Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ryo-San napisał:

@_Be_ no właśnie z tego co mi mówili ludzie to miał jedną przydatną rzecz w temacie robienia osobnych buildów gdzie sama gra tego nie oferowała. Tworzyłeś sobie build np na Gambit czy jakiś Raid zapisywałeś i jak chciałeś się szybko w coś ubrać to tylko mówiłeś do głośnika jakieś słowo i cyk miałeś build na sobie. Nie wiem ile w tym prawdy bo osobiście tego nie testowałem ale gdyby to tak właśnie działało to była zayebiście przydatna rzecz.


Za pomocą aplikacji w telefonie można sobie zrobić build szbciej niż trwa lot z orbity na misję..... za darmo : )
Ale dla gadżeciarzy ładna opcja.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, giger_andrus napisał:

Za pomocą aplikacji w telefonie można sobie zrobić build szbciej niż trwa lot z orbity na misję..... za darmo : )
 

Żadna aplikacja do D2 nie miała opcji tworzenia, przerzucania i zapisywania buildów. Miała to wprowadzić dopiero nowa wersja Ishtar Commander'a ale jak widzę do tej pory tego jeszcze nie ogarnęli.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bansai napisał:

XoX i tv 4k

W takim razie ten Twój TV jest bez HDR, o! :P

@PlastikowySmalec

Tak, problemy z dźwiękiem w becie są wręcz notoryczne. Ja np tuż przed zakończeniem grania w betę dostałem fioletową broń ze skrzyni hien, która w ogóle nie wydawała dźwięku podczas strzelania:pawel:

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Wredny napisał:

Piękna jest ta okładka podstawki - między innymi dlatego nie kupię GOLDa czy tam innego Deluxa :)

Ja anulowałem już preordera na Golda - prywatna beta już ograna. Wiec teraz w dniu premiery będę mógł obok domu wziąć podstawkę. 

 

I tu nawet nie chodzi o to czy ta okładka jest jakaś piekna czy nie. Jest normalna. Ale ja mam kolekcjonerskiego jobla z tym, żeby gry z jednej serii które mam były że osoba spójne. Destiny i Destiny 2 obok siebie wyglądają idealnie. I z ta okładka The Division 1 i 2 bedą do siebie pasowały. Ale nie oczekuje, że ktoś to zrozumie :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No w sumie przepłacanie za golda jest bez sensu skoro wszystko w Year One dają za free, a próba zrozumienia tego jak będzie wyglądało pudełko w kolekcji wychodzi poza moje pojmowanie świata, ale nie mam z tym problemu zwłaszcza, że kupiłem cyfre :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Grafa gorsza niż w TD1, zanikający głos i inne bugi, gorsze miasto... no średnio to wygląda...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edycja GOLD zamówiona:ohboy:

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, bartiz napisał:

A nie mają być dostępne 7 dni wcześniej? Nigdzie nie pisze o jakiś misjach dostępnych tylko dla posiadaczy 1 year passa 

W trailerze mówili o 8 classfied assigments dla posiadaczy year 1 pass

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...