Skocz do zawartości

Celeste


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ciągle wracam do tej gry, czasem tylko po to, żeby sobie przejść jeden rozdział (powspinać), a co jest w tej grze piękne? Każdy rozdział ma inny unikatowy klimat. Niektóre mają bossów, a w innych Ci ktoś towarzyszy. Każdy rozdział serwuje inne mechaniki, niejedną. Level designerzy to magicy. Zaczarowali tą grę. Amen.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał:


Nie wątpię, że będzie dobre i z konkretną zawartością.
Ale skoro dali znać w maju, że już kończą ...

 

Pewnie chcą dopracować te DLC, bo musi być dobre, bo dzięki temu znowu będzie głośno o grze, co podbije sprzedaż. Zresztą ta gra cały czas się sprzedaje, jeden drugiemu poleca i tak to się kręci. Sam polecam Celeste komu tylko mogę, podobnie ITB i SV, bo to są praktycznie pewniaki. Mają niski próg wejścia, mogą podobać się każdemu. A ja w b-side 7 teraz siedzę, to już chyba moje 11-12 podejście, zgubiłem rachubę :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Pewnie chcą dopracować te DLC, bo musi być dobre, bo dzięki temu znowu będzie głośno o grze, co podbije sprzedaż. Zresztą ta gra cały czas się sprzedaje, jeden drugiemu poleca i tak to się kręci. Sam polecam Celeste komu tylko mogę, podobnie ITB i SV, bo to są praktycznie pewniaki. Mają niski próg wejścia, mogą podobać się każdemu. A ja w b-side 7 teraz siedzę, to już chyba moje 11-12 podejście, zgubiłem rachubę :).


Nie przeczytałeś tego co napisałem.
Jasne, że pewnie chcą dopracować bo zarobią kasę a z tego żyją. Jasne, że chcą żeby to DLC było możliwie najlepsze itp itd.
Ale nie dajesz ludziom znać, że już kończysz kiedy wcale nie kończysz.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, giger_andrus napisał:


Nie przeczytałeś tego co napisałem.
Jasne, że pewnie chcą dopracować bo zarobią kasę a z tego żyją. Jasne, że chcą żeby to DLC było możliwie najlepsze itp itd.
Ale nie dajesz ludziom znać, że już kończysz kiedy wcale nie kończysz.

 

Obsuwa to obsuwa, widocznie coś im  jeszcze nie grało, chyba dziś nie zacząłeś grać w gry? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepszy platformer 2D ever! Czternasty raz przechodzę i bawię się jeszcze lepiej, niż za pierwszym razem. Movement jest za(pipi)isty, dzięki dashowi Madeline to swoista superbohaterka, aka człowiek pająk czy nietoperz :). Level design miażdży, a to dlatego, że każdy level dostarcza 3-4 nowe mechaniki, i każdy ma inny klimat, totalnie inny, do tego wybitnie dobra muzyka go potęguje. Jakby tego było mało to w przeciwieństwie do innych platformerów Celeste posiada fabułę, nawet czytałem kilka komentarzy, że ta gra komuś pomogła wyjść z depresji. Na samym szczycie siódmego chapteru zdajesz sobie sprawę, że możesz wszystko...

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Wspaniała analiza tego arcydzieła. Od zawsze wiedziałem, że ta gra steruje się wspaniale, ale w życiu bym nie potrafił powiedzieć dlaczego. Tyle malutkich, w sumie nieskomplikowanych, a przemyślanych trików się na to składa :notbad:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
13 godzin temu, Rayos napisał:

Również skończyłem, początek mnie zniechęcił ale późnej jak wsiąkłem to ajajaj... cudowne dlc, nawet historia mnie lekko poruszyła :( ale ten kto wymyślił niektóre poziomy to niech spłonie w piekle.

 

3503 zgonów

9:25:30 

 

Gorzej ode mnie xD. Czyli skill mi skoczył :). Mi też początek wydawał się dziwny, ale później było cudnie. Drugi raz przechodzę i jestem już za połową. A padzik 8bitdo już wylądował, więc powinien być na dniach. 295h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...