Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Ultimate


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupa go.wna to cale online. Sa gry ze nie ma zadnego laga prawie, a sa gry, ze doslownie gra freezuje na 3-4 sekundy i tylko leci muzyka, po czym kontynuuje slide show. Za to oni sobie zycza aby placic co miesiac? To jest najwiekszy dow(nene). I te spiewki ze to 'WiFi" ma problemy to tez jakies bzdety. Mario Kart smiga od zawsze bez wiekszych problemow (raz na 15-20 meczy wywala z 'connection error'). Tutaj jest 50/50 ze kupsztyl da gifa w 15 fps'ach zamiast walke online.

 

Sama gra 8/10

Online 2/10

W sumie 10/10.

Odnośnik do komentarza

Spirits to niby 50-godzinny samouczek, ale nawet na normalu (choć bardziej na hardzie) może sprawić nawet prawdziwym graczom problemy. W końcu gracze są przyzwyczajeni do czegoś nieco innego: do walk, które są w jakiejś tam mierze sprawiedliwe. Tutaj zaś często walki mają tak ograniczone kryteria, że da się je wygrać tylko bardzo specyficznie zmieniając podejście (dość szybko pojawiają się takie RPG-owe skille, które zmieniają grę kompletnie i po ich włączeniu w sumie nie uczysz się grać w Smasha: ruszasz się znacznie szybciej, czasy rozpędzania czy hamowania znikają, itd...). Ale kawałek po wyizolowanym kawałku, to dobra i szybka lekcja dla każdego, jak wielu rzeczy nie umiesz w Smasha. Giant Bowser mnie wymęczył (nie wiem w sumie czemu). Ho-oh kazał pomyśleć: ok, to jest absurd, koleś jest w stanie mnie rozwalić w ciągu kilku sekund. Wtf. A zaraz potem trafia się walka, gdzie jest czterech słabych wrogów, ale nie da się uciec przed ich nawałnicą na małej planszy.

 

 

Joycony chyba nie pomagają. Jestem ich znanym fanem i ogólnie uważam, że we wszystko DA się na nich grać, a wygoda jest tego warta, ale walki w Smasha wymęczają moje dłonie jak mało co. Operowanie tymi gałkami z jakąkolwiek precyzją jest po prostu ciężkie. Na szczęście tak ogólnie to jest gra casualowa, gdzie wszelkie niepowodzenia mają być śmieszne, a nie denerwujące. Tak niby jest zdaniem twórców. Jasne.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ogqozo napisał:

Joycony chyba nie pomagają. Jestem ich znanym fanem

 

No właśnie czytałem ostatnio artykuł pt. 'top5 najbardziej znanych fanów joyconów' i jedno nazwisko wydało mi się znajome :obama:

 

Ciekawe jest jak skrajne opinie zbiera ten tryb singlowy. Dla jednych świetny i oryginalny, dla drugich nudny i zbędny.

Odnośnik do komentarza

Mi on troche ten master sword mode ze starych caliburow przypomina, spoko sie gra bardzo

 

Widocznie niektorzy marzyli o story mode w stylu nowych gierek od eda boona, tu mamy w sumie taki mission pack ubrany w chodzenie po 2d planszy i jakies hmm zagadki choc ciezko to tak nazwac i levelowanie spiritsow odpowiadajacych za boost naszych statystyk lub umiejetnosci w danej potyczce

 

Zreszta trybów gra ma od groma, tu nawet endingi potrafia byc minigierkami

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kinoji napisał:

 

Gdzie to można zrobić?

Ja lecę na classicu po przejściu którego pokazują mi się nowi rywale ,jeżeli ich nie pokonasz (co jest raczej częste u mnie) to są oni dostępni do kolejnej konfrontacji tam gdzie jest opcja treningu w prawym dolnym rogu są małe wrota wchodzisz i męczysz typa ponownie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Ficuś napisał:

To jest aktywne tylko wtedy gdy masz zaleglego typa do pokonania

a także pojawia się w przypadku przegranego pojedynku .

 

Metoda najszybsza na odblokowanie wszystkich postaci przy dobrym skilu to max 2-3h polega ona (w trybie pojedynku) rozpoczęciu potyczki po czym giniemy spadając w przepaść lub wychodząc poza ekran.Po tym zabiegu będzie walka z nową postacią.Po potyczce wyłączamy grę i powtarzamy czynność.

Lista postaci do odblokowanie wg kolejności:

01. Ness
02. Zelda
03. Bowser
04. Pit
05. Inkling
06. Villager
07. Marth
08. Young Link
09. Wii Fit Trainer
10. Ice Climbers
11. Captain Falcon
12. Peach
13. Ryu
14. Ike
15. Jigglypuff
16. King K. Rool
17. Sonic
18. Simon
19. Zero Suit Samus
20. Little Mac
21. Isabelle
22. Shulk
23. Lucina
24. Wario
25. Ridley
26. Pokemon Trainer
27. Lucario
28. Daisy
29. Roy
30. King Dedede
31. R.O.B.
32. Falco
33. Luigi
34. Pichu
35. Richter
36. Lucas
37. Diddy Kong
38. Meta Knight
39. Snake
40. Ganondorf
41. Corrin
42 Mega Man
43. Bayonetta
44. Toon Link
45. Rosalina & Luma
46. Incineroar
47. Sheik
48. Olimar
49. PAC-MAN
50. Dark Samus
51. Wolf
52. Mr. Game & Watch
53. Robin
54. Dark Pit
55. Cloud
56. Duck Hunt
57. Ken
58. Greninja
59. Chrom
60. Mewtwo
61. Bowser Jr.
62. Dr. Mario
63. Palutena

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...