Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

@Voytec
Mojego randoma z jedynki mi nie żal. Tutaj widzę, że spędzę z godzinę na dopieszczeniu mojego avatara :)
Zanim wywaliło mi błąd Delta-3 pograłem jakieś 5 minut, początek to wczesny poranek, jeszcze ciemno, stopniowe przejaśnienie, cudowna oprawa graficzna i niesamowite przywiązanie do detali - podobnie jak w jedynce. Zebrałem kilka pierdół, wycelowałem w pierwszego napotkanego badguya i błąd - odpalam znowu :)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie sobie przypominam jedynkę i odpalając tą betę miałem dejavu. To jest to samo tylko bez śniegu, nawet hdr jakoś się nie wybija, skoku graficznego jako takiego nie uswiadczyłem, za to uswiadczyłem srogie doczytywanie textur. Ogólnie hype mi zmalał, ale pewnie kupię i z ekipą będzie się fajnie grać. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

@Voytec
Mojego randoma z jedynki mi nie żal. Tutaj widzę, że spędzę z godzinę na dopieszczeniu mojego avatara :)
Zanim wywaliło mi błąd Delta-3 pograłem jakieś 5 minut, początek to wczesny poranek, jeszcze ciemno, stopniowe przejaśnienie, cudowna oprawa graficzna i niesamowite przywiązanie do detali - podobnie jak w jedynce. Zebrałem kilka pierdół, wycelowałem w pierwszego napotkanego badguya i błąd - odpalam znowu :)

Masz taka porę dnia jak jest na serwerze, u mnie było już późne popołudnie z rozpalającym słońcem :)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, bartiz napisał:

Tak, masa cheaterow xD

 

No właśnie w betke gram i jest miodzio! Wlatuje day one.

zawsze przyda się ktoś na trudne raidy z 10cio milionowym dpsem! XDDD

 

A tak na poważnie Division 2 ma już inny kod sieciowy dziajalajcy na serwerach, a nie po stronie klientów, dodatkowo system antycheat zaciągnięty prosto z fortnita, więc tym bym się nie przejmował. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gra mi się równie dobrze jak w jedynkę, tylko to doczytywanie tekstur...  Ogólnie to tragedii nie ma graficznie, ale szału też nie robi. Fajny feeling strzelania, zwłaszcza jak się znajdzie jakieś lepsze bronie.

 

Często macie ten błąd delta 3? Mnie już kilka razy wywaliło w czasie misji. Zapowiedziana już jest przerwa 3H na jutro, oby to naprawili.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie tak na szybko po 2h gry (i o dziwo żadnej delty! ) W Jedynke nie grałem już chyba z pół roku(2500 godzin nabite) teraz odpaliłem betę dwójki i poczułem się jak w domu. Ten sam feeling, strzelanie, taktyczne podejście. To jest właśnie Dywizja. Jak dla kogoś jedynka była średniakiem to dwójka też będzie bo ta gra jest specyficzna. To nie są Gearsy tutaj koksem się zostaje po naprawdę wielu godzinach włożonych w srogi grind. Co do Waszyngtonu i tropikalnych klimatów - zupełnie mnie to nie boli. NY w zimie był zayebisty ale gdybym znowu mial biegać po śniegu albo wybrać coś innego to brałbym właśnie coś innego. Przestrzenie są dużo większe to też zmienia samą walkę. Więcej jest latania między osłonanami i taktycznej rozkminy. Chodzę, zwiedzam, strzelam, zbieram (doszło żelazo i liny - ciekawe), liże ściany i z każdą minutą widzę że dostaje dokładnie to czego oczekiwałem.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem 3h zwiedziłem kawał terenu, lootowałem od hooya rzeczy i wybiłem drugie tyle przeciwników. Wykonałem kilka misji fabularnych (uratowałem córkę Odessy) i odblokowały mi się kolejne aktywności, ale na chwilę robię sobie przerwę... Trzeba coś zjeść, by mieć siły do dalszej walki :)

W skrócie napiszę, że jest zayebiście. Graficznie i ogólnie technicznie (płynność) jest super (oczywiście, że znajdą się słabsze tekstury, a także ich doczytywanie, zwłąszcza jeśli non stop zapierdzielamy z wciśniętym L3), oprócz tego jednego błędu na dzień dobry, przez 3h nie wywaliło mnie ani razu. To znów stara dobra Dywizja, z genialnym klimatem post-apo, ze świetnym lore, odkrywanym poprzez słuchanie dialogów i audiologów, z responsywnym sterowaniem i rajcownym strzelaniem i masą rzeczy do roboty.
AI wrogów jest raczej nienajwyższych lotów, a animacje ich zgonów są komiczne, ale znów fajnie się ich ubija, trzeba kombinować, przemieszczać się, zmieniać osłony itp.
 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Wredny napisał:

Klan to raczej do PvP, a te mnie niezbyt interesuje w The Division

Raidy, Legendarki, Najazd, Opór - to jest PvE i do tego klan jest idealnym rozwiązaniem. 

 

@Voytec ja się pisze jak najbardziej :wio:

 

Ale ta betka jest zayebista a nawet  nie mówię nawet o DZcie w którym jeszcze nie byłem a który rozpierdalal system. Jak całe PvP zresztą. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja xox płynnie czuje się jak byłoby 60 fps , widzę jest poprawa względem jedynki tam był trochę lag. Jakoś przyjemniej się gra chociaż póki co gram chwile ale pamietam ze beta 1 mnie nie zachwyciła a tu jestem pozytywnie zaskoczony .

 

graficznie jest średnio wydaje mi się ze jedynka była ładniejsza 

 

chyba bddzie day one kurde tyle premier a piniadze z nieba nie spadają 

Edytowane przez Banan91PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, zagrałem 8 godzin, wbity 7 lvl i na razie mam dość. Cóż jest feeling z jedynki, klimat post-apo znowu nie zawodzi i masz ochotę szperać wszystko i oglądać miasto - a ogólnie lootowania tutaj więcej niż w jedynce tak swoją drogą. No będzie day1 gierka. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ja xox płynnie czuje się jak byłoby 60 fps , widzę jest poprawa względem jedynki tam był trochę lag. Jakoś przyjemniej się gra chociaż póki co gram chwile ale pamietam ze beta 1 mnie nie zachwyciła a tu jestem pozytywnie zaskoczony .

 

graficznie jest średnio wydaje mi się ze jedynka była ładniejsza 

 

chyba bddzie day one kurde tyle premier a piniadze z nieba nie spadają 

 

Oczywiście że grafika w 1 była lepsza i nie było doczytywania. 

Tutaj graficznie to poziom BF4 na ps3

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie grafika jest ładna nie ma co narzekać, wiadomo nie jest to szczyt co widzieliśmy, ale za to jest w hooj szczegółowy świat. Poszli w detailing mocno. Pomieszczenia biją na głowę te z jedynki. Śmieszne jest to, że pierwsza kula w szybę samochodów pojawia się z opóźnieniem identycznie jak w jedynce.

 

y4m7ncisJs2lIfW3ehS_O__QV-R18dbWDt3V7oRT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...