Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Figuś napisał:

Nie usuwałem plików z zamkniętej bety i właśnie jakaś łatka 13GB mi się pobiera :lapka:

 

1. Incrased level cap to 8

2. One extra mission is available to play

3. One extra skill can be unlocked

4. Ajusted difficulty on normal and end game missions

5. Repaired mission access to explosive room

6. Relased one NPC stuck behind gate

7. Reduced Call for Back-up spam

8. Minor sound issues were repaired

9. Improved NPC animations

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Tom Clancy’s The Division 2: Year One Content Trailer
 
YearOnePass w skrócie:
Posiadacze przepustki na 1. rok zyskają wcześniejszy siedmio dniowy dostęp do epizodów, natychmiastowy dostęp do specjailzacji w dniu ich premiery, serię 8 tajnych misji ujawniających więcej szczegółów na temat upadku Dystryktu Kolumbia, projekty Bazy Operacyjnej, więcej celów z nagrodą a także trofea i niepowtarzalne elementy personalizacji.
 
wszystko spoko i zayebiście ale gdzie jest SURVIVAL ja się koorwa pytam! :mad:
Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Voytec napisał:

W ogóle nieinwazyjny ten Year 1 Pass. 

W zasadzie to tylko te 8 tajnych misji jest jakas tam ekskluzywną grywalną zawartością cała reszta to mniejsze i większe pierdoły. @wrog @jaro tak w 92% procentach przyznaje Wam rację, a te pozostałe 8 zostawiam dla tajnych misji : ) No i Survival pewnie w year 2 pass już tylko za SOOS

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ktoś mnie oświeci, co się odwala, że nie mogę przejść dalej, bo mam niewidzialną ścianę? Drugi raz przechodzę i to samo. Nawet tej kropki nie ma, bo  została na schodach. Patrząc na YT było tu za zadanie coś rozwalić, stawiam, że za szybko to zrobiłem i gra nie wyczytała celu. Ale tak spieprzyć sprawę, to też trzeba umieć. 

FB_IMG_1551475445218.jpg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Zdarzylem ograc moze ze dwie misje na PC w trakcie Private Bety.

Dzisiaj za to dobilem juz do end game open beta na Xie i przyznam szczerze ze w obu wypadkach gra sie naprawde fajnie.

 

Pomijam fakt ze te wszystkie szumne bety to tak naprawdę pic na wodę w branży i wielkich zmian pomiędzy tymi dwoma wersjami nie widze :kaz:

Dodam ze choc podoba mi sie Anthem za latanie Javelinami i urokliwa grafikę to jednak zgadzam sie z opiniami panującymi tutaj na forum ze w gatunku loot shooterow to jednak Division zasiada na tronie, a to dlatego ze sama mechanika strzelania zachęca do ponownych starć, podobnie jak niecelność broni i względnie długi czas ubicia przeciwnika do pokonywani kolejnych misji celem polepszenia uzbrojenia. Dodatkowo DC pełne zieleni idealnie wpisuje sie w kanon rozrywki. Brakuje wzniesień sporo płaskich skrzyżowań i ulic jedynie wyjście na dach furgonu/ciężarówki moze dać chwilowa przewagę wysokości choć i tak większość czasu spędzamy za osłonami samochodów i barykad. Do tego tytułu warto mieć swoją ekipę nawet pomimo tego ze matchmaking jest dostępny przed kolejnymi misjami.

Jutro postaram sie wkręcić w DZ :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Mr. Montana napisał:

Jutro postaram sie wkręcić w DZ :shotgun:

DZ to truskawka na torcie, prawdziwy créme de la créme Dywizji. To nie BattleRoyale więc nie strzelasz do każdego kto się rusza ale pamiętaj starą odwieczną DZtową zasadę  - nie ufaj nikomu :wio: 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...