Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, w jakim sensie można napisać, "o co chodzi" w Wombo Combo. Który element jest niejasny? Nikt chyba nie nazywa wombo combo "najlepszym zagraniem", ale ogólnie słynnym momentem medialno-memicznym w historii bijatyk. Nie trzeba za bardzo czegoś wiedzieć, bardziej niż ja wiem o co chodzi z tymi rajdami gdzie krzyczeli "Liroj Dżenkins".

 

Jeden fakt to samo to, co się dzieje: koleś złapany na bardzo cwanej kontrze, która go nokautuje na maksa praktycznie bez możliwości reakcji. Druga to hype komentatorów: wynika on z faktu, że to jest faktycznie wyjątkowe zagranie, ale też takie, na które długo konkretnie czekali. Komentatorzy wiedzieli o tego typu zagrywce szykowanej przez ten zespół na Foxa i wtedy właśnie zobaczyli je w praktyce, co też wpływa na ich ekscytację. Ten podjarany komentarz i wiele ciekawych zdań do cytowania w nim sprawił, że jest to kultowy moment grania, a gracze innych gier (zwłaszcza bodaj League of Legends) lubią krzyczeć "wombo combo!" gdy zasadzają się w kilku na jednego i czuć się wykonawcami tego memu. "Wombo combo" brzmi fajnie... Takie mniej więcej są powody popularności tego momentu. Tutaj filmik gdzie sama ofiara i wykonawcy o tym opowiadają trochę:

 

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

My się dzisiaj w 6 tłukliśmy (4 na arenie i 2 patrzących albo 1 patrzący i 1 debil xd) i ja chyba wole takie walki po 3/4 osoby niż 1v1 - znika trochę różnica w skillu w porównaniu do najlepszych jak rayos czy vesd i jest więcej epickich momentów. Nie wiem czy chciałbym w to grać jakiś turniej. Walki teamowe 2v2 też są sztos.

Odnośnik do komentarza

1vs1 lepsze ale to wiadomo trzeba miec kochones i umiec przegrywać i rywalizowac, takie tag teamy dobre dla beki tylko i latwiej cos fartem wygrac i porazka tak nie boli bo bylo sie w grupie

 

Jak samemu wyszukuje meczy to 95% czasu tylko 1vs1 i najlepiej stamina battle bez itemow, prawie wszystko przegrywam ale wiem przynajmniej dlaczego i sie ucze

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ficuś napisał:

1vs1 lepsze ale to wiadomo trzeba miec kochones i umiec przegrywać i rywalizowac, takie tag teamy dobre dla beki tylko i latwiej cos fartem wygrac i porazka tak nie boli bo bylo sie w grupie

 

Jak samemu wyszukuje meczy to 95% czasu tylko 1vs1 i najlepiej stamina battle bez itemow, prawie wszystko przegrywam ale wiem przynajmniej dlaczego i sie ucze

W każdej gierce na początku trzeba przegrywać i powoli doskonalić skilla :) Fajne jest właśnie to, że później jak zaczyna się ogarniać to czerpie się z tego ogromną przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

ak samemu wyszukuje meczy to 95% czasu tylko 1vs1 i najlepiej stamina battle bez itemow, prawie wszystko przegrywam ale wiem przynajmniej dlaczego i sie ucze

 

No to jeszcze kilkanaście walk 1v1 i parenascie godzin i może zaczniesz robić coś więcej niż spam dwoma atakami :lul: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ta gierka jest magiczna.

Oczywiście jestem noobem i nie gram online - robie sobie single player, który jest wyjątkowo dobry!

Bardzo fajny system rozwoju postaci, lvlingu, upów wszelkiego rodzaju i samo przemierzanie coraz to nowych miejscówek - MEGA!

Ciągle zresztą łapię się na symptomie "jeszcze tylko jedna walka, jeszcze raz" i tak dalej:obama:

 

Graficznie i muzycznie jest po prostu pięknie.

 

 

Gra magnes, który przyciąga i nie puszcza.

 

Dla tej gry warto kupić switcha oj warto. Jak jeszcze ktoś naprawdę gierkę ogarnie i zacznie grać multi to już w ogóle 10/10! Dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...