twierdzy roosvelta :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie wiem na czym grasz, chyba że.na Facie tak żalosnie śmiga. Ja mam stałe 30fpsow, o loadingach się nie wypowiem bo mam SSD i w wszystko zapieyrdala aż miło. Nic mi nie laguje ale możliwe że u kogoś innego występują te problemy o których napisałeś.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

To nie wiem na czym grasz, chyba że.na Facie tak żalosnie śmiga. Ja mam stałe 30fpsow, o loadingach się nie wypowiem bo mam SSD i w wszystko zapieyrdala aż miło. Nic mi nie laguje ale możliwe że u kogoś innego występują te problemy o których napisałeś.

 

ja gram na jedynym prawilnym facie który żyje od nowości (kupiony w dniu premiery w PL) bez zająknięcia, problemów i potwierdzam że czasem przy D2 już niedomaga

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ryo-San napisał:

To nie wiem na czym grasz, chyba że.na Facie tak żalosnie śmiga. Ja mam stałe 30fpsow, o loadingach się nie wypowiem bo mam SSD i w wszystko zapieyrdala aż miło. Nic mi nie laguje ale możliwe że u kogoś innego występują te problemy o których napisałeś.

 

**uj, to ps4 wspiera SSD? Duża jest różnica względem zwykłego HDDka?

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Też gram na FAT i nie mam takich problemów. OK, doczytywanie tekstur jest powolne, a błędy natury "sandboxowej" zdarzają się często, ale to nic konkretnie wkurzającego - chyba, że mówimy o takich lekko game-breaking sprawach, jak np ratowanie zakładników, którzy nie chcą wyjść z pomieszczenia po otwarciu drzwi (ze trzy razy mi się zdarzyło), albo przeciwnicy spawnujący się wewnątrz jakiejś budy bez dostępu (miałem tak raz przy napadzie na ich konwój). Póki co w misjach nie zdarzają mi się takie kwiatki i dotyczą tylko losowych aktywności pobocznych na mapie.

Oprócz tego glitche graficzne, związane ze znikaniem całych połaci tekstur (ściana czy drzwi odsłaniają próżnię), chromowana poświata na postaci w niektórych pomieszczeniach (coś podobnego było w Mafii III), albo... odbicie nieba w wodzie... w kanałach :D

Animacja trzyma się płynnie i na to nie narzekam. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

Fajny ten set kosmetyczny (Czarne Kły) za otworzenie 30 skrzynek z inwazją. Szybko poszło :yao:

Za co się zdobywa klucze do tych skrzynek? Miałem kilka, ale nie wiem za co je dostałem. Macie jakąś dobrą metodę na odblokowanie achievementa.trofeum "A Friend in Need"? Próbowałem dołączać do ludzi potrzebujących pomocy, ale nigdy żaden z nich nie leżał na ziemi... Próbowałem też rozwalić siebie granatem i ożywić hive, ale też mi nie wskakuje.

Odnośnik do komentarza

Można teraz ustawić żeby powiadomienia przychodziły tylko od znajomych i ludzi z klanu.

 

Ustaw to sobie i niech znajomy zacznie robić misje i gdzieś po pierwszym killroomie specjalnie zginie i wezwie pomoc. Odpowiedz na to wezwanie i podnieś kolegę, trofik raczej nie wpadnie i teraz myk jest taki ,że gracie chwilkę dalej i kolega niech specjalnie padnie jeszcze raz i znowu wyśle prośbę o pomoc wtedy wchodzisz TY cały na biało, podnosisz ziomeczka i dzban/aczik powinien wpaść. Wyżej opisany sposób zadziałał z dwoma kumplami.

 

A te kluczyki powinny wpadać za misje dzienne i biegłość polową

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

W grze jest cała masa wskazówek jak odblokować te maski. Trzeba bardzo uważnie eksplorować D.C. Ja niestety poleciałem od a do z na skróty czyli obejrzałem filmik na YT i robiłem kopiuj wklej - teraz trochę żałuję. Bo jednak frajda z rozwiązania takiej zagadki jest nieporównywalnie większa niż zdobycie maski w minutę za pomocą filmiku :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@Ryo-San To jeszcze jedno pytanie, bo pewnie znasz odpowiedź. Zbieram karty po named bosses. Do tej pory zabijałem tego przy białym domu po zrobieniu 1-2 misji. W jednym z filmików gościu powiedział, że przez 30 min. na mapie nie ma żadnego bossa. To prawda? Według mnie, tylko zabity boss powinien znikać, a nie wszyscy na mapie.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...