Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Taki ładny breloczek dostałem za morderstwa i odcinanie liny na podjęciu. W ogóle po czym poznać nooba na DZcie? Podpina się do liny sekundę po tym jak przyleci śmigło. Spokojnie możecie takich kroić :D Najlepiej jeszcze pianką pod nogi i poprawić serią z MPX(dawne Kasynko)

 a75b9539dac11.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, XM. napisał:

Powiedzcie mi - w takie Division 1 czy 2 to w ogóle idzie grać samemu? 

Da się tylko np najazdów czy legendarek(w jedynce niektóre się dało ale to dla chorych poyebów akcje) sam nie zrobisz. O rajdach to nawet nie wspominam. Ale jak będziesz sobie pykał fabułe na normalu to na luzie. No i na DZcie będzie Ci ciężko bo tutaj są takie "kozaki" co często startują 4 na 1 :(

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@XM.

IMO Division jest najbardziej solo friendly jeśli chodzi o loot shootery. I tak jak Voytec pisze - odkrywanie i patrolowanie mapy samemu jest właśnie najprzyjemniejsze, bo swoim tempem możesz zwiedzać, przy okazji design jest zupełnie inny niż np. w Destiny/Anthem, gdzie masz share-world patrol zones i nastawienie na public eventy.

W D2 chyba jeszcze bardziej rozbudowali ten aspekt.

Edytowane przez Hendrix
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile(jakąś godzinke)z jednej strony stare dobre Division i już zastanawiałem sie czy nie kupić, ale bug mi pomógł podjąć decyzje i Sekiro zawita u mnie pierwsze. 3 razy resetowałem misje Grand Hotel i 3 razy gruz blokował mi przejście korytarzem(czy mają tam beta testerów czy to norma taki krytyczny bug kilka dni przed premierą??) 

 

A i na plus to fajniej sie strzela względem jedynki

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, grabipl napisał:

(czy mają tam beta testerów czy to norma taki krytyczny bug kilka dni przed premierą??) 

Nie chcę ich bronić bo taki bug jest niedopuszczalny ale z drugiej strony właśnie po to jest beta żeby wyłapywać takie kwiatki. W private tego robala nie było teraz znowu pojawia się u losowych graczy więc pewnie jakoś ich wewnętrzni beta testerzy to przeoczyli.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Komar, graj w tego swojego Anthem76 i nie pyskuj - tu się o porządnych looter-shooterach rozmawia :kaz:
A odnośnie bugów to ja miałem ten z jakimś przyciskiem za drzwiami w tej misji z podziemnym parkingiem, gdzie nie można było wejść w interakcję z drzwiami.
Ale to było w prywatnej, tej nawet nie odpalam, bo i tak wiem, że będę grał na premierę :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dobra je,bać cyfra z Argentyny za 113 zł to grzech nie wziąć. Pograłem w betę i podoba mnie się to, że gierka jest responsywna, bardziej od jedynki co oczywiste ale w czasach gdzie dostajemy gry, które bardziej skupiają się na filmowych doznaniach i twórcy zapominają o zrobieniu przyjemnego gameplayu jak chociażby RDR 2 czy nowe Metro jestem zadowolony, że ktoś jeszcze pamięta na czym polega gra wideo.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

TD2 współpracuje z amazonową Alexą. Narazie chyba jest tylko jeden motyw jak powiemy do niej "Alexa open The Division network" ciekawe co będzie poźniej. W Destiny 2 też podobno fajnie współpracowałą z grą i nawet można było chyba głosowo wybierać sobie buildy, których normalnie w grze nie było.

D0lpcmNXgAAQ7ZA.jpg:large

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem, że to powiem, albowiem bynajmniej przed nikim nigdy nie taiłem, że loot shootery nie są moim ulubionym gatunkiem gier. Miałem przez to bety TD2 nie odpalać, ale odpaliłem i mogę z całą odpowiedzialnością za swoje słowa powiedzieć. Ta gra w swoim gatunku jest zdecydowanie najlepsza i najgrywalniejsza ze wszystkich jakie dotąd się ukazały.Bogatsza, przejrzystsza i o wiele bardziej rozbudowana od jedynki. Pyka się zadziwiająco dobrze i przyjemnie i nie czuć takiego znużenia jak nie przymierzając w Destini 1&2 o Anthem nawet nie wspominając. Bardzo przyjemnie się też strzela (wzorowy gunplay TPP!), porusza, sprawnie przykleja do zasłon i równie sprawnie odkleja. Aktywności to oczywiście standardowy standard wśród standardów tj zabij, odbij, ochroń, przejmij, ale jakoś zęby od tego wszystkiego nie bolą. Graficznie gra wygląda - nie waham się tego powiedzieć - wręcz fenomenalnie na koksie. Cztery ka plus HDR robią taką robotę, że szczena cały czas blisko podłogi. Poza tym multitona wszelakich szczegółów, syfu, wraków, śmieci, roślinności, gadżetów and many many more.

Teraz to co mi się nie podoba. Bugi...Jeśli w fullu będzie taki pasztet jak ten z główną misją z bety , która nie mogła być kontynuowana z powodu niewidzialnej ściany to ja pyerdolę:facepalm: Poza tym coś jest nie tak z dźwiękami strzelby i granatów (zanikają), a czasem dźwięk się zwyczajnie zapętla. Po drugie iście amebowski poziom AI niemiluchów. Oni są tylko po to, aby wyjechać graczowi pod lufę, nic więcej lub pokazać łeb znad zasłony do odstrzału. Poza tym jedna z większych głupot jakie dotąd widziałem tj walające się w hurtowych ilościach kanistry z benzyną. Po chuy kanistry z benzyną w hallu na na trzecim piętrze hotelu?? To jeszcze nic, one znajdują się np postawione na balustradzie, dwa metry od... obronnego stanowiska CKM-u (sic!) . No gdzie te ameby mają przepisy BHP chociażby?:pawel: Oczywiście wiem o co chodzi, o efektowność i aby amerykańska hamburgerowa gimbaza cmokała z zachwytu, jak to hieny fajnie i efektownie płoną, ale u mnie budzi to tylko niesmak i politowanie.

Tak czy inaczej gra ma w swoim gatunku ogromny potencjał. Aż nie wierzę, że coś takiego napisałem o grze Ubi.

Odnośnik do komentarza

@_Be_ no właśnie z tego co mi mówili ludzie to miał jedną przydatną rzecz w temacie robienia osobnych buildów gdzie sama gra tego nie oferowała. Tworzyłeś sobie build np na Gambit czy jakiś Raid zapisywałeś i jak chciałeś się szybko w coś ubrać to tylko mówiłeś do głośnika jakieś słowo i cyk miałeś build na sobie. Nie wiem ile w tym prawdy bo osobiście tego nie testowałem ale gdyby to tak właśnie działało to była zayebiście przydatna rzecz.

 

@Czezare ten zanikający dźwięk też mnie irytuje, bo traci się dużo klimatu i trzeba robić restart. Na oficjalnym forumingu piszą że D1 Patch to ogarnie. Podobnie jak poziom trudności który jak już wcześniej pisałem w stosunku do private został cholernie znerfiony. Jedynie moby w DZcie trzymają fason.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj w bete troche... (sorki ze sie nie odezwalem @Banan91PL ale mialem malo czasu jednak w weekend)  i poki co jestem mega zawiedziony.

 

- Bronie jakies takie bez efetku pierdolniecia sie wydaja, czy to szturmowki, shotguny lub nawet snajperki, w dodatku wibracje jakos dziwnie dzialaja z padem co tylko nasila ten efekt.

 

- Dzwiek sie non stop zacina, linka, bronie, glosy czy nawet srodowisko

 

- Matchmaking ani razu mi nie zadzialal, ciagle mnie podpina do kogos i od razu wyrzuca

 

- Graficznie fajnie, ale jednak jedynka robila znacznie lepsze wrazenie

 

- Klimatycznie jakos tak z 500 razy gorzej od NY

 

- Bugi, a to misja mi sie zbugowala, a to nie moglem dokonczyc bounty bo jeden smiec zapadl sie pod ziemie [doslownie] mimo ze bossa zabilem to dopoki nie wyczyszcze pokoju nie zaliczy mi misji, a to nie moglem przejac punktu kontrolnego bo gosc ktory wyrzuca klucz wyrzucil go pod tekstura... szkoda gadac...

 

Ogolnie zawod na calej linii. Na premiere na 100% nie biore.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...