Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdza, nawet jak sie zdarzają, to jest ich garstka i z reguly bardzo szybko sa banowani.

miedzy innymi dlatego wziąłem 2ke na PC, jedynka to była beka, wszystko lezalo na hostach i po stronie klientów, jak polaczyles sie z cheaterem, to nic nie mogłeś zrobić.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka niestety przegrała z cheaterami cronusiarzami szmaciarzami :( Do tego 99% graczy z nickami typu Abdul, Ahmed i z końcówkami KSA (kingdom saudi arabia) to byli yebani oszuści do tego tak darli mordę na DZcie że nie dało się tego bełkotu słuchać.

 

@Voytec za pomocą cronus maxa i odpowiednich skryptów. Do tego switch lagi.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

na konsolach tak jak pisze Ryo od dawna w cronusach i mozesz ustawiac recoil, celownik w 1 punkcie, jak ma odskakiwac bron, autofire, szybsze przerwoty, schylanie jak w Rainbow Six, czy switch lagi, ogolnie jak ktos chce oszukiwac to bedzie oszukiwal. Cale szczescie w 2ce poza anty cheatem wiekszosc rzeczy lezy po stronie serwera, bo to co zrobili w 1 wolalo o pomste do nieba.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W ogóle te cronusiarze to takie piz.deczki, gdzie im matula daje żreć pod ryj. Nie wiem czemu to gunwo jest legalne. Yebać ich prądem. Dobra, ja nie o tym - czy z jednym side questem też macie problem z drzwiami? Department of Justice i w garażu nie można otworzyć w ogóle :dunno:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

Swoją drogą te ttk to trochę spiedolone jest i ten cały cover system to jest o kant dupy rozbić. Jak imo powinni nad tym aspektem popracować, bo będzie lipa po całości.

A co z tym ttk nie tak bo jeszcze nie byłem na DZcie. Za szybki? Za wolny? Wiesz tutaj ciężko porównywać koksa i end game z jedynki do herbatnika na 7lvl z dwójki. Do tego nie ma żadnych setów a 80% skillow w becie jest nieaktywna.

 

Fajny patent że jak ktoś padnie w LZcie to można zadzwonić po pomoc do innego agenta żeby nas podniósł. Wtedy wyświetla się napis z lewej strony i wciskając touchpad można się tapnąc i pomóc(a przy okazji zgarnąć niezły loot). Nie zauważyłem tego wcześniej.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

One raczej nie przeszkadzają. Natomiast idiotyczny jest matchmaking przy misjach. Wtedy co sekundę wyskakuje powiadomienia że możemy do kogoś dołączyć ale problem jest w tym że to ja szukam graczy do swojej misji a nie na odwrót. Wtedy to przeszkadza. To samo było w jedynce. Matchmakig zaskoczy wtedy kiedy już mamy chociaż 2 osobowy team. Solo jest ciężko kogoś znaleźć bo zawsze priorytet ma grupa.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...