Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, dobry The Division. Parę kosmetycznych zmian jest, ale są to plusy jak budowanie buildu, kupowanie perków i skilli. Gunplay ten sam choć mam wrażenie, że nie ma tego piedolnięcia jak w jedynce, no czuję jakbym strzelał kapiszonami, nie wiem, do poprawki albo może przez to, że słabe pukawki mam. No śniegu nie ma, co zrobisz, za to Waszyngton i White House macie XD No zimy nie masz typie i co nam zrobisz? Trza się ogólnie nastawić psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, gamerTHC napisał:

Może się nie da bo tak to wygląda w Waszyngtonie kto wie kto tam był. emoji3577.png Gdzie nie spojrzysz wszędzie porozszczepiane krawiedzie.

W Waszygtonie jest wszędzie aborcja chromatyczna? Ku,rwa nigdy tam nie pojadę w takim razie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Koleś88 napisał:

U mnie troszeczkę hype opadł. Pierwsza misja, dojście do białego spoko, fajny klimat a później... to samo co jedynka. No nic, ogram porządnie betę, nie bede rezygnował z zakupu dwójki po paru h gry i wtedy podejmę decyzje.

Dlatego ta gra nazywa się division 2 

Odnośnik do komentarza

Kuzwa, ale mi się w to dobrze gra. Misje fabularne to ten sam poziom co w jedynce. Wnętrza budynków, klimat... no top notch. Feeling broni jest poprawiony (poczekajcie aż będziecie mieli choć zielone). Grafika to jak wspominałem wcześniej poziom jedynki z za(pipi)istym oświetleniem o wschodzie i zachodzie słońca. Nie podoba mi się za to mapa, nijak ma się do tej z jedynki. 

 

Po fabule w becie sa zadania poboczne, znajdzki do odkrycia, control pointy do przejęcia. Waszyngton chce się odkrywać, jest wykonany znakomicie. Tak jak w jedynce - już planuje wycieczkę do tego miasta, oo NY :D

 

Tak, jest lato i nie ma już tej zimy. Czy jest to lepsze? Nie wiem, za krótko pograłem ale to tez ma swój świetny klimat. Pierwszy raz do DZ East wszedłem w nocy i w deszczu - klimat wylewał się z ekranu. 

 

Na razie nie mam żadnych problemów technicznych, a beta pokazuje mi, że gra będzie gotowa na premierę. Z zakupu nie rezygnuje, hype utrzymany. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sprzedawali ludzie kody dodawane do kart AMD, gdzie mogłeś wybrać 2 gry z 3 dostępnych - RE2, Division 2 i DMC5. może jeszce coś znajdziesz. W styczniu kupiłem RE2 i Division 2 za 159 zł, a z tego co pamiętam to nie była najtańsza oferta.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Wredny napisał:

Czy można tu normalnie stworzyć postać, czy tylko Randomize wchodzi w grę - widzę, że jest fhooy opcji, masa wariantów, niebo a ziemia przy mega ubogiej w tym temacie jedynce, ale chciałbym mieć jakiś wpływ... Pewnie w pełniaku będzie, ale chciałbym już śmigać swoją podobizną :)

Tylko można sobie losować. Ja miałem większej nadzieje - myślałem że wykryje mi postać z jedynki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...